Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Профілактика гіпертонії — основні рекомендації

Профілактика гіпертонії - основні рекомендації

Гіпертонія є основним фактором ризику розвитку серцево-судинних захворювань (ССЗ): цереброваскулярні хвороби і ішемічна хвороба серця (ІХС). Своєчасна профілактика гіпертонії є одним з найбільш важливих дій з вашого боку, в зв’язку з високою небезпекою цього захворювання для життя.

Профілактика гіпертонії

Нижче наведені деякі дії, що стосуються змін у вашому способі життя, спрямованих на зниження високого кров’яного тиску. Деякі з цих дій матимуть позитивний вплив щодо артеріального тиску протягом декількох тижнів, інші ж можуть зайняти більше часу.

Нормалізація маси тіла

Зниження ваги необхідно в тому випадку, коли ваш індекс маси тіла (ІМТ) знаходиться вище 25. У цьому випадку необхідно домогтися результату для підтримки ідеального індексу маси тіла 20-25 кг/м2 (Наприклад, ваш вага становить 85 кг, а зріст 1, 7 м. ІМТ = 85: (1,7 × 1,7) = 29,41. Індекс маси тіла в цьому випадку підвищений). Для нормалізації ваги зазвичай пропонують переглянути ваше меню, додати до нього більше свіжих овочів і фруктів, повністю відмовитися від вживання фаст-фуду. Також лікарі рекомендують зайнятися очищенням організму. Про кращі способи очищення дивіться тут — Очищення організму — кращі способи.

Скласти правильну дієту вам може допомогти даний матеріал — Правильне харчування — як схуднути.

Киньте палити

Профілактика гіпертонії включає в себе повну відмову від куріння, як активного, так і пасивного (вам не рекомендується знаходитися в місцях куріння інших людей).

Фізичні навантаження

Сіль

Профілактика гіпертонії — це відповідальний крок на шляху до здоров’я. Вибір за вами.

— Гіпертонія симптоми і ускладнення

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: