Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Що лікує прополіс: список захворювань

Що лікує прополіс: список захворювань

Серце і судини | шлунково-кишкового тракту | Органи дихання | Сечостатева система | рак | Опорно-руховий апарат | Ротова порожнина | шкіра | Мозок і нервова система | Інші захворювання | Антибактеріальне і противірусну дію | Головні болі і мігрень | Астма і алергія | Ракові пухлини | діабет | Кров’яний тиск

Прополіс використовується людиною в якості лікувально-профілактичний засіб вже багато тисяч років, а сучасні вчені провели безліч досліджень, вивчаючи корисні властивості прополісу і довели множинні його переваги для здоров’я. Цей продукт бджільництва є одним з найбільш вивчених, а результати цих досліджень буквально вражають. Так що лікує прополіс, які захворювання і патологічні стани? Саме про це ми і поговоримо в цьому матеріалі.

Прополіс має виражену протизапальну властивість і активно пригнічує ріст таких патогенів, як бактерії, віруси і грибки. Він є дуже сильним місцевим анестетиком і природним антибіотиком, і часто використовується для лікування ран. Прополіс стимулює роботу імунної системи, відновлює пошкоджені тканини і захищає організм від наслідків радіації. Саме тому народні цілителі рекомендують завжди мати в запасі це засіб.

Що лікує прополіс? Застосування прополісу дуже широко і зачіпає безліч захворювань і патологічних станів, які можна поділити наступним чином:

Серцево-судинні захворювання

Захворювання шлунково-кишкового тракту

Захворювання органів дихання

Захворювання сечостатевої системи

Ракові захворювання

З приводу лікування ракових захворювань прополісом читайте тут — Прополіс для імунітету і лікування ракових захворювань.

Захворювання опорно-рухового апарату

Захворювання порожнини рота

Захворювання шкіри

Захворювання мозку і нервової системи

Інші захворювання

Антибактеріальне і противірусну дію прополісу

Доведено, що прополіс є відмінним антивірусним засобом. Його використання запобігає розмноженню вірусів, стимулює імунну систему і вироблення інтерферонів. В осінньо-весняний період, коли виникають епідемії грипу та застуди, рекомендують в профілактичних цілях приймати по 15 — 20 крапель екстракту прополісу в день. Цей екстракт найкраще додавати в кристалізований мед або в теплий (не гарячою) чай або молоко. Сучасні наукові дослідження показують, що ті, хто регулярно вживає прополіс зазвичай не хворіють на застуду та тонзилітом, так як їх імунітет стає настільки сильним, що може з легкістю впоратися навіть з нинішніми штамами грипу.

Самий виражений противірусний ефект прополісу спостерігається у людей, які страждають герпесом на губах. Якщо до того, як герпетичні висипання виникнуть на губах (коли шкіра тільки свербить) ви завдасте на шкіру навколо губ будь-який засіб з прополісом, герпес не з’явиться! Якщо ви пропустіть цей шанс, частіше наносите засіб з прополісом і маточним молочком.

Головні болі і мігрень

Прополіс ефективно застосовується для профілактики мігрені. При перших ознаках виникнення головного болю необхідно випити чашечку чаю, з додаванням 30 крапель екстракту прополісу і однієї ложки лугового меду (див. ТОП-10 корисних властивостей меду). Вживайте такий чай кожну годину, починаючи за кілька годин до сну. Те ж саме проробляти на наступний день, але дозу слід зменшити вдвічі.

Астма і алергія

Дослідження показують, що прополіс може замінити традиційно призначаються лікарські препарати від багатьох легеневих захворювань. Він має виражену протизапальну дію, а особливо допомагає при астмі і алергії. Застосування прополісу дозволяє відчутно зменшити частоти нападів астми. Маточне молочко також зменшує частоту нападів астми, кашель і утворення мокротиння.

Ракові пухлини

Крім вираженого антиоксидантного потенціалу, прополіс запобігає розвитку пухлинних клітин, блокуючи їх в певних фазах розвитку. Відомо, що пухлини вимагають великої кількості харчування, в результаті чого для цього починають створюватися нові кровоносні судини. Прополіс обмежує процес створення нових кровоносних судин, тим самим позбавляючи пухлину харчування, що сприяє уповільненню росту пухлинної маси і призводить до її загибелі.

Цукровий діабет

Механізм впливу флавоноїдів на захворювання, викликані окислювальним стресом повністю вивчений і підтверджений наукою. Прополіс і маточне молочко містить инсулиноподобное речовина, в результаті чого ці продукти бджільництва допомагають знизити рівень цукру в крові.

Вчені стверджують, що регулярне споживання прополісу допомагає зменшити добову дозу інсуліну, але ви повинні робити це тільки під наглядом лікаря. У 2005 році було офіційно доведено, що регулярне вживання прополісу знижує рівень холестерину (ЛПНЩ), тригліцеридів і рівень цукру в крові, а також збільшує рівень корисного холестерину (ЛПВЩ). Прополіс і його флавоноїди захищають і відновлюють клітини підшлункової залози, які секретують інсулін, і можуть навіть збільшити чисельність цих клітин в тканинах підшлункової залози. Прополіс також збільшує чутливість клітин до інсуліну.

Кров’яний тиск і тромбоутворення

Регулярний прийом прополісу покращує еластичність кровоносних судин, кровообіг і сприяє зниженню артеріального тиску. Він покращує функцію кровоносних капілярів в м’язах. Було доведено, що прополіс має антиагрегантну дію, тобто зменшує тромбоутворення. З цією метою в медицині використовують ацетилсаліцилову кислоту, прийом якої представляє особливу проблему для людей, які страждають на гастрит або виразку, а прополіс не має таких побічних ефектів. Більш того, завдяки дії прополісу, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки швидко гояться.

Регулярно використовуйте прополіс як профілактичний засіб, адже він допомагає бджолам виживати вже більше 45 мільйонів років. Цілком може допомогти і вам жити без хвороб довгі роки!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: