Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Що зробити щоб сон не збувся?

Що зробити щоб сон не збувся?

Зміст:

Щоб сон не збувся

Тривожні і страшні сни — явище нерідке. Вони можуть настільки налякати, що людина довгий час не зможе знайти собі місця і спокійно працювати. Але наші давні предки володіли знаннями, як позбавити подібний сон сили і що робити, щоб точно знати, що сон не збудеться. Багато змови і ритуали дійшли до сьогоднішнього дня, але більша частина з них вже трохи в зміненому вигляді.

Для того, щоб кошмарний сон не збувся, багато хто радить відразу ж після пробудження зняти наволочку і витрусити її якомога сильніше. Навіть якщо на сновидіння такий процес ніяк не вплине, то допоможе хоча б остаточно прокинутися і привести думки в порядок.

Багато радять взагалі зняти всі постільна білизна і випрати його. Тоді негативна енергетика сну не зможе пристати до вас і вплинути на майбутнє.

Практично всі методи нейтралізації поганих снів, можна умовно розділити на такі групи:

Перші два методи суперечать один одному, але в популярних джерелах, які дають начебто вичерпне тлумачення, зустрічаються такі суперечливі поради. Як надходити в даному випадку — вирішувати тільки вам, тих, хто радять не розповідати тривожне бачення рівно стільки ж, скільки і тих, хто гарантує, що нічна мрія точно не збудеться, якщо про неї буде розказано як можна більшій кількості людей.

Якщо приснився поганий сон

Зрозуміти цю раду просто з психологічної точки зору: промовивши найстрашніші ситуації сну, кілька разів поспіль, значить обмежити доступ і позбавити сон емоційного забарвлення. Бажано використовувати одні і ті ж слова для опису подій. І тоді він перестає лякати і заподіювати незручності.

Головні дії нейтралізації одиночних снів

Якщо вам раптом приснився тривожний або пророчащая біди сон, важливо зробити деякі дії, щоб він не збувся. Зробивши все правильно і вчасно, можна бути впевненим, що погані обставина не будуть викликаним даної нічний мрією.

Розповідаємо сон

Деякі джерела говорять про те, що для того, щоб нічний кошмар не збулося, про нього має дізнатися якомога більшу кількість людей. Обов’язковою умовою є встигнути зробити це до полудня. Інші — стверджують, що цього робити ні в якому разі не можна, а кошмар потрібно скоріше забути і не турбувати свою душу. Тільки в такому випадку він не збудеться.

По-третє джерелах є рішення, що в такому випадку робити, в стилі мудрості народних казок, яка не суперечить ні першій пораді, ні другого: розповісти потрібно воді, вогню або каменю, сказавши при цьому певну змову.

Сила води

Доступнішим і звичніше всього використовувати для подібних ритуалів воду. В ідеалі — взяту з джерела або колодязя, а при відсутності такої, підійде вода з водопроводу.

Нейтралізація сну за допомогою води

Потрібно набрати в будь-який прозорий посудина води і розповісти їй весь сон в подробицях. Також варто звернути увагу на те, що вас турбує, і якого пророцтва ви боїтеся найбільше. Потім стакан потрібно вилити на землю собі під ноги, сказавши при цьому змову: «Куди вода — туди біда». Це потрібно зробити обов’язково до того, як ви скажете хоча б одне слово живій людині.

Земля має темну важку енергетику, вона вбере ваші переживання і страхи, і переробивши їх дасть харчування коріння дерев. Вони, в свою чергу, піднімуть воду до листя, а ті, на сонячному світлі, дадуть чистий кисень з уже позитивної, очищеної енергетикою. Так от сну не залишиться і сліду.

Цикл не зміниться, якщо використовувати звичайну водопровідну воду, яка зливається в загальний стік.

Сила вогню

Страшний або поганий сон можна розповісти вогню. Для цього можна використовувати все що завгодно: сірник, запальничку, навіть газову плиту. Але найзручніше використовувати свічку, а приємніше — справжній багаття.

Свічку краще вибрати темного кольору — чорного (захищає від магічного впливу) або коричневого (кольори землі, яка здатна переробляти негативну енергетику в позитивну). Свічку потрібно запалити і детально розповісти свій сон. Всі погані події згорять у вогні.

Якщо використовувати багаття, то добре буде з кожним перервою в оповіданні додавати хмиз або лучину, щоб багатті краще розгорівся і спалив погані емоції. Говорити при цьому потрібно така змова: «Біда згорить, вогонь їй повз мене йти велить».

Для посилення ефекту можна записати в деталях сон на листку паперу і спалити його, спустивши попіл в проточну воду (як варіант — в унітаз), або закопавши його в землю.

Мовчазний камінь

Розкажіть сон каменю

Великий самотній камінь, що лежить на дорозі, бачив досить подій, щоб бути здатним переробити будь-яку енергетику. Він нагрівається на сонці, він поливається дощем, його сковує мороз і лід. Такий камінь володіє унікальними властивостями. Він може забрати собі негатив, а віддати — позитив.

Поганий сон можна розповісти такого каменю, якщо він вам зустрінеться по дорозі. Для каменю також є змова: «Гарне збувається, погане мене не стосується».

До нього потрібно доторкнутися і детально розповісти про те, що вас налякало. Добре, якщо, після розповіді, ви відчуєте, що місце, до якого ви доторкалися на початку — нагрілося. Значить, камінь забрав негатив, і віддав вам позитив.

Прочитати змову на вікно

Найпростіший спосіб змусити поганий сон не збутися, прочитати змову на вікно відразу ж після пробудження. Це дуже просто, але часто, після тривожного сновидіння людина не встигає зорієнтуватися і відразу згадати про змову. Так втрачається найсприятливіший для цього час.

Змова потрібно говорити, подивившись у вікно, тільки після того, як ніч іде на спад (тобто, бажано, після другої ночі). Ідеально — перед світанком або ж під час. Нічого страшного, якщо ви прокинулися набагато пізніше. Але в першу чергу, потрібно подивитися у вікно і прочитати змову: «Де ніч темна, там і біда одна, а сонце зійде, зле забере». Є й інший, який можна застосовувати в даній ситуації: «Світло зі мною, біда не ввійде додому». Це обов’язково потрібно зробити до того, як заговорити з ким-небудь.

Хто тривожиться через подібні снів і не може вчасно зорієнтуватися, намагаючись пригадати слова, думаючи що «начебто фраза така», може покласти написаний на листочку змову під подушку. Тому що точність слів потрібно дотримуватися неухильно.

Позбавляємося від нав’язливих кошмарів

Буває таке, що поганий сон прив’язується і сниться часто, з певною періодичністю. Або ж це одне і те ж бачення, але з трохи різним сюжетом. Можливо, для нього є психологічні причини, але якщо, подібне сталося під Різдво, то все-таки варто вжити заходів, тому що в цю ніч сни, найчастіше, збуваються.

Використовувати ловець снів

Зверніться до ловцю снів

Цей саморобний простий, але в той же час красивий аксесуар допоможе оберігати ваші сни. Для того, щоб його виготовити, потрібно взяти вербову гілочку і зігнути її в кільце. Щоб вона самостійно не розправилася, потрібно красиво обв’язати вербове колечко вовняною ниткою. Потім його потрібно його повністю обплутати, як ніби-то на ньому павук сплів павутину.

Погані сни, заплутавшись у ворсистих нитках, будуть застрявати в ловців і не зможуть дістатися до вас. А якщо що погане і присниться, то ніколи не збудеться. Повісити ловець потрібно над узголів’ям або в дверях спальні, тоді тривожні сни не зможуть достукатися до вас.

Міняти його потрібно приблизно раз на півроку, в ідеалі — спалювати, щоб негатив не буде він випущений, а позитиви збувся.

Застосовувати обереги

Найпростішим і надійним оберегом від поганих снів можна вважати камінь. Його обов’язково потрібно знайти на вулиці. Для посилення ефекту, можна спеціально покласти його в доступне для сонячного і місячного світла місце. Після двадцяти днів такого посиленого насичення енергією, камінь готовий захистити вас від тривожних снів.

Його потрібно покласти під ліжко в район головах. Таким чином, весь негатив буде вбиратися в камінь, і жоден поганий сон не збудеться. Міняти камені потрібно приблизно раз на півроку.

Розсікти нав’язливий кошмар може сокиру. Щоб сон не збувся, його потрібно покласти вістрям назовні до виходу спальні або ж до основних вхідних дверей. Навіть якщо в цю ніч до вас прийде тривожний або страшний сон — сокира й відлучить його пророцтво, і він точно не збудеться.

Молитва і сила віри

Молитва

Віруючим людям не зовсім підходять стародавні ритуали, які дійшли до нас з язичницьких часів. Погане пророкування сну істинний християнин готовий приймати до необхідного йому смиренням і говорити «На все воля Божа».

Якщо сни дуже тривожні, то допоможе молитва. Читати можна будь-яку, яку знаєте. Найчастіше читають «Отче наш» і «Богородицю». Особливою силою володіє псалом 90 «Живі допомоги».

Допомагає заспокоїтися ранкова літургія в храмі. Якщо ви відчуваєте необхідність, потрібно висповідатися.

Сни під Різдво

Найчастіше збуваються сни, які приходять в ніч під великий престольне свято. Одним з таких є Різдво, адже в цей час небеса стають ближче до людей, і сни стають віщими. У людей є цілий тиждень для того, щоб просити здійснення мрій і побачити всі відповіді в снах.

Що ж треба робити, щоб побачений в цей світлий час поганої сон не збувся? Насамперед, бажано подивитися у вікно і сказати «щастя воскресни, горе навпіл трісни». Це треба робити перед тим, як заговорити з ким-небудь вранці.

Також в ніч під Різдво можна замовити сон, попросивши відповіді на потрібний собі питання. Для цього треба написати його на аркуші паперу, покласти собі під подушку і сказати такі слова: «Як прийде вранці світло, так я отримаю відповідь». Якщо ж у цей день ви отримаєте негативний пророцтво, то для того, щоб він не збувся і перестав турбувати, треба робити так: зняти наволочку і знову надіти її на подушку навиворіт. Наступну ніч спати потрібно тільки так.

Побачений під Різдво сон не збудеться, якщо вранці взяти жменю снігу на вулиці (можна брати з балкона) і розтопити її в склянці. При цьому потрібно сказати: «Як сніг розтане, так і сон порожнім став». Якщо це зробити, перед тим як заговорити з ким-небудь з домочадців, то сон точно не збудеться.

Різдво — дуже світле свято, тому навіть такий нехитрий спосіб допоможе уникнути бід, які напророкували сни, головне не лінується робити це і щиро вірити, в те, що це допоможе. Зрозуміти, чому приходять як добрі, так і погані сни не важко. Адже життя, по суті, є чредой приємних і сумних моментів, як і нічні марення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: