Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Оливкова олія при запорах у дорослих і дітей

Оливкова олія при запорах у дорослих і дітей

Ми всі знаємо, що оливкова олія є одним з найбільш корисних харчових рослинних масел на сучасному ринку. Але чи знаєте ви, що воно також є ефективним засобом при запорах?

Оливкова олія віджимають з стиглих оливок, і воно має безліч корисних для здоров’я властивостей. Його вживання сприяє нормальному функціонуванню жовчного міхура, кишечника і травного тракту, полегшує дискомфорт при запорах, даючи можливість калових мас з легкістю покинути кишечник. Оливкова олія при запорах дуже ефективно, і ми розглянемо способи його застосування і деякі кращі рецепти, які ви зможете з легкістю використовувати в своєму повсякденному житті.

Як оливкова олія усуває запори

Як використовувати оливкову олію при запорах

Оливкова олія може бути використано абсолютно різними способами. Нижче перераховані деякі з найбезпечніших і найбільш широко використовуваних методів.

Метод 1: Оливкова олія

Спосіб 2: Оливкова олія

Метод 3: Оливкова олія з кавою або апельсиновим соком

Спосіб 4: Оливкова олія з лимоном

Метод 5: Оливкова олія з молоком

Що ще ви отримуєте, беручи оливкова олія

Оливкова олія є найбезпечнішим і комфортним засобом від запору. На відміну від фармацевтичних препаратів, при безперервному прийомі воно не викликає болісних судом. Крім того, що оливкова олія допомагає позбутися від запорів, воно також запобігає виразку шлунка, покращує травлення і сприяє нормальному засвоєнню їжі, що в свою чергу покращує обмін речовин. Незважаючи на те, що оливкова олія не є лікарським засобом, воно повинно прийматися тільки в рекомендованих кількостях.

Оливкова олія при запорах у дітей

Оливкова олія може використовуватися не тільки дорослими. Воно також абсолютно безпечно для дітей і ефективно при дитячих запорах. Запор є досить поширеним явищем у дітей. Коли дитина не в змозі з легкістю спорожнити кишечник, там починає накопичуватися кал, викликаючи розширення товстої кишки і викликаючи біль. Ви можете позбавити вашу дитину від дискомфорту і болю безпечно і природно, без застосування проносних засобів, просто даючи йому оливкову олію, змішане з деякими інгредієнтами.

Спосіб 1

Спосіб 2

Якщо ваша дитина старше 6 місяців (див. Запор у новонародженого), ви можете готувати для нього їжу з додаванням оливкової олії. Використовуйте ¼ чайної ложки натурального оливкового масла на кожні 60 гр. їжі. Перевищення цієї дози може спровокувати діарею. У деяких супермаркетах пропонується оливкову олію, спеціально розроблене для дітей. Таке масло, як правило, має знижену кислотність, легше засвоюється і володіє меншою мірою вираженим ароматом і смаком.

Клізми з оливковою олією при запорах

Клізма з оливковою олією є надійним способом усунення як незначного, так і сильного запору. Процес проведення очисної клізми включає в себе введення розчину, що містить оливкову олію в пряму кишку через трубку, вставлену в задній прохід. Це засіб дозволяє розширити товсту кишку і пом’якшити жорсткі калові маси, що значно полегшує їх виведення з кишечника. Клізма є дуже ефективним методом, але вона повинна використовуватися тільки в крайньому випадку, коли інші методи не спрацювали.

Метод проведення клізми з оливковою олією

Оливкова олія є дуже ефективним натуральним засобом при запорах, але для того, щоб цей стан більше не виникало, вам необхідно стежити за своїм раціоном харчування, багатим клітковиною і рідиною (Див. Дієта при запорах у дорослих і літніх людей), уникати стресів і більше рухатися. І не забувайте — Оливкова олія — ​​виріб в 70% випадків, в зв’язку з чим вам необхідно навчитися розпізнавати справжнє і уникати підробок.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: