Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Простатит: причини, фактори ризику і симптоми

Простатит: причини, фактори ризику і симптоми

Передміхурова залоза або як її ще називають «друге серце чоловіка» може запалитися. У традиційній медицині запалення передміхурової залози називається — простатит. Причини простатиту поділяють на дві категорії: простатит інфекційного походження і простатит неінфекційного походження. Попадання різних бактерій в передміхурову залозу не здатна викликати захворювання відразу. Для розвитку хвороби необхідні також додаткові несприятливі фактори.

Основні фактори ризику

Простатит — симптоми і ознаки

Чоловіки старше 35 років страждають збільшенням передміхурової залози. Якщо ж взяти чоловіків старше 50 років, то у переважної більшості виявляється досить виражене виразка тієї частини простати, яка прилягає до уретрі. Поділяються ознаки простатиту на специфічні і неспецифічні:

Інфекційний простатит

Простатит часто виникає через інфікування сечового каналу різними бактеріями. Як правило інфекція передається статевим шляхом. Розрізняють ряд інфекцій, сюди можна віднести: хламідії, трихомонади, бліда трепонема (сифіліс), грамнегативний диплококк (гонорея) та інші. Ці бактерії можуть проникати в передміхурову залозу через сечовипускальний канал, з сечового міхура і з прямої кишки. Проникаючи в кров бактерії по кровоносних і лімфатичних судинах нижнього таза проникають безпосередньо в простату.

Діагностування простатиту

Для діагностування простатиту використовується ряд методів, що включають в себе УЗД простати, ректальний огляд, зішкріб з сечовипускального каналу для перевірки на венеричні захворювання і бак посів з сечовипускального каналу.

Стратегія лікування простатиту

У лікуванні простатиту професійний лікар домагається трьох результатів:

Лікування простатиту — це комплексне завдання, що включає в себе такі процедури, як терапія, спрямована на усунення хвороботворних бактерій, ректальний масаж простати, фізіотерапія, иммунокоррекция, корекція харчування і способу життя пацієнта. Лікування простатиту досить складне завдання і тут вкрай важливо дотримуватися комплексного підходу і ні в якому разі не нехтувати ні однією зі складових лікувального процесу. Якщо пацієнт буде дотримуватися комплексного лікування, рекомендованого його лікуючим лікарем, а в подальшому буде стежити за своїм способом життя то хвороба відступить безповоротно.

Якщо не лікувати простатит

Гострий простатит, не вилікуваний вчасно на жаль, як правило переходить в його хронічну форму. Аденома простати, абсцес простати, цистит, пієлонефрит і везикуліт є поширеними ускладненнями невилікуваного гострого і хронічного простатиту. Імпотенція і безпліддя — ось що може дати запущений простатит, причини і симптоми якого ми розглянули.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: