Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Протиракова дієта Джоани Бадвіг (протокол Бадвіг)

Протиракова дієта Джоани Бадвіг (протокол Бадвіг)

Експерт в області харчування і лікування натуральними засобами, доктор Джош Аксе на своєму сайті пише — один з найбільш поширених питань, які я ставив собі на протязі багатьох років: «Яка найкраща дієта від раку?». І хоча я не стверджую, що ці ліки від раку — я вважаю, що існує достатньо доказів, щоб стверджувати, що є певні цілющі продукти, трави і процедури, які не тільки можуть запобігти раку, а й успішно лікувати це страшне захворювання. Одним з протоколів, ефективність яких в лікуванні раку була доведена, є протираковий дієта Джоани Бадвіг (протокол Бадвіг).

Поряд з такими процедурами, як терапія Герсона, я вважаю, що це той метод, який відмінно підходить для профілактики і лікування раку.

Протокол доктора Джоани Бадвіг має наступні переваги:

Згідно із заявою організації Бадвіг, показник успіху протоколу Джоани Бадвіг становить від 80 до 93% при хронічних захворюваннях.

Терапія Бадвіг покращує здоров’я клітин

У 1952 році доктор Джоанна Бадвіг була старшим експертом уряду Німеччини з ліпідів і фармакології, і вважалася одним з провідних світових авторитетів по жирах і масел.

Під час своїх досліджень вона виявила, що багато хто з звичайних оброблених жирів і гідрогенізованих масел руйнують мембрани наших клітин, що в свою чергу призводить до ураження клітин і токсичності.

Ваш організм складається приблизно з 75 трильйонів клітин, і у ваших клітин є ядро ​​з позитивним зарядом, а зовні є негативно заряджені електрони.

Звичайна обробка жирів руйнує клітинну мембрану, що не дозволяє вашим клітинам нормально виробляти енергію. Якщо ви можете уявити собі автомобіль з мертвої батареєю, то це саме те, що сталося з вашими клітинами.

Тепер ваші клітини не можуть нормально зв’язуватися з білком або H2O, і жири вже не можуть проходити через капіляри — це викликає проблеми з кровообігом.

Більшість з нас знають, як погані жири можуть закупорювати наші артерії, але ці жири створюють проблеми по всьому вашому тілу, викликаючи перевантаження клітин і запалення.

Згідно «Медичної фізіології» А. К. Гайтона, ваш мозок і нервова система контролюють функцію всього вашого тіла. 60% вашої нервової системи складається з жиру, і кожна клітина в вашому тілі складається з жиру, що дає можливість вашим органам функціонувати належним чином.

Щоб ваші клітини працювали правильно, у вас повинні бути здорові клітини з енергією. Ваше тіло виробляє більше 500 мільйонів нових клітин в день, але, коли електричний баланс (батарея) «вимкнений», ваш організм не може створювати здорові клітини.

Говорячи простими словами, ці оброблені жири та гідрогенізовані олії закривають електричну енергію наших клітин, що викликає виникнення хворих клітин.

Як працює протираковий дієта доктора Джоани Бадвіг

Так як же вирішити цю проблему?

По-перше, ПРИПИНІТЬ споживати оброблені жири, масла і ГМО продукти.

По-друге, почніть споживати корисні для здоров’я ненасичені жирні кислоти і насичені жирні кислоти, щоб відновити пошкоджені клітинні мембрани або в терміновому порядку перезарядити ваші «мертві батареї»!

Д-р Бадвіг виявила, що здоров’я ваших клітин може бути швидко відновлена ​​шляхом споживання суміші сиру, лляного насіння і лляної олії.

Сир багатий сірчаним білком, а насичені жири і льняне масло містять багаті електронами ненасичені жирні кислоти. Коли сир і льон об’єднуються разом, це робить жири більш розчинними, що дозволяє їм легко поглинатися клітинної мембраною і зцілювати ваші клітини.

Д-р Бадвіг також виявила, що ця дієта не просто ефективна в лікуванні раку, але також в лікуванні хвороб серця, цукрового діабету, екземи, псоріазу, артриту, гормонального дисбалансу і неврологічних захворювань.

На додаток до протоколу Джоани Бадвіг проти раку, вона також рекомендувала наступні стратегії дієти і способу життя для боротьби з Раком:

Цей повний протокол, що включає всі вищезгадані методи лікування, називається протоколом Cellect-Budwig Protocol.

Віддавайте перевагу якісним молочним продуктам

Дієта Джоани Бадвіг проти раку — дивовижна формула для відновлення ваших клітин і боротьби з раком та іншими захворюваннями, але в сьогоднішньому світі ми стикаємося з поширеною проблемою. Більшість звичайних магазинів продають вже не той сир, який продавався в 1952 році в Німеччині.

Як я (д-р Джош Аксе) вже згадував в попередніх статтях і книгах, сьогодні у більшості молочних підприємств є три основні проблеми:

Тому, купуючи молочні продукти, купуйте ідеально органічний сир, кефір з козячого молока або коров’ячого молока A2, а також сирої йогурт.

Протиракова дієта Бадвіг плюс куркума

У зв’язку зі змінами в сільському господарстві я (д-р Джош Аксе) хочу дати вам комбінацію продуктів харчування сьогодні, які можуть надавати аналогічну і навіть більшу традиційному протоколу Бадвіг користь.

Я рекомендую наступне:

Покращений рецепт Бадвіг

Ось оновлений і покращений рецепт дієти Бадвіг проти раку:

Змішайте всі інгредієнти разом в мисці або блендері і споживайте 1 раз в день.

Вживання цього кошти 1 раз в день може допомогти відновити ваші клітинні мембрани, а також дозволить очистити кишечник. Воно рясніє пробіотиками і клітковиною, які можуть поліпшити здоров’я вашого тонкого кишечника і товстої кишки.

* ПриміткаЯкщо ви просто не можете споживати цю корисну форму молочних продуктів через харчової чутливості, я пропоную замінити кефір несолодким кокосовим йогуртом або 100 мл жирного консервованого кокосового молока.

Якщо ви вже маєте досвід використання протиракової дієти Джоани Бадвіг, відгуки велике прохання залишати нижче у формі коментаря. Ми будемо дуже вдячні вам за ваш досвід, який дасть опору і надію нашим читачам. Адже вони зможуть спиратися не просто на думку і досвід фахівців, які розробили цей протокол, але і на ваші реальні результати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: