Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Прополіс для імунітету і лікування ракових захворювань

Прополіс для імунітету і лікування ракових захворювань

Чи знаєте ви що бджолиний прополіс підвищує імунітет, захищаючи ваш організм від бактеріальної та вірусної інфекції, і пригнічує ріст ракових пухлин?

Прополіс являє собою смолиста речовина, що збирається навесні бджолами з листових бруньок дерев. Ця речовина надалі модифікується особливими ферментами, виробленими бджолами. Бджоли використовують цю липку субстанцію для дезінфекції своїх вуликів, герметизації тріщин, а також захисту від непроханих гостей.

Вчені вже давно зацікавилися дивовижні властивості прополісу, і в результаті проведення численних досліджень, було виявлено широкий спектр терапевтичних можливостей, починаючи від лікування звичайної застуди і закінчуючи Придушенням зростання ракових пухлин.

Прополіс підвищує імунітет

Починаючи з 30 років імунна система людини поступово слабшає, але застосування прополісу дозволяє посилити імунітет кількома способами:

В результаті подвійного сліпого дослідження, проведеного групою польських дослідників, було виявлено, що екстракт прополісу допомагає вивільнити речовини, що захищають від клітинних ушкоджень, тим самим допомагаючи підсилити імунну систему.

Прополіс вбиває віруси і бактерії

Польські дослідники також виявили, що екстракт прополісу:

Дослідження показали, що бджолиний прополіс захищає від золотистого стафілокока (штам бактерій, що викликає смертельні інфекції) і стрептокока (штам бактерій, що викликають зубний наліт і карієс).

Крім того, кілька престижних медичних журналів опублікували дослідження, що показують позитивний ефект прополісу При інфекціях верхніх дихальних шляхів, викликаних вірусами.

Прополіс при онкології

Прополіс багатий двома важливими протираковими сполуками:

Вчені вперше досліджували ефект прополісу, який чинить на пухлини в пробірці, пов’язані з небезпечним для життя генетичним захворюванням, відомим як нейрофіброматоз. Коли багатий CAPE екстракт прополісу, комбінували з водою і відчували на мишах, вони повністю зупиняли зростання пухлини нейрофіброматозу першого типу, і майже повністю ліквідували наявність нейрофіброматозу другого типу.

Дослідження все ще проводяться, але вже можна сказати, що прополіс стає одним з пріоритетних природних засобів, на основі якого можливо в майбутньому будуть виробляти ефективні ліки від раку.

Читайте докладно про те, що лікує прополіс.

Як використовувати прополіс

Добавки прополісу на сьогоднішній день доступні у вигляді жувальних таблеток, капсул, екстрактів і різних настоїв. Ви можете придбати препарати прополісу в аптеці або інтернет магазині, а також можете приготувати лікувальний засіб самостійно, використовуючи прополіс в чистому вигляді (продають пасічники). З рецептами з приготування лікарських засобів на основі прополісу ви можете ознайомитися тут — Прополіс. Рецепти приготування. Настоянка прополісу. Ви можете використовувати Прополіс для імунітету, лікування вірусних і бактеріальних інфекцій і безлічі інших захворювань. Для лікування ран на поверхні шкіри і шкірних інфекцій, фахівці рекомендують використовувати прополіс у вигляді мазі (див. Прополіс для шкіри, обличчя та слизових поверхонь).

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: