Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Прищі на підборідді у жінок: причини і лікування

Прищі на підборідді у жінок: причини і лікування

Прищі на підборідді зазвичай є результатом гормональних коливань, які можуть виникнути в період статевого дозрівання або менструального циклу. Проте у будь-якої жінки можуть виникнути прищі на підборідді в будь-якому віці.

У легких випадках жінка може лікувати прищі в домашніх умовах, використовуючи безрецептурні засоби і засоби по догляду за шкірою.

У більш важких випадках може звернутися до дерматолога для того, щоб він виписав рецепт на більш потужні препарати або призначив інші методи лікування.

Шкірне сало може затримувати бруд, сміття і бактерії в порах шкіри обличчя, шиї і спини. Коли це відбувається, пори часто стають червоними і запаленими, що викликає появу прищів.

Продовжуйте читати для отримання додаткової інформації про прищі на підборідді у жінок, причини їх виникнення та методи лікування.

Причини виникнення прищів на підборідді у жінок

Прищі на підборідді нічим не відрізняються від прищів на інших частинах обличчя, шиї, грудей і спини.

Шкірний жир затримує ороговілу шкіру або інші забруднення і бактерії в одній або декількох порах шкіри. Це викликає появу прищів.

Прищі на підборідді дуже поширені. Вони, як правило, є результатом гормональних коливань. Це особливо відноситься до жінок і підліткам, оскільки вони мають тенденцію відчувати сильні гормональні коливання (1).

Андрогени — це гормони, які відповідають за стимулювання освіти шкірного сала. Шкірне сало — це жир, який закупорює пори, і забезпечує появу прищів. Оскільки коливання гормонів може відбуватися протягом усього дорослого життя, прищі на підборідді можуть з’являтися і зникати в будь-який час.

Прищі можуть бути легкою неприємністю, і вони зазвичай не є небезпечними.

Проте як зазначається в одному з досліджень в науковому журналі Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology, в якому розглядалися дорослі жінки з прищами — прищі можуть викликати легкі або помірні симптоми депресії або тривоги. В результаті вони можуть вплинути на здатність жінки зосередитися на роботі чи навчанні (2).

Що лежать в основі стану

У деяких випадках у жінки може не бути прищів на підборідді. Замість цього вони можуть мати одне з двох інших нагадують прищі станів: врослі волосся або розацеа.

Однак чоловіки зазвичай більш сприйнятливі до вросшим волосках на підборідді, ніж жінки. Проте у жінок також можуть з’явитися врослі волосся на підборідді або інших частинах обличчя або тіла.

Врослі волосся — це волосся, які вростають назад в шкіру. Якщо це відбувається, врослі волосся можуть нагадувати прищі, а шкіра може опухати або ставати червоною і болючою.

Розацеа є поширеним захворюванням шкіри. При цьому захворюванні кровоносні судини в шкірі стають видимими, що призводить до помітного почервоніння. У деяких випадках розацеа може привести до того, що на шкірі жінки утворюються шишки, заповнені гноєм, і вони можуть нагадувати прищі.

Лікування прищів на підборідді у жінок

Ви можете почати лікування прищів на підборідді в домашніх умовах.

Спробуйте використовувати кошти, які містять саліцилову кислоту або бензоилпероксид. І те, і інше може допомогти висушити прищі протягом декількох днів, хоча це може зайняти пару тижнів.

Щоб лікувати локальну спалах прищів на підборідді, жінка повинна виконати наступні кроки:

Якщо прищі на підборідді не проходять або вони викликають значне занепокоєння, ви можете звернутися до дерматолога.

Ось додаткові процедури, які дерматолог може вам порекомендувати:

Профілактика виникнення прищів

Не завжди можливо повністю запобігти виникненню прищів на підборідді. Проте є кілька речей, які жінка може зробити, щоб запобігти їх поява:

Щоб допомогти лікувати і запобігти утворенню прищів на підборідді ви також повинні уникати певних дій. Наприклад, ви повинні намагатися:

Підведемо підсумок

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: