Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Прополіс для шкіри, обличчя та слизових поверхонь

Прополіс для шкіри, обличчя та слизових поверхонь

Прополіс для шкіри обличчя, та й в цілому для шкірного покриву дуже корисний, в зв’язку з численними корисними властивостями цього продукту бджільництва. Як говорять учені, прополіс є одним з небагатьох речовин в світі, що містять практично всі вітаміни і поживні речовини, необхідні для підтримки життя.

На відміну від меду, прополіс складається зі смолистої речовини листяних бруньок дерев і смоли хвойних дерев, а його колір варіюється від коричневого до зеленого.

Бджоли використовують прополіс як знезаражуючого вулик речовини, а також для забивання щілин і ізоляції сторонніх предметів в вулику. Він також використовується бджолами для захисту вуликів від несприятливих погодних умов і шкідників, таких як комахи, і навіть ведмеді.

Вчені довели, що бджоли використовують прополіс також для пригнічення росту шкідливих патогенів у вуликах, таких як бактерії і гриби.

В результаті ряду досліджень було виявлено, що прополіс має антимікробні властивості, особливо у випадку охорони здоров’я людини. Наприклад, в численних публікаціях наводяться цитати про те, що прополіс має виражену противірусну та антибактеріальну дію і навіть сприяє знищенню ракових клітин (див. Прополіс для імунітету і лікування ракових захворювань).

Як відомо, прополіс має наступні вираженими корисними властивостями:

Завдяки тому, що прополіс є натуральним природним продуктом, що володіє численними корисними властивостями, його використовують в різних цілях, як для профілактики, так і для лікування багатьох захворювань (див. Що лікує прополіс: список захворювань). Шкіра обличчя і всього тіла не є винятком, адже прополіс здатний не тільки захистити наш шкірний покрив, але і лікувати його. Багатовіковий досвід і наукові дослідження говорять нам про те, що прополіс успішно застосовується при:

Історія говорить нам про те, що люди використовували його багато тисяч років у зв’язку з його антибактеріальними і протизапальними властивостями.

Сучасні дослідження показують, що застосування прополісу дає хороші результати в лікуванні багатьох видів шкірних захворювань.

Дізнайтеся більше про корисні властивості прополісу і його застосуванні.

Місцеве застосування прополісу при шкірних захворюваннях

Дослідження показали ефективність прополісу в лікуванні епідермофітії, туберкульозу шкіри, алопеції, псоріазу, різних мікробних і хронічних екзем, піодермії, запалення шкіри, пов’язаного з трихофитией, а також опіків. Прополіс можна наносити на шкіру в вигляді:

Ви можете купити вже готові засоби на основі прополісу або приготувати їх самостійно, про що читайте тут — Прополіс. Рецепти приготування. Настоянка прополісу.

Інші способи зовнішнього застосування прополісу

Дуже хороші результати дає застосування прополісу при герпесі, оперізуючий лишай, генітальний герпес і геморої (див. Як приготувати мазь з прополісом від геморою). Єгипетський прополіс і не тільки, успішно використовується для лікування шкіри при різних типах бородавок.

Зігріваючі пластирі з прополісом і бджолиним воском можна використовувати для лікування артриту і артрозу, розтягнення зв’язок, фізичних травм, запалень м’язів, нервів і тканин тіла. Мазь з прополісом також ефективно використовується для цих цілей.

Однак, при зовнішньому застосуванні прополісу необхідно бути обережним, так як у деяких людей це може викликати алергічну реакцію. Перед його застосуванням переконайтеся, що нанесення прополісу на шкіру не викликає у вас алергічної реакції.

Чому прополіс використовується в косметиці?

Прополіс використовується в лікувальних косметичних засобах у зв’язку з тим, що він має антибактеріальну, протигрибкову, противірусну і протизапальну дію. Прополіс ефективно усуває акне і прищі, покращує мікроциркуляцію в тканинах шкіри, зменшує больові відчуття і уповільнює процеси старіння. Він має низьку токсичність і хорошу сумісність зі шкірою, не дивлячись на ризик алергічних реакцій.

У лосьйонах для шкіри і косметичних кремах додається, як правило, 1-2% прополісу.

Прополіс використовують:

Прополіс також є відмінним засобом по догляду за порожниною рота. За словами С. Богданова, прополіс можна використовувати в якості косметики для шкіри і ротової порожнини для профілактики різних стоматологічних проблем, таких як:

У той час як використання прополісу з бакхаріса не викликає яких-небудь проблем, перед використанням прополісу, джерелом якого переважно є тополя, вам все ж слід перевірити себе на алергію.

У чому користь прополісу для шкіри обличчя?

Завдяки антибактеріальним і протизапальним властивостям, прополіс допомагає запобігти і лікувати герпес на губах. Прополіс сприяє зменшенню появи зморшок на обличчі і розгладжує шкіру, допомагаючи зберегти в ній більше вологи, що робить вашу шкіру більш молодий, ніжною і красивою. Прополіс чудово доглядає за чутливою шкірою і при будь-яких подразненнях допомагає зменшити почервоніння. Це почервоніння може бути пов’язано з акне і прищами, що виникають на шкірі обличчя, особливо в юнацькому віці. Прополіс допомагає ефективно боротися з різного роду висипаннями на шкірі обличчя і усуває незначні і помірні форми акне.

Прополіс для шкіри обличчя: знімає запалення, усуває прищі і вугровий висип

Дослідження

№1. У дослідженні, опублікованому на сайті hindawi. com, проведеного в 2013 році в опіковому центрі в Бразилії, ефективність крему для шкіри з бразильським прополісом порівнювали з сульфадіазином срібла в лікуванні незначних опіків (поверхневий другого ступеня), де опік займає менше 20% площі поверхні всього тіла.

В результаті дослідження було виявлено, що рани, оброблені кремом з прополісом для шкіри, в меншій мірі були запалені і швидше рубцевались, ніж рани, оброблені сульфадіазином срібла.

Був зроблений висновок, що крем з прополісом для шкіри робить благотворний вплив на загоєння опікових ран. А регулярне застосування прополісу підвищує його протимікробний і ранозагоювальний ефекти.

№2. В огляді досліджень, проведених в Східній Європі кажуть, що прополіс є ефективним засобом для лікування виразок, опіків, загоєння ушкоджень, що виникають в результаті радіаційного лікування раку і погано гояться ран. Прополіс також використовується для прискореного загоєння ран після хірургічних операцій і опіків.

Кубинські вчені рекомендують для кращого загоювального ефекту змішувати мед, прополіс і анісова масло.

№3. Були проаналізовані також і інші дослідження про успішне застосування 30% водного розчину екстракту прополісу при таких ураженнях шкіри, як ішемічні виразки, трофічні виразки, венозні виразки, ятрогенні поразки і виразки. Позитивні результати відзначаються вже після першого тижня лікування. На думку авторів цього дослідження, Ранозаживляющая ефективність тісно пов’язана з концентрацією прополісу в розчині.

№4. У ще одному дослідженні, в якому використовується мазь прополісу в лікуванні 22 хронічних ран (11 трофічних виразок, 7 пролежнів, 2 діабетичні виразки, а також 2 рани, що виникли в результаті травм), було виявлено, що 8,2% уражених тканин були некротичними. Після обробки ран екстрактом прополісу, некротичних тканин не спостерігалося. Час загоєння склало 13,2 тижні. Всі пацієнти з хронічними ранами, які скаржаться на болі, відзначали поліпшення.

Зверніть увагу, що натуральні продукти завжди спрацьовують протягом тривалого періоду їх використання, так як вони стимулюють організм людини до самовідновлення.

№5. С. Шеллер з Польщі лікує своїх пацієнтів спиртовим екстрактом прополісу від опіків, виразок на ногах, пролежнів, остеомієліту та інфікованих ран.

№6. У Російському центрі, для лікування опіків вчені використовували 15% прополіс в тваринних жирах або рослинних маслах. Така мазь з прополісом має знеболюючу і бактерицидну дію, а також прискорює регенерацію ран. Прополіс Геліант (препарат на основі прополісу, що містить також в своєму складі суміш соняшникової олії і важких фракцій темного натурального воску) успішно використовується для лікування опіків, ран, шкірних захворювань і в косметичних цілях для шкіри обличчя.

№7. Вчені також перевірили ефективність прополісу в лікуванні пацієнтів після операції при зобі щитовидної залози, пацієнтів з труднозаживающих і рецидивуючими ранами і виразками, і пацієнтів з неспецифічним ректальним запаленням. Вони також перевірили ефективність прополісу в якості додаткового засобу в ерадикації бактерій Helicobacter Pylori, що викликають виразку шлунка і дванадцятипалої кишки. Було виявлено, що препарат прополісу високо ефективний, переноситься дуже добре і практично не має ніяких побічних ефектів.

№8. У дослідженні з використанням прополісу, виробленого бджолами з бакхаріса, опублікованому в PubMed, було виявлено, що оптимальних результатів в лікуванні ран можна досягти, використовуючи пропіленгліколь, що містить 3,6% прополісу. При цій концентрації, всі бактерії, на яких проводилися досліди, гинули.

Використовувалися мазі або креми з прополісом, 10-20% водні або гліколеві настойки з прополісом. Спиртові настоянки прополісу не використовувалися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: