Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Омега-3 для схуднення: добавки Омега-3 допомагають схуднути

Омега-3 для схуднення: добавки Омега-3 допомагають схуднути

Ви хочете скинути зайву вагу? Якщо так, то вам в цьому можуть допомогти добавки риб’ячого жиру, багатого омега-3 поліненасиченими жирними кислотами (ПНЖК). ПНЖК омега-3 для схуднення використовуються вже досить давно, так як цей ефект був виявлений вченими, а щоденний прийом добавок риб’ячого жиру може допомогти вам скидати кілька зайвих кілограмів в місяць.

На відміну від більшості добавок для схуднення, які зазвичай містять кофеїн та інші стимулятори, омега-3 не змусять вас відчувати себе неспокійними і нервовими, а ваш енергетичний рівень ніколи не буде знижуватися після їх прийому.

Прийом добавок для схуднення часто веде до певних побічних ефектів і завдає шкоди вашому здоров’ю. Що стосується прийому добавок риб’ячого жиру, багатого омега-3 жирними кислотами, то ваше загальний стан здоров’я навпаки буде поліпшуватися. Крім того, щоденний прийом добавок риб’ячого жиру, крім схуднення допомагає також поліпшити функції головного мозку, серця і суглобів. Ніяке інше засіб для схуднення не може робити ці речі для вашого організму.

Як Омега-3 сприяє схудненню

Тут ми перерахуємо і пояснимо 4 різних ефекту прийому добавок омега-3, які допомагають вам схуднути. Після прочитання ви побачите, як цей недорогий і популярний продукт може допомогти вам прибрати зайві кілограми і поліпшити ваше стан здоров’я.

Риб’ячий жир (Омега-3) дозволяє схуднути і наростити м’язову масу

Щоденний прийом пари капсул риб’ячого жиру може допомогти вам усунути зайвий жир на тілі і наростити м’язову масу. Все що вам потрібно зробити, це почати приймати достатню кількість омега-3 у вигляді добавок риб’ячого жиру щодня. В одному дослідженні, пацієнти щодня приймали близько 2 грамів омега-3 жирних кислот (ЕПК і ДГК) протягом 6 тижнів. В кінці дослідження вони втратили більше 1 кілограма жиру і набрали близько 0,5 кілограма м’язової маси. Дивно, що випробовувані при цьому не змінювали свій звичний раціон харчування і не робили інших спроб схуднути. Все що вони робили, так це щодня приймали дві капсули високоякісного риб’ячого жиру.

Риб’ячий жир (Омега-3) зменшує апетит

Якщо ви хочете між прийомами їжі тривалий час відчувати почуття ситості, прийом пари капсул риб’ячого жиру після їжі може вам в цьому допомогти. В одному дослідженні, жінки, які приймали омега-3 у вигляді риб’ячого жиру після їжі, відчували ситість довше після прийому їжі і їли в цілому менше. Згодом це допоможе вам схуднути, не відчуваючи почуття голоду, яке незмінно виникає, коли ми дотримуємося низькокалорійної дієти з метою схуднути. Найбільш імовірною причиною того, чому риб’ячий жир допомагає вам залишатися ситими довше, є те, що він здатний регулювати вивільнення хімічної речовини, під назвою серотонін. Серотонін допомагає регулювати апетит і настрій. Цей ефект також пов’язаний з тим, що омега-3 жирні кислоти є натуральним антидепресантом. Деякі фахівці також стверджують,

Омега-3 роблять вашу дієту і програму тренувань для схуднення більш ефективними

Прийом добавок риб’ячого жиру може поліпшити ефективність вашої дієти і програму вправ для схуднення. В одному дослідженні, пацієнти, що приймають риб’ячий жир, втратили більше зайвої ваги, ніж ті, хто приймав добавки плацебо. Обидві групи слідували дієті, в якій їм потрібно було менше їсти, а також тренувалися кілька разів на тиждень.

Риб’ячий жир (Омега-3) допомагає звести до мінімуму накопичення жиру

Одне дослідження показує, що добавки омега-3 (риб’ячого жиру) можуть звести до мінімуму ризик відкладання з’їдається вами їжі у вигляді жирових відкладень. Це відбувається тому, що омега-3 жирні кислоти підвищують чутливість до інсуліну. Підтримка чутливості клітин вашого організму до інсуліну є ключем до зниження маси тіла і хорошого здоров’я. Чим більше ваші клітини чутливі до інсуліну, тим менше ймовірність того, що їжа, яку ви їсте, буде відкладатися і зберігатися у вигляді жиру.

Що шукати при купівлі добавок Омега-3 (риб’ячого жиру)

Коли ви шукайте добавки омега-3 (риб’ячого жиру), переконайтеся, що ви купуєте ті з них, які гарантовано не містять різні домішки і потенційно шкідливі речовини, такі як важкі метали і пестициди. Можливі вами добавки повинні також бути концентрованими, що має бути зазначено на упаковці. Це означає, що ви отримаєте значну кількість омега-3 жирних кислот за один прийом. Хороший продукт буде містити щонайменше 750 мг ЕПК і ДГК, типів омега-3 жирних кислот, які найбільш корисні для вашого організму.

Чого очікувати від прийому Омега-3

Дослідження показують, що прийом 2-3 грамів риб’ячого жиру в день може допомогти вам худнути приблизно на 1 кг в місяць. Хоча це і не дуже багато, якщо ви будете дотримуватися щоденного прийому протягом тривалого періоду часу, ви зможете скинути досить багато зайвої ваги і оздоровити ваш організм. Це також не вимагає від вас будь-яких додаткових зусиль і коштує дуже недорого. Якщо ж ви хочете худнути швидше, можете почати також дотримуватися раціону харчування, який виключає вживання фабричної їжі і простих цукрів, а також почати виконувати перевірені та ефективні фізичні попередження для зниження ваги 3-5 днів в тиждень.

Як приймати для схуднення Омега-3 (риб’ячий жир)

Зазвичай, добавки концентрованого риб’ячого жиру містять в одній капсулі 320 мг ейкозапентаєнової кислоти (ЕПК) і 200 мг докозагексаєнової кислоти. Виробники рекомендують приймати не більше 2 капсул на добу, проте максимальна денна норма омега-3 жирних кислот до сих пір не виявлено і деякі фахівці можуть рекомендувати приймати до 3000 мг всіх типів омега-3 разом узятих. Але найкраще звичайно дотримуватися рекомендацій, які ви можете побачити на упаковці.

Омега-3 використовуються не тільки для схуднення, так як зазвичай ці поживні речовини приймаються з метою оздоровлення організму і в комплексному лікуванні різних захворювань. З огляду на, що побічних ефектів при прийомі добавок омега-3 в адекватних дозах не спостерігається, а ризик для здорової людини мінімальний, прийом омега-3 для схуднення безумовно корисний в усіх відношеннях.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: