Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Причини болю в спині і їх симптоми

Причини болю в спині і їх симптоми

Болі в спині — досить поширене явище в повсякденному житті людини, у одних людей вони бувають часто, у інших їх зовсім не буває. Причини болю в спині бувають різні, від банального защемлення нерва або переохолодження, до серйозних захворювань внутрішніх органів. І для того, щоб розібратися в тому, що стало причиною болю, нам іноді все ж таки доведеться звернутися до лікаря, тому, що не завжди вдається поставити діагноз самостійно. Як без лікарні і лікарів зрозуміти, що саме сталося з нашою спиною і що послужило причиною? Читайте далі і дізнаєтесь.

Що стало причиною болю в спині?

Защемлення нерва

Як правило, це відбувається з кількох причин: викривлення хребта (сколіоз), спазм м’язів, різка фізичне навантаження (НЕ розігрівшись підняли тяжкість не дотримуючись запобіжних заходів), травма хребта, пухлина. Це може статися в будь-якому з відділів хребетного стовпа. Буває навіть так, що защёмлён міжреберних нерв в грудях і віддає в спину настільки сильно, що не тільки поворухнутися, а й дихати навіть боляче. Температура може піднятися до 37 — 37,5 ° C.

Симптоми

Надмірна м’язове навантаження

Більше 80% болів в спині, особливо нижній її частині (попереку) пов’язані з великим навантаженням. Цьому сприяють не тільки напружена фізична робота, а й тривале перебування за комп’ютером, офісна робота, пов’язана з довгим перебуванням в сидячому положенні.

Симптоми

Грижа міжхребцевих дисків

Це захворювання не так уже й рідко зустрічається. Група ризику включає в себе людей переважно середнього та похилого віку. Грижа виникає переважно через травми спини, остеохондрозу (при піднятті ваги), підвищеної маси тіла, різких рухів (поворот в сторону), викривлення хребта.

Симптоми

Причиною болю в спині також можуть стати захворювання внутрішніх органів

Якщо біль у спині виникає під час фізичного навантаження, у вас періодично болить спина протягом тривалого періоду часу або виник різкий біль в спині, не впадайте у відчай. Постарайтеся об’єктивно поглянути на вашу проблему і відстежити причину появи тих чи інших симптомів і після прийміть заходи усунення болю в спині. Ми охопили найпоширеніші причини болю в спині і якщо ви сумніваєтеся в походженні проблеми, зверніться до лікаря, для встановлення точного діагнозу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: