Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Попрілість: симптоми, причини, лікування, профілактика

Попрілість: симптоми, причини, лікування, профілактика

Попрілістю називають висип, що виникає між складками шкіри, яка може розвиватися як у дітей, так і у дорослих (жінок і чоловіків). Попрілість — це запалення шкірних складок, що виникає в результаті їх намокання (через виділень шкірних покривів), зіткнення і тертя між собою. Це призводить до подразнення і запалення шкірного покриву.

Найбільш поширеними областями, на яких можуть з’явитися попрілості, є великі ділянки шкірних складок:

Симптоми

Як виглядають попрілості? Цей стан може призвести до:

Попрілості можуть з’являтися в будь-яких труться одна об одну складках шкіри, де може застоюватися волога. У дітей раннього віку попрілості часто з’являються в місцях складок і часто пов’язані з носінням підгузників.

Попрілість може розвинутися:

Якщо у вас є які-небудь симптоми попрілості, обов’язково зверніться до лікаря. Ваш лікар може перевірити уражені місця на наявність інфекції.

Причини

Попрілість є запальне захворювання шкіри, яке може бути викликане і посилюватися у зв’язку з різними факторами. До них відносяться:

Пот, сеча і екскременти можуть внести свій вклад в розвиток цієї шкірної проблеми.

Попрілості часто супроводжуються інфекцією, яка викликається:

У більшості випадків інфекції добре розвиваються в складках шкіри, оскільки в цих областях акумулюється тепло і застоюється волога. Це створює сприятливе середовище для росту різних патогенів.

Фактори ризику

Ви можете бути більш схильними до розвитку попрілості, якщо ви:

До інших можливих факторів ризику відносяться:

Немовлята, з їх природною вікової вгодованістю, більш короткими шиями і зігнутими кінцівками, також схильні до підвищеного ризику розвитку попрілості.

Деякі шкірні захворювання, такі як псоріаз, можуть також викликати розвиток попрілості. Так що правильним рішенням з вашого боку буде звернення до лікаря дерматолога для перевірки на інфекцію і захворювання, здатні викликати цей стан.

Лікування попрілостей

Якщо у вас або вашої дитини виникла попрілість, ваш лікар може рекомендувати просто підтримувати уражену область сухої і провітрюваній. Ви можете лікувати попрілість промаківая уражену область шкіри ватним тампоном, просоченим рідиною Бурова. Потім це місце необхідно просушити феном, виставивши режим «холодне повітря».

Щоб допомогти захистити шкіру від подразників рекомендують застосовувати захисний крем. Для лікування попрілості, ваш лікар може порекомендувати короткострокове застосування стероїду місцевої дії, щоб зменшити запалення в ділянці ураження. Якщо місце укусу також інфіковано, ваш лікар може призначити протигрибковий або антибактеріальний крем, або мазь. Іноді може навіть знадобитися пероральний прийом лікарських препаратів.

Профілактика

Деякі прості кроки можуть допомогти вам знизити ризик розвитку попрілостей в майбутньому:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: