Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Псоріаз — причини виникнення, фактори ризику і супутні захворювання

Псоріаз - причини виникнення, фактори ризику і супутні захворювання

Псоріаз є поширеним хронічним захворюванням шкіри, що характеризується надмірною проліферацією кератиноцитів, що призводить до утворення щільних, лускатих бляшок і запалення, в результаті чого часто виникає еритема і свербіж.

Гостра псоріатичний еритродермія і великий пустульозний псоріаз можуть бути небезпечними для життя, якщо вчасно не почати лікування; постраждалі пацієнти потребують термінового огляді дерматолога і, можливо, госпіталізації. Діагноз грунтується на клінічних даних, хоча іноді необхідні лабораторні дослідження, щоб виключити інші захворювання, з аналогічними шкірними проявами. Лікування проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта і залежить від тяжкості та типу псоріазу та, як правило, починається з застосування місцевих ліків, фототерапії та. або системних препаратів. Захворювання носить хронічний характер і часто важко лікується через його спорадического характеру.

Причини виникнення псоріазу

Фактори ризику

Хвороби, що супруводжують

Куріння, зловживання алкоголем, метаболічний синдром, цукровий діабет 2 типу, серцева недостатність, артеріальна гіпертензія і депресія, частіше зустрічається у пацієнтів з псоріазом, ніж у людей, які не страждають на це захворювання.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: