Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Полин для схуднення — збірник рецептів

Полин для схуднення - збірник рецептів

Полин зарекомендувала себе як відмінне народний засіб допомагає лікувати різні захворювання. Полин для схуднення використовували здавна ще наші предки, що давало стійкі результати і паралельно вирішувалися такі проблеми, як зараження гельмінтами та іншими паразитами, хронічний холецистит, погане травлення, порушення нервової системи і багато інших недуги.

У зв’язку з тим, що в світі зустрічається більше 180 різних видів полину необхідно вибірково підходити до її застосування, тому що ряд видів не використовується в лікарських цілях. Найкраще використовувати полин, що продається в аптеках (Полин цитварний або Полин гірку) або купувати у перевірених професійних травників. Збираючи полин самостійно і не знаючи всіх тонкощів можна не тільки не отримати бажаного ефекту, а й нашкодити своєму організму і навіть серйозно отруїтися. Отже, давайте розглянемо кілька основних рецептів використовуваних з метою схуднути.

Полин — рецепти для схуднення

Полин зменшує апетит, але не відразу. Спочатку апетит зростає, і кілька днів часто буде хотітися є. У цей час слід випивати більше чистої негазованої води, щонайменше, 1,5 — 2 літри на добу. Після цього періоду настає етап значного зниження апетиту, що сприяє також схудненню. Людям, впевненим в тому, що зайва вага у них пов’язаний з великим споживанням їжі рекомендуємо ознайомитися з різними травами, які сприяють зниженню апетиту — ТОП-10 трав знижують апетит.

Запобіжні заходи і протипоказання

Полин не варто приймати у високих концентраціях і більше 15 днів, тому що передозування веде до нервових розладів. Після курсу застосування полину необхідно зробити місячну перерву, не менше.

Полин протипоказана в період вагітності і лактації, при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, при гастритах і ентероколітах, при астмі і алергії на полин. Полин для схуднення краще починати приймати акуратно, якщо ви не впевнені в тому, що ваш організм її прийме.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: