Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Рафіновані вуглеводи: список продуктів

Рафіновані вуглеводи: список продуктів

Рафіновані вуглеводи швидко всмоктуються в кров, викликаючи небезпечні сплески рівня цукру та інсуліну в крові. Найбільш поширені хронічні захворювання у людей, які проживають в розвинених країнах були пов’язані з цим типом вуглеводів, тому має сенс звести їх споживання до мінімуму. Нижче ми розглянемо, що таке рафіновані вуглеводи, список продуктів, що містять цей тип вуглеводів, а також список продуктів з низьким вмістом цього типу вуглеводів і цукрів.

Що таке рафіновані вуглеводи?

Рафіновані вуглеводи можуть бути в формі рафінованих цукрів і крохмалів. Насправді простіше визначити, які вуглеводи нерафінована, оскільки термін «рафінований» може означати досить багато. Всі цукру і крохмалі, за винятком тих, які надходять в наші організми у вигляді натуральної цільної їжі, наприклад, цільні фрукти, бобові або солодка картопля, вважаються рафінованими вуглеводами. Якщо ви дивитеся на солодку або крохмалисту їжу, яка не зазнала ніяким типам обробки — ви дивитеся на нерафіновані вуглеводи.

Рафіновані вуглеводи є формою цукрів і крохмалів, яких не існує в природі. Їх отримують з натуральних цільних продуктів, але вони були змінені будь-яким чином за допомогою обробки.

Методи обробки включають в себе:

Ідентифікувати рафіновані цукру досить просто, тому що вони солодкі на смак і зазвичай мають вигляд кристалів, сиропів або порошків. Визначити рафіновані крохмалі, такі як очищене зерно, набагато складніше.

Що являють собою рафіновані злаки

Насправді цільні зерна є неушкоджені ядра (насіння), покриті природною оболонкою (висівками). Після того, як з зерна счищается зовнішня оболонка або воно дробиться на дрібні частини під час обробки, таке зерно можна вважати в деякій мірі рафінованим. Чим більше дрібно зерно подрібнюється, тим більше рафінованим воно стає.

Плутанина щодо того, що являє собою «рафінована» зерно виникає в зв’язку з різними методами обробки. Обробка зернових за допомогою кам’яних жорен дає в результаті великі частки, в той час як промислова переробка дає нам ультрадисперсні порошки, позбавлені більшості поживних речовин і клітковини. Цільне неочищена або частково очищене зерно, а також крупа грубого помелу, є одними з найменш рафінованих; а шліфовані зерна (наприклад, білий рис) без оболонок, сильно подрібнені зерна, біле борошно і крохмаль, такі як кукурудзяний крохмаль, є найбільш рафінованими.

Розмір має значення, тому що чим менше частки, тим легше їх перетравити і засвоїти. Чим легше їх перетравити і засвоїти, тим швидше ваш рівень цукру в крові буде рости після їх вживання.

Існують деякі форми обробки зерна, які не пов’язані з подрібненням взагалі, що може вас кілька заплутати при виборі нерафінованих продуктів. Наприклад, зерно можуть піддавати полірування, термічній обробці і екструдуванню зерна. Всі ці процеси обробки пошкоджують зерно або видаляють з нього оболонку, що дозволяє швидше готувати і легше засвоювати готовий продукт.

Список продуктів, що містять рафіновані вуглеводи

Рафіновані і прості цукри:

Фруктові соки крім соку лимона і лайма. Для виробництва в значних кількостях, більшість фруктових соків вимагають спеціального обладнання.

Всі види борошна включаючи пшеничне, вівсяну, борошно з бобових (гороху і квасолі), рисову і кукурудзяну муку. 100% борошно грубого помелу з цільного зерна є менш рафінованої і значно кориснішою на відміну від інших видів борошна, тому що така борошно не настільки сильно подрібнена і має в своєму складі грубі частинки (клітковину), а на її переварювання і засвоєння йде значно більше часу.

Рафінована зерно швидкого приготування включаючи такі каші, як вівсяна каша, білий рис і шліфований рис.

Рафіновані крохмалі, такі як кукурудзяний крохмаль, картопляний крохмаль, модифікований харчовий крохмаль, будь порошкоподібний інгредієнт з крохмалем в його складі.

Продукти з високим вмістом рафінованих вуглеводів і цукрів

(Максимально великий список продуктів)

Приклади продуктів з низьким вмістом рафінованих вуглеводів і цукру

(Максимально великий список продуктів)

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: