Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Правильне харчування для схуднення: як харчуватися щоб схуднути

Правильне харчування для схуднення: як харчуватися щоб схуднути

Дієта з низьким вмістом вуглеводів; знежирена; кайенскийперець і капустяний суп; строго жовтий M & Ms і вода… Здається, кожен день з’являється новий план харчування, націлений на схуднення, який обіцяє швидкі результати, від розумного до божевільного. Правильне харчування для схуднення — це те, що багато хто з нас намагалися зробити хоча б раз… або два… або, давайте подивимося правді в очі, багато разів.

Важливі моменти про правильне харчування

Ваша двоюрідна сестра клянеться, що відмова від хліба протягом кількох тижнів допоміг їй скинути кілограми якраз вчасно перед її вступом до університету. З іншого боку, ви могли не є ні шматка хліба за п’ять років і до сих пір не втратили ці останні кілька кілограм. Як тільки ви дізнаєтеся про тонкощі однієї дієти, з’являється інша, погрожуючи бути ще більш ефективною.

Візьмемо, наприклад, це дослідження, проведене в серпні 2015 року. (1) У ньому було виявлено, що дорослим людям з ожирінням, зменшення споживання жирної їжі допоміг скинути вагу на 68% швидше, ніж при зменшенні споживання вуглеводів. Які чудові новини!

Але перш ніж ви почнете кидати споживання улюблених жирних молочних продуктів, ознайомтеся з цим іншим дослідженням, проведеним за все через два місяці. (2) Згідно з цим дослідженням, дотримання низкоуглеводной дієті, а також середземноморської дієти є більш ефективним у зниженні ваги, ніж обмеження споживання вуглеводів. Вчені стверджують, що ніякі дієти не працюють добре в довгостроковій перспективі, а нізкожіровая дієта для схуднення навіть може нанести шкоду.

Однак, надія вмирає останньою. Насправді існує оптимальний план правильного харчування, який допоможе вам скинути вагу. Це той план харчування, який спрацьовує в вашому випадку. Не в разі вашого чоловіка, брата або співробітника, а той, який працює з потребами вашого організму і, в поєднанні з регулярними вправами змушує вас відчувати себе чудово.

Отже, яке правильне харчування для зниження ваги? План харчування не слід розглядати як щось, чого потрібно слідувати протягом декількох тижнів або місяців, поки ви не досягли цільового ваги, після чого можна повернутися до своїх старих звичок. Фактично, повернення до старих звичок в харчуванні є причиною, по якій дослідники говорять, що дієти не працюють.

Замість цього план правильного харчування повинен бути зміною способу життя, якого ви можете дотримуватися, тому що, на відміну від обмежують дієт або вигаданих витончених способів, це є чимось стійким. Те, як ви їсте, має залишати вас відчувати себе краще, забезпечуючи організм необхідними поживними речовинами, щоб ви могли жити довгого і щасливого, здоровим життям.

Як правильно харчуватися щоб схуднути

Нижче зібрана інформація про кращі планах здорового харчування для схуднення, які здатні допомогти вам прийняти найбільш обгрунтоване рішення.

Низкоуглеводная дієта

Дотримуючись раціону харчування з низьким вмістом вуглеводів або кетогенной дієти (вкрай низкоуглеводная дієта) ви різко зменшуєте або повністю виправили кількість споживаної глюкози. Як тільки глюкоза закінчиться в організмі, і з їжі практично не надходить ніяких вуглеводів, які використовуються організмом для виробництва енергії, ваше тіло почне використовувати з цією метою накопичений жир, що допоможе вам швидко схуднути.

Переваги:

Недоліки:

Раціон харчування з низьким вмістом жирів

Харчування для схуднення у вигляді дієти з низьким вмістом жирів зменшує кількість споживаного жиру, як рослинного, так і тваринного походження. Ця дієта стала особливо популярною в США після випуску дієтичних рекомендацій федерального уряду в 1980 році, що призвело до поширення знежирених продуктів харчування.

Переваги:

Недоліки:

Середземноморська дієта

Середземноморська дієта бере свій початок в країнах Середземномор’я, таких як Італія, Іспанія, Греція та ін. Середземноморську дієту можна назвати дієтою як такої — це звичайний раціон харчування, в якому присутні свіжі фрукти і овочі, корисні жири, такі як оливкова олія, високоякісна домашня птах і морепродукти, всі з яких натуральні і вирощені без застосування синтетичних добрив, кормів тощо.

Переваги:

Недоліки:

Вегетаріанство або веганство

Хоча існують різні рівні вегетаріанства і веганства, більшість вегетаріанців уникають вживання м’яса, включаючи морепродукти і домашню птицю. Що їдять вегани? Ну, вони уникають всіх продуктів тваринного походження, включаючи молочні продукти і яйця.

Переваги:

Недоліки:

Палеодіета

А як щодо палеодіети і веганства? Це дві наймодніші дієти. «Переходь на палео» — це те, що ми все частіше чуємо в наші дні, особливо в спортивних товариствах. Палеолітична дієта, що складається з продуктів, які їли наші давні предки — натуральне м’ясо тварин (вигодуваних природними для них кормами), дику рибу, горіхи, коріння, овочі і фрукти.

Переваги:

Недоліки:

Пам’ятайте, що вам не обов’язково слідувати правилам конкретної дієти, складаючи суворе меню правильного харчування для схуднення. Деякі аспекти окремо взятої дієти можуть сподобатися вам, а інші — ні.

Наприклад, ви можете захотіти бути вегетаріанцем один або два дні на тиждень, щоб дати вашому гаманцю невеликий перепочинок і спонукати вашу сім’ю спробувати різні сезонні овочі.

Або ви можете зменшити споживання вуглеводів протягом декількох тижнів, щоб вирівняти рівень інсуліну, а потім переключитися на середземноморську дієту, де цільні зерна споживаються в помірній кількості. Все це дуже добре!

Не обов’язково день за днем, тиждень за тижнем споживати конкретні продукти для схуднення. Важливо просто харчуватися правильно, вживаючи переважно органічні продукти і виключаючи по можливості будь-яку фабричну їжу та солодощі. Зрештою, «кращі» дієти (системи правильного харчування для схуднення) приходять і йдуть, але організація раціону харчування, заснована на натуральних овочах і фруктах, м’ясі та рибі, горіхах і цільних злаках ніколи не виходити з моди.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: