Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Псоріаз — симптоми і ознаки всіх типів псоріазу

Псоріаз - симптоми і ознаки всіх типів псоріазу

Симптомом називають те, що пацієнт відчуває і що може описати, в той час як ознакою називають те, що не тільки сам пацієнт бачить, а й інші люди можуть виявити, наприклад, лікар. Наприклад, біль може бути симптомом, а висип може бути ознакою.

У випадку з псоріазом, ознаки та симптоми варіюються від пацієнта до пацієнта. У більшості випадків люди виявляють, що їх симптоми є циклічними — проблема виникає і триває протягом декількох тижнів або місяців, а потім слабшає або зникає на деякий час.

Ознаки та симптоми різних типів псоріазу

Незважаючи на те, що іноді людина може страждати двома типами псоріазу одночасно, як правило, більшість пацієнтів мають тільки одну форму цього захворювання.

Бляшкоподібний (звичайний або простий) псоріаз — симптоми і ознаки

Псоріаз нігтів — симптоми і ознаки

Каплевидний псоріаз — симптоми і ознаки

Псоріаз волосистої частини голови — симптоми і ознаки

Детальніше про псоріазі на волосистій частині голови дивіться тут — Псоріаз на голові — причини, симптоми, лікування, прогноз

Зворотний псоріаз (псоріаз згинальних поверхонь) — симптоми і ознаки

(Найчастіше зустрічається у людей з надмірною вагою. ожирінням)

Пустульозний псоріаз — симптоми і ознаки

Псоріаз може бути також пустульозні. Існують три основні типи пустулезного псоріазу, які впливають на різні ділянки тіла:

Псоріаз Цумбуша

Пальмоплантарний пустульозний псоріаз

Акропустулез

Ерітродермічеський псоріаз — симптоми і ознаки

(Сама незвичайна форма псоріазу)

Псоріатичний артрит — симптоми і ознаки

Спондиліт — запалення одного або декількох хребців хребта. Запалення може також виникнути в місці з’єднання зв’язок і сухожиль, що прикріплюються до хребта. Симптоми можуть включати біль і скутість в нижній частині спини, верхньої області сідниць, шиї і решти хребта. Симптоми, як правило, більш відчутні після пробудження або тривалої бездіяльності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: