Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Пісне м’ясо: що це таке, види, рекомендована норма

Пісне м'ясо: що це таке, види, рекомендована норма

Пісне м’ясо включено в піраміду правильного харчування, так як є частиною збалансованого раціону, де основу складає рослинна їжа. Ця харчова піраміда акцентує увагу на продуктах, що живлять наші організми, що підтримують енергію протягом довгого часу, що постачають поживними речовинами і володіють цілющими властивостями. Тут ми розглянемо пісне м’ясо — що це таке і яка користь від його вживання для здоров’я.

Рекомендоване споживання пісного м’яса в тиждень

Дієтологи рекомендують вживати пісне м’ясо 1-3 рази на тиждень по 50-100 грамів. Але якщо ви вегетаріанець або веган, вам необхідно замінити продукти тваринного походження рослинної білковою їжею. Потреби кожної людини унікальні. У той час як деякі люди відчувають себе чудово дотримуючись добре збалансованої вегетаріанської дієти, інші не можуть обійтися без м’яса. Інші продукти тваринного походження забезпечують організм великою кількістю засвоюваного вітаміну B12, заліза і кальцію. Тому люди, які вирішили не споживають м’ясо повинні забезпечити адекватне споживання цих необхідних поживних речовин. Проконсультуйтеся з дієтологом або фахівцем з харчування щодо ваших індивідуальних потреб.

Чому варто вживати пісне м’ясо?

Пісне м’ясо:

Джерела пісного м’яса

Вибір пісного м’яса

Зміст насичених жирів

Використання гормонів та антибіотиків

Більшість комерційних продуктів тваринного походження містять залишки різних препаратів, таких як гормони і антибіотики, які можуть збільшити ризик розвитку деяких видів раку, появи стійких до антибіотиків бактерій, і раннього статевого дозрівання.

Постарайтеся вживати тільки органічне пісне м’ясо

Дієтологи рекомендують вживати тільки органічне пісне м’ясо, отримане з тварин, вигодуваних природними для них кормами (наприклад, луговий травою, зерном і ін.). Крім цього, тварини і птиця повинні мати можливість випасатися в умовах, наближених до природних, а не перебувати все своє життя в клітці під замком. М’ясо таких тварин і птиці є більш поживним, ніж м’ясо, вироблене на величезних фермах, де тварини утримуються в жахливих умовах.

Знайте свій ліміт споживання жирів

Багато м’ясні продукти містять велику кількість насичених жирів, в зв’язку з чим споживання пісного м’яса має важливе значення для збалансованого споживання жирів. Обмежте споживання пісного м’яса 50-100 грамами 2-3 рази в тиждень.

Ідеї ​​щодо споживання корисного для здоров’я пісного м’яса

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: