Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Шкода фаст-фуду — виключно достовірно

Шкода фаст-фуду - виключно достовірно

Шкода фаст-фуду не викликає на сьогоднішній день ні у кого сумнівів, і доказів тому не мало. Вони є як серед спостережень за самопочуттям людей вживають швидку їжу, так і економічно обгрунтованих науково.

Фаст-фуд поширився по всьому світу подібно небезпечному вірусу за кілька десятиліть і «нагородив» величезна кількість людей хворобами серцево-судинної системи, ендокринними захворюваннями, цукровим діабетом, всілякими виразками і гастритами та ін. Рекламні кампанії всесвітньо-відомих ділків великого бізнесу швидкого харчування, розповідають з екранів про користь цієї їжі і низькому вмісті калорій і зазивають відвідувати їх закладу, купувати продукти швидкого приготування або на ходу є різні сухі перекушування. І це спрацьовує. Якщо взяти слов’янські країни, то з кожним роком популярність фаст-фуду все росте, особливо серед молоді.

Які продукти відносяться до категорії «швидке харчування»?

Дізнаємося отрута в обличчя.

У ресторанах швидкого харчування

Продукти швидкого приготування

Сухі перекуси з смаковими добавками

Чому фаст-фуд шкідливий?

Якщо ви самі готуєте собі смажену картоплю або гамбургер — це одна справа (хоча теж користі мало). Але якщо ж ви купуєте, то це вже зовсім інше питання. Виробники, перш за все, зацікавлені не в вашому здоров’ї, а в тому, щоб вам було смачно і ситно і найголовніше, щоб ви після цього до них ще не раз повернулися. Для цієї мети використовують синтезований підсилювач смаку глутамат натрію, побільше солі, цукру, жирів та ін.

Зараз, на жаль, темпи життя все прискорюються і люди мало замислюються про те, чим краще харчуватися. Люди зайняті, дуже часто стають жертвами своєї зайнятості, перехоплюючи на ходу, чим доведеться. Ті не менше якщо ви не ворог своєму здоров’ю, то варто все-таки шукати альтернативу і починати харчуватися правильно. Шкода фаст-фуду очевидний, і харчуючись подібною їжею, ми просто спонсоруємо і підтримуємо цю шкідливу індустрію «неправильного харчування».

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: