Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Секрет довголіття: очищення організму водою

Секрет довголіття: очищення організму водою

Очищення організму водою — один з найважливіших природних способів очищення від токсинів, всіляких отрут і шлаків.

Вода — елемент номер один в життєдіяльності будь-якого організму на планеті. Основна частина населення землі страждає від хронічного зневоднення організму, навіть в тих країнах, де проблема гострої нестачі води не варто. Люди просто не вживають необхідної кількості води. Дане знання — це більше 20 років досліджень підтверджують величезну користь, яку приносить вода, споживана в потрібному для організму кількості. Цьому не вчать майбутніх лікарів в університетах. Велика частина медиків практично нічого не знають про багатьох функціях води в організмі і не усвідомлюють суті хронічного зневоднення. Лікарі не розуміють, що не кожна рідина підходить для виконання нормального протікання фізіологічних функцій.

Користь очищення організму водою

За багато років життя в людському організмі накопичується величезна кількість шлаків і токсинів, що отруюють всі органи і системи. Результатом стає наявність великої кількості проблем зі здоров’ям. Сюди можна віднести такі захворювання, як рак, гіпертонія, астма, цукровий діабет, хвороби нирок, печія і багато інших. В організмі постійно відбуваються обмінні процеси і йому просто необхідно ефективно виводити продукти життєдіяльності і самоочищатися. Якщо води надходить недостатньо, очищення ускладнюється і все погане залишається в наших клітинах, міжклітинної рідини, кишечнику, і інших органах отруюючи при цьому наш організм.

Скільки води необхідно випивати

Для того, щоб наш організм заробив як годиться і очищення організму стало дійсно ефективним, немає необхідності в якихось складних процедурах. Досить почати випивати стільки води в чистому вигляді, скільки необхідно вашому організму. Мінімальний поріг рідини, що випивається щодня, повинен складати 2,3 л на добу. Пити потрібно саме воду, не чай, не кава ні будь-які інші напої, саме воду. Точно можна розрахувати потрібну кількість води таким чином: 30 мл на 1 кг маси тіла. Наприклад, якщо людина важить 110 кг, то 110 кг × 0,03 л = 3,3 л/добу.

У разі меншого споживання чистої води значно збільшується навантаження на нирки. Їм доводиться працювати в посиленому режимі концентруючи сечу, для виведення більшої кількості токсинів з меншим об’ємом рідини. Це в значній мірі навантажує нирки і скорочує тривалість життя. З цієї причини так багато людей останнім часом «сидять» на діалізі.

З ранку натщесерце необхідно випивати щонайменше, дві склянки води. Пийте воду відразу ж, як відчули спрагу, навіть під час прийому їжі.

У зв’язку з тим, що з потом і мечів активно вимивається сіль з організму, її необхідно поповнювати. У 2,3 л води додайте ½ чайної ложки солі, і пийте цю воду протягом дня. Якщо функція нирок порушена і у вас почнуть опухати ноги і обличчя, знизьте кількість солі, що додається в воду. Коли ці симптоми зникнуть, додавайте сіль в потрібній кількості.

— Японська водна дієта — ключ до здоров’я

— Замучила печія? пийте воду

Запобіжні заходи

Якщо тривалий зневоднення не зашкодило ваші нирки, то сміливо починайте споживати потрібну кількість води. Якщо ж через зневоднення велика концентрація виведених токсинів встигла їх пошкодити, то починайте споживання з обережністю. Вам знадобиться кілька днів поспостерігати за кількістю щодня споживаної води і за об’ємом сечі. Після спостережень збільшуйте обсяг випивається води на 1 — 2 склянки в день. Особлива увага при цьому зверніть на обсяг сечі. Якщо він збільшується, тоді все в нормі і можна поступово нарощувати обсяг рідини, що випивається до норми. При недостатньому виведенні сечі почнуть опухати ноги і повіки. В цьому випадку необхідно випивати кількість води, яке не викликає такого ефекту і дуже акуратно підвищувати споживання стежачи за реакцією організму.

Очищення організму водою для людей з проблемами нирок і серця необхідно проводити з обережністю. Нарощування споживання обсягу необхідно проводити повільно. Якщо протягом 14 днів при збільшеному споживанні води обсяг сечі не збільшиться, зверніться обов’язково до лікаря.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: