Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення судин лимоном і часником — рецепт

Очищення судин лимоном і часником - рецепт

Очищення судин лимоном і часником вважається дуже ефективним методом лікування атеросклерозу і засобом для очищення крові. Це засіб знижує рівень холестерину в крові, зміцнює стінки кровоносних судин і знижує ризик розвитку небезпечних серцево-судинних захворювань.

Очищення кровоносних судин є важливим кроком на шляху до хорошого здоров’я, так як в результаті цього відбувається усунення токсинів з вашої крові, підвищення еластичності артерій і усунення поганого холестерину (ліпопротеїнів низької щільності або скорочено ЛПНЩ). Накопичення шкідливого холестерину на стінках судин часто призводить до виникнення такого захворювання, як атеросклероз, який в свою чергу призводить до таких небезпечних для життя станів, як інсульт та інфаркт міокарда. В даний час люди вважають за краще очищати судини і кров за допомогою різних народних засобів і біологічно-активних добавок, але в деяких випадках звертаються також до лікарів для проведення таких складних процедур, як плазмаферез і внутрішньосудинне лазерне очищення крові (ВЛОК).

Вам необхідно знати, що очищення кровоносних судин за допомогою синтетичних лікарських засобів має велику кількість протипоказань і може викликати побічні ефекти. Їх застосування має бути останнім кроком, і використовуватися тоді, коли інші засоби не допомагають. Очищення кровоносних судин від холестеринових бляшок за допомогою народних засобів більш безпечно для здоров’я, проте вимагає ретельного і належного лікування, при якому необхідно строго дотримуватися рекомендацій, щоб не завдати шкоди здоров’ю.

Настоянка лимона і часнику використовуються в народній медицині Слов’ян протягом багатьох століть. Крім того, ця цілюща настоянка запобігає утворенню ракових клітин, що підтверджено безліччю наукових досліджень, так як лимон і часник містять велику кількість антиоксидантів, які сприяють регенерації і омолодження.

Рецепт приготування кошти з лимоном і часником для очищення судин

Для приготування настоянки для очищення кровоносних судин вам буде потрібно:

Очистіть часник від шкірки і наріжте. Опустіть на кілька секунд лимони в окріп, після чого розріжте на частини. Подрібніть часник і лимони з допомогою кухонного комбайна або м’ясорубки. Помістіть подрібнену суміш в чисту скляну 3 літрову банку і залийте 3 літрами окропу. Накрийте банку кришкою, дайте охолонути і поставте в холодильник на 3 дні. Після цього профільтруйте настоянку і зберігайте її в холодильнику.

Як приймати настоянку для очищення судин з лимоном і часником

Максимальна доза для прийому цієї настоянки становить 50 мл 3 рази на день перед їжею. Проте, при очищенні кровоносних судин необхідно починати прийом цього засобу з малих доз (1-2 столові ложки). Якщо немає ніякого дискомфорту, доза повинна поступово збільшуватися до тих пір, поки не досягне 50 мл тричі на добу.

Тривалість лікування становить 40 днів. Очищення кровоносних судин рекомендується проводити один раз на рік, і звичайно ж це слід робити після консультації з лікарем. Після прийому цієї настоянки, ваше кровообіг і ліпідний склад крові прийде в норму, артеріальний тиск нормалізується, а також покращиться кровообіг в головному мозку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: