Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Перша допомога при харчовому отруєнні: що можна, а чого не можна

Перша допомога при харчовому отруєнні: що можна, а чого не можна

Всі продукти харчування містять невелику кількість бактерій, і це нормально. Але неправильна обробка, приготування або зберігання їжі, може привести до значного розмноженню бактерій, що здатне викликати хворобу при її вживанні.

Паразити, віруси, токсини і хімічні речовини також можуть бути присутніми в продуктах харчування і при їх вживанні це може викликати гостре харчове отруєння.

Ознаки та симптоми харчового отруєння різняться в залежності від джерела забруднення, і того, наскільки ви зневоднені або наскільки низька у вас кров’яний тиск. До найпоширеніших симптомів харчового отруєння відносяться:

При значному зневодненні, ви можете відчувати:

Якщо ви або ваш близька людина отруїлися продуктами харчування, тяжкість і тривалість вашого стану буде залежати від декількох факторів, таких як ваш вік і стан вашого здоров’я. До груп високого ризику відносяться:

Дізнайтеся більше про харчове отруєння — Харчове отруєння — причини, симптоми, лікування, профілактика.

Що слід робити в першу чергу при харчовому отруєнні, а чого не слід?

Перша допомога при харчовому отруєнні включає в себе наступне:

При харчових отруєннях, поліпшення настає зазвичай протягом 48 годин. Якщо симптоми присутні більше двох-трьох днів, зверніться за медичною допомогою.

Зверніться до швидкої допомоги, якщо:

Обов’язково зверніться в невідкладну допомогу для того, щоб вам чи вашій близькій людині надали першу допомогу при харчовому отруєнні, тому що в деяких випадках це може мати серйозні наслідки, аж до летального результату.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: