Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Що корисно для чоловіків — здорове харчування

Що корисно для чоловіків - здорове харчування

Кожна людина, що бажає бути здоровим повинен, перш за все, звернути увагу на свій раціон харчування. Адже те, що ми їмо — з того ми й перебуваємо — це факт. Є ряд продуктів, які особливо корисні чоловічої статі і також ряд продуктів корисних жінкам. Здорове харчування для чоловіків включає в себе надходження достатньої кількості білків, жирів і вуглеводів, вітамінів та інших корисних речовин і природно, анатомічні особливості чоловіків відрізняються від жіночих. Звідси виходить і різниця, не тільки в тих чи інших продуктах, але і в їх кількості. Ми поговоримо про те, що корисно споживати в їжу чоловікам. І на підставі отриманих знань ви зможете скласти раціональне меню.

Загальні важливі моменти

Як розрахувати кількість кілокалорій, необхідних кожен день?

Це просто обов’язкова умова для нормального функціонування організму, що дозволяє уникнути багатьох проблем зі здоров’ям у майбутньому. Якщо ви звикли пити чай, кава, різні напої замість води, то це може стати великою перешкодою на шляху до хорошого самопочуття і довголіття. Воду не можна нічим замінити, вона повинна вживатися в чистому вигляді і в потрібному для організму кількості, рівному 30 грамам на 1 кг маси тіла.

Режим прийняття їжі. Ні в якому разі не можна переїдати, особливо ввечері. Загалом має бути в міру і найкращим способом для отримання потрібної кількості енергії і корисних речовин не переїду, служить п’ятиразове харчування, а саме: сніданок, другий сніданок, обід, полуденок і вечерю.

Найбільш корисні продукти для чоловічого організму

Подивимося на найбільш корисні продукти харчування саме для чоловіків, і не будемо узагальнювати. Адже чоловік і жінка відрізняються фізіологічно саме за статевою ознакою, тому мова піде про продукти поліпшують «чоловіче здоров’я».

Продукти, які посилюють лібідо

Петрушка, корінь левзеї, мед, горіхи, гриби, буряк, соєві боби, смородина, зелена цибуля, ріпчаста цибуля, цибуля порей, часник, яблука, курячі яйця, перепелині яйця, нежирні сорти м’яса і риби, молочні продукти

Продукти для профілактики раку передміхурової залози

Плоди граната, зелений чай, куркума і брокколі

Продукти з великим вмістом цинку, як важливого елемента для чоловічого здоров’я

Устриці, мідії, креветки, гарбузове насіння, кунжут, арахіс, насіння соняшнику, кедрові горіхи, відварна яловичина, курячі серця, какао

Здорове харчування для чоловіків — це основа життєвих сил, енергії, бадьорості та довголіття. Чоловік, замислюються про власне здоров’я, як правило, починає з зміни старих звичок харчування на нові, і це, врешті-решт, виявляється одним з найбільш правильних рішень в його житті. Адже від здоров’я і самопочуття залежить в нашому житті багато.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: