Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Природний антибіотик своїми руками і будь-яка інфекція вам байдуже

Природний антибіотик своїми руками і будь-яка інфекція вам байдуже

Багато людей знають про те, що стійкість хвороботворних бактерій до антибіотиків постійно посилюється. Але далеко не кожен знає про небезпеки застосування фармацевтичних антибіотиків, про які практично не говорять в засобах масової інформації (ЗМІ).

Якщо говорити про безпечних та ефективних альтернативах, а саме про природні антибіотики, то їх популярність серед мас незначна. Фармацевтичні антибіотики призначені тільки для придушення бактерій. І якщо ви підхопили вірусну або грибкову інфекцію, і вам був прописаний антибіотик, ви не тільки не вирішите свою проблему, а й викличте ряд серйозних побічних ефектів.

До складних фармацевтичним антибіотиків патогенні бактерії здатні згодом пристосовуватися, в зв’язку з чим вченим доводиться розробляти все нові і більш потужні антибіотики, що завдають руйнування всьому нашому організму. Що стосується природних антибіотиків, то тут зовсім інша картина. Вони є багатозадачними і протистоять як бактеріям, так і грибкових інфекцій і вірусів, в той же час не завдаючи шкоди організму людини.

Ми розглянемо рецепт тоніка, який ви можете легко зробити своїми руками в домашніх умовах, щоб він завжди був у вас під рукою на випадок інфекційного захворювання. У нього входять кілька традиційних перевірених часом інгредієнтів, які володіють антибактеріальними, противірусними та протигрибковими властивостями.

Рецепт природного антибіотика

Це натуральний засіб має широкий спектр дії і здатна пригнічувати бактерії, віруси і грибкові інфекції. Його легко зробити і виходить зовсім не дорого. Що ще більш важливо, вам не доведеться турбуватися про будь-яких побічних ефектах.

Склад:

Приготування:

Рекомендується починати прийом з однієї чайної ложки, але не на порожній шлунок. Кожен з інгредієнтів має потужні цілющі властивості.

Приховані небезпеки прийому фармацевтичних антибіотиків

Багато що було зроблено для резистентності до антибіотиків і зростання супербактерій, таких як метицилін-стійкий золотавий стафілокок (MRSA), здатні привести до летального результату.

Але замість того, щоб використовувати клінічно довели свою ефективність природні антибіотики, такі як колоїдне срібло, масло орегано і мед Манука, велика частина наукових співтовариств спирається на фармацевтичні корпорації, які розробляють все більш дорогі синтетичні препарати.

Звикання до фармацевтичних антибіотиків привело до розробки групи лікарських речовин фторхінолонів (антибіотиків, які не мають природного аналога), таких як ципрей та інших. Навіть після показу по національному телебаченню спеціальних новин про жахливі наслідки застосування антибіотиків фторхінолонів, засоби масової інформації і медична мафія все ще стверджують, що «переваги від їх застосування переважують ризики».

Синдром Стівенса-Джонсона (SJS) та токсичний епідермальний некроліз (TEN) є побічними ефектами багатьох антибіотиків. TEN — має бути найжахливіший з них, і призводить летального результату. Верхні шари шкіри пацієнта починають відриватися, що візуально нагадує серйозні опіки. Випадки виникнення токсичного епідермального некролізу відбуваються частіше, ніж повідомляється про це.

Приймати фармацевтичні антибіотики слід тільки в крайньому випадку, а при легких захворюваннях їх не варто розглядати зовсім. Намагайтеся використовувати природні антибіотики і якість вашого здоров’я буде на висоті.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: