Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Очищення жовчного міхура і печінки від каменів в домашніх умовах

Очищення жовчного міхура і печінки від каменів в домашніх умовах

Печінка є головним детоксикантом нашого організму. У зв’язку з різними несприятливими факторами, присутніми в сучасному світі, печінку відчуває постійні перевантаження. Хронічний стрес, лікарські препарати, пестициди і хімічні харчові добавки в продуктах харчування є лише малою частиною цих негативних факторів.

Вільно циркулюючі токсини в нашій крові створюють додаткове навантаження на серце і знижують рівень кисню в крові. В результаті цього, вони потрапляють в пастку в печінці, перебуваючи і утворюючи жовчні згустки, які в кінцевому підсумку перетворюються в камені в жовчному міхурі. Вони утворюються не випадковим чином, а для нашого захисту, запобігаючи всмоктування токсинів через стінки кишечника. Наш організм функціонує добре використовуючи таку систему до тих пір, поки жовчний міхур не забивається занадто сильно, що може негативно позначатися на роботі нашого організму. Очищення жовчного міхура і печінки від каменів стає пріоритетним завданням для підтримки нашого здоров’я. Читайте також про кращі способи очищення організму.

Чому нам просто необхідно позбутися від каменів з систем нашого організму? Зазвичай, важкі метали і радіоактивні елементи викидаються з жовчю і виводяться з нашого організму завдяки клітковині, що міститься в їжі. На жаль, камені, що утворилися в жовчному міхурі не можуть вийти з-за їх розмірів з жовчю, яка також бере участь в травленні, допомагаючи засвоювати живильні речовини. Брак жовчі і неправильна робота травної системи може призвести до розвитку багатьох захворювань. Наявність каменів в жовчному міхурі, поряд з відсутністю жовчі, перешкоджає вільному току енергії тіла. Заблокована енергія може привести до гніву, страху і іншим послаблює емоціям. Очищення жовчного міхура сприяє нормальному відтоку жовчі. Це говорить про те, що очищення має важливе значення для підтримки нашого здоров’я в цілому.

Камені в жовчному міхурі зовсім не ідеально гладкі, як мармур. Вони мають виїмки і щілини, в яких можуть розмножуватися віруси, бактерії, паразити і затримуватися залишки ліків, що сприяє появі хронічних інфекцій. Камені, що дивно, утворюються в печінці задовго до того, як вони виявляються в жовчному міхурі, де продовжують рости. Найчастіше, каменів в печінці набагато більше, ніж в жовчному міхурі. В результаті цього, видалення нашого жовчного міхура не вирішує проблему. Навіть після операції в печінці будуть утворюватися тисячі дрібних камінчиків. Це доводить, що вони знаходяться не тільки в нашому жовчному міхурі, а й в тисячах жовчних проток, що знаходяться в печінці.

По темі: Фізичні вправи допомагають прибрати камені в жовчному міхурі.

Як очистити жовчний міхур і печінку від каменів — простий спосіб

Виведення каменів з жовчного міхура і печінки в домашніх умовах безпечно, просто і практично не вимагає грошових витрат. Вживання натурального яблучного соку протягом тижня пом’якшує камені. Після чого, на ніч для очищення, нам необхідно випити сульфат магнію, щоб відкрити жовчні протоки і оливкове масло, щоб стимулювати виділення жовчі, в результаті чого камені вийдуть з неї. Ми можемо проробляти очищення один раз в місяць, до десяти місяців поспіль. Якщо камені вас не турбують, наступну серію чисток ви можете виконати через рік або два. Відстежите свої погані звички в способі життя і потім змініть їх, щоб зберегти здоров’я вашої печінки. Читайте також про метод очищення печінки буряком.

Вважається, що камені, що утворилися в нашій печінки впливають на нас по-різному в залежності від їх місця розташування. Після кожного очищення жовчного міхура і печінки, ви можете помітити, що різні захворювання, що мучили вас, зникли. Також, поліпшення загального стану здоров’я після очищення ви можете відстежити здавши аналізи. Виведення каменів з жовчного міхура покращує здоров’я шкіри, йдуть нездужання, а вібрації нашого тіла зростають. Після очищення печінки, її канали стають відкриті, що дозволяє енергії текти. Це позитивно позначається на всіх рівнях нашої системи. Як ми бачимо, очищення жовчного міхура і печінки від каменів дійсно має важливе значення для підтримки здоров’я.

По темі: Профілактика жовчнокам’яної хвороби — дієта.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: