Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Побили уві сні — до чого сниться?

Побили уві сні - до чого сниться?

Зміст:

Сонник мене побили

Що означає бути побитим уві сні? Якщо ви побачили такий неприємний сюжет вночі, то не треба відразу чекати неприємностей. Описаний символ не так небезпечний, як здається на перший погляд. На правильність отриманого тлумачення буде впливати не сам фізичний контакт з кривдником, а й психологічний стан.

Який буває сон?

Як припускає сонник, побили уві сні — дія, яка може передвіщати приємна подія, тільки спрогнозувати його не так вже й просто. Зрозуміти, в яких випадках очікують хороші новини, а в яких — погані, можна за допомогою спеціальних сонників.

Бути уві сні побитим

Наснилося, що мене побили — сюжет, який відвідує кожної людини хоча б раз в житті, але про що він говорить? Перш ніж звертатися до снотолкователям, вам доведеться розкласти свій сон на маленькі фрагменти і спробувати зіставити отримані тлумачення в одне.

Сонник Міллера

Якщо ви побачили, як б’ють іншу людину, то, на думку психолога, ваша душа спустошена і має пройти немало часу, щоб вдалося пустити нову людину в своє найближче оточення.

Місячний сонник

Читаючи представлений джерело, можна виділити кілька ключових аспектів, що стосуються певних груп людей:

Місячний тлумач настійно рекомендує розважливо підходити до вирішення кожного питання.

Сонник Хассе

Як описує сонник, побили незнайомої людини — до складного і небезпечного подорожі. Фахівець радить відмовитися від сумнівної авантюри і залишитися вдома, як би красиво не описує можливий дозвілля.

Вам може приснитися побиття коханої людини або друга, і в такому випадку буде підписаний вигідний контракт, який приносить самі солідні дивіденди.

Винен сновидец?

Сниться бійка між подружжям

Чому спляча людина стає джерелом агресії, якщо в житті він вкрай далекий від насильства? На це питання можна знайти відповідь, згадавши того, проти кого відбувалися протиправні дії.

Улюблений

Якщо сновидец б’є свого партнера, значить він не впевнений в самих почуттях до нього. Подібна невизначеність постійно пригнічує, і з цим просто не можна миритися. При наявності якоїсь проблеми її треба відразу ж обговорити за круглим столом.

Колишній обранець

Коли вам сниться, нібито побили колишнього хлопця або дівчину за зраду, то доведеться викрутитися з непростої ситуації, яку можна легко втілити в реальність своєї недосвідченістю. Східний сонник рекомендує зберігати пильність.

Жінка

Бити уві сні дитини

Бачити, як б’ють представниць прекрасної статі — ваша слабкість не дозволить домогтися високого соціального статусу.

Дитячий тиран

Насильство проти дитини навряд чи залишить байдужим будь-кого, а тому так важливо розшифрувати можливі варіанти. З якої причини ви накинулися на дитину?

Погані оцінки

Якщо ви брали участь у побитті маленької людини через низьку успішність, значить зробите непрощенну помилку, про яку будете ще довго шкодувати.

Тимчасові рамки

Наснилося, що від побоїв постраждала дочка

Бити свого сина чи дочку за те, що вони не прийшли додому до призначеного часу — до запізнення на важливу зустріч, що викличе обурення свого партнера. Помилку доведеться довго спокутувати, а тому краще передбачити можливі проблеми.

Нерозділена любов

Якщо молоду дочку б’є її обранець, то вам треба більше придивлятися до поведінки і життя свого чада. Можливо, зараз дитина відчуває потребу в батьківській турботі. Чим більше проведете часу зі своєю сім’єю, тим згуртовані вона стане.

Вуличний свавілля

Бути побитим поліцейським — стати жертвою громадського осуду. Снотолкователі настійно рекомендують контролювати власну мову і емоції, оскільки ті можуть привести до несподівано поганих наслідків.

Бачити, як хтось знущається над колишнім хлопцем — символ самовпевненості, яка часом все псує.

Кому вирішили помститися?

Мстити уві сні дружину за побої

Якщо ви не змогли винести гіркоту насильства і вирішили помститися уві сні, тоді доведеться згадати того, проти кого була спрямована ваша жорстокість.

Чоловік або дружина

Якщо ви вирішили помститися своєму партнеру, значить в реальному житті вдасться здобути перемогу над своїми ворогами і наклепниками, — про це пише Ісламський сонник.

Суперник

Положення на любовному фронті не завжди може бути виграшним, а тому поява суперника на шляху є великою проблемою, яку доведеться вирішувати. Якщо ви холоднокровно побили його, то отримаєте приємні звістки.

Начальник

Нападати уві сні на начальника

Керівництво не помічає ваші заслуги, і ви вирішили поквитатися з ним, значить скоро чекайте підвищення. Якщо вірити Жіночому сонником, то неправомірні вчинки начальника віщують догану і розжалування.

Сусід

Бачити, як хтось мститься сусідці — вас відвідають несподівані, але приємні гості. Люди, яких ви так давно не бачили, розкажуть багато цікавих новин.

Нетипові формулювання

Чому батько б’є матір уві сні? Сонник віщує непроста розмова з близькою людиною, яка вже не можна відкладати. В іншому випадку буде втрачено не тільки час, а й довіру.

Незнайомці, б’ють родичів — символ перемоги над власними фобіями і комплексами. У вашому житті відбудуться такі події, які змусять подивитися на ситуацію під іншим кутом і зрозуміти, що проблеми були результатом роботи уяви.

Кинули камінь в чотириногого друга — до приниження. Весняний сонник розповідає про можливі провокації, які вам доведеться уникати, інакше проблем не уникнути. Побити безпородного кота — знищити всіх своїх ворогів, якими б впливовими ті були. Якщо ви побачили, як хтось знущається над тваринами, то в дійсності вас залучать до невеликий конфлікт.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: