Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Прополіс для шлунка і всього шлунково-кишкового тракту: лікування шлунку прополісом

Прополіс для шлунка і всього шлунково-кишкового тракту: лікування шлунку прополісом

Прополіс для шлунка і для всього шлунково-кишкового тракту дуже корисний, особливо якщо ви страждаєте гастритом, виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки, коліт та іншими захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Лікування шлунка прополісом дуже ефективно завдяки особливим властивостям цього натурального цілющого бджолиного продукту. Він надає загоює, стимулює нормальне функціонування шлунково-кишкового тракту, запобігає запори і захищає клітини шлунка від пошкоджень, що викликаються алкоголем.

Прополіс в загоєнні ран і виразок

За спостереженнями вчених, прополіс в чистому вигляді дає прекрасні результати в лікуванні пацієнтів з атоническими ранами, радіодерматітом, опіками, які були оброблені традиційними засобами і лікування дало незначні результати або результати були відсутні повністю.

Виявилося, що анестетіческій і трофіки-грануляційний ефекти можна успішно використовувати як для лікування дефектів шкіри, так і для лікування пошкоджених слизових оболонок шлунково-кишкового тракту (див. Прополіс для шкіри, обличчя та слизових поверхонь).

Прополіс при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки

Завдяки анестезуючим і загоює, прополіс здавна використовується в лікуванні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки. Багатий досвід використання прополісу в народній медицині показав, що застосування засобів на його основі демонструють швидке загоєння виразок дванадцятипалої кишки. Ймовірно, це пов’язано з його протизапальними властивостями, формуванням захисної плівки на слизовій оболонці, зниженням кислотності шлункового соку і зменшенням спазмів гладкої мускулатури в результаті застосування прополісу.

Прополіс при запаленні кишечника (коліті)

Клінічний досвід застосування прополісу, а також багатий досвід народної медицини показали, що використання цього продукту бджільництва дуже сприятливо впливає на кишечник, усуваючи таке захворювання товстої кишки, як коліт (хронічне запалення кишечника).

Читайте докладно про те, що лікує прополіс.

Прополіс при раку товстої кишки

Бджолиний прополіс запобігає пошкодження товстої кишки, які можуть привести до розвитку раку кишечника. Якщо ракова пухлина в кишечнику вже присутня, то кошти на основі прополісу дозволяють уповільнити її зростання, пригнічуючи ракові клітини і знижуючи ризик метастазування в печінку. У поєднанні з цитостатиками, прополіс значно зменшує розвиток раку очеревини, а відновлення білих і червоних кров’яних тілець відбувається прискореними темпами, в порівнянні з використанням одних цитостатиків.

Тому прополіс може бути використаний на додаток до цитостатичної терапії, оскільки він сприяє посиленню імунної системи і полегшує наслідки хіміотерапії.

Детально про прополісі при онкології читайте тут — Прополіс для імунітету і лікування ракових захворювань.

Як лікувати шлунок прополісом

Ви можете використовувати прополіс в лікуванні шлунка нижченаведеними способом, якщо ви страждаєте на виразку шлунка і/або виразкою дванадцятипалої кишки, і відчуваєте характерні симптоми, такі як:

30% спиртовий настій прополісу, розведений в 15-30 мл води (щоб уникнути місцевого подразнення, яке здатний викликати концентрат прополісу) приймається за 30 хвилин до їди. Дозування поступово збільшується від 5 до 40 крапель за один прийом 3 рази на день. Одночасно з цим, вам необхідно приймати насіння льону, заварені наступним чином:

Приймайте цей відвар перед їжею по 100-120 мл до прийому настоянки прополісу.

Як приготувати настоянку прополісу читайте тут — Прополіс. Рецепти приготування. Настоянка прополісу.

Деякі народні цілителі також рекомендують приймати прополіс з молоком, але статистика показує, що 10% людей мають алергію на свіже молоко (непереносимість). Щоб уникнути небажаної алергічної реакції на молоко, найкраще використовувати відвар насіння льону. Його прийом допомагає усунути подразнення, що виникає після прийому настойки прополісу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: