Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Шкода мобільних телефонів для здоров’я людини

Шкода мобільних телефонів для здоров'я людини

Протягом семи років California’s Department of Public Health (CDPH) зберігає інформацію і звід настанов, спрямованих на інформування громадськості про ризики для здоров’я, пов’язаних з радіацією мобільних телефонів, добре приховану від громадськості. Високотехнологічні пристрої, такі як ваш мобільний телефон (смартфон), ноутбук і планшет, випромінюють невидимі для нас електромагнітні поля (ЕМП), які можуть тихо завдавати шкоди вашому здоров’ю.

У той час як виробники мобільних пристроїв і уряд зазвичай не говорять про небезпеку радіації мобільного телефону, вони більше не можуть приховувати, що у людей можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Фактично, більшість інструкцій з експлуатації високотехнологічних пристроїв попереджають про те, щоб не тримати ці пристрої дуже близько до тіла. Крім того, нещодавно було виявлено, що чиновники охорони здоров’я Каліфорнії розробили секретний документ, в якому містилися побоювання з приводу випромінювання мобільних телефонів ще в 2010 році.

У минулому році Джоел Московіц, директор Центру з питань здоров’я сім’ї та суспільства в Школі громадського здоров’я Університету Берклі, подав до суду на відділ громадської охорони здоров’я після того, як його прохання про публікацію методичних рекомендацій були неодноразово спростовані. Хоча інструкції датовані квітнем 2014 року, Джоел Московіц сказав, що документ був фактично створений сім років тому, періодично оновлюється, але ніколи не публікується. Таємний звіт був випущений на початку цього місяця за рішенням суду.

Нижче ви побачите доведені факти щодо шкоди мобільних телефонів для здоров’я дітей і дорослих, а також рекомендації, здатні вам допомогти зменшити їх шкідливий вплив на організм.

Мобільні телефони та здоров’я

Мобільні телефони, як і інші електронні пристрої, випромінюють свого роду енергію, звану радіочастотними ЕМП (електромагнітними полями). Посадові обличчя охорони здоров’я стурбовані можливими наслідками для здоров’я стільникових ЕМП, оскільки деякі недавні дослідження показують, що довгострокове використання мобільних телефонів може збільшити ризик виникнення раку мозку та інших проблем зі здоров’ям.

Що ми знаємо про вплив мобільних телефонів на наше здоров’я?

Кілька досліджень показали, що люди з певними видами раку мозку частіше використовували стільникові телефони протягом 10 або більше років. Більшість видів раку виникали на одній стороні голови, біля якої люди зазвичай тримали свої телефони. Хоча ймовірність розвитку раку мозку дуже мала, ці дослідження показують, що регулярне використання мобільних телефонів збільшує ризик розвитку деяких видів раку мозку. Кілька досліджень також пов’язують вплив ЕМП мобільних телефонів з проблемами фертильності.

Що таке ЕМП?

ЕМП є видами радіаційного випромінювання, які виникають у всіх електронних пристроях. Деякі пристрої, наприклад, годинник, створюють слабкі електромагнітні перешкоди, які вважаються безпечними. Рентгенівські апарати генерують дуже сильні ЕМП, які можуть пошкодити клітини і тканини, викликати рак та інші наслідки (див. Комп’ютерна томографія збільшує ризик розвитку раку на 35%). Ось чому ми намагаємося використовувати рентгенівські промені тільки тоді, коли вони дійсно необхідні. Стільникові телефони виробляють відносно слабкі ЕМП, дещо менші, ніж у мікрохвильових печей, але оскільки вони часто використовуються і знаходяться поруч з головою і тілом, ЕМП мобільних телефонів можуть впливати на прилеглі клітини і тканини.

Вплив ЕМП мобільних телефонів

Вплив радіації мобільного телефону залежить в основному від відстані між вашим тілом і телефоном, сили ЕМП, і від того, як довго і як часто ви користуєтеся телефоном. Чим далі телефон знаходиться від вашого тіла, тим незначний вплив. Ваш мобільний телефон виробляє більш сильні ЕМП на початку розмови, коли він намагається підключитися до стільникового вишці, а також коли приймається сигнал дуже поганий (відображається тільки одна або дві смужки рівня сигналу). Ваш телефон також випромінює сильніші ЕМП при використанні в рухомому автомобілі, автобусі або поїзді, так як телефон перемикає з’єднання з одного стільникового вишки на іншу. Нарешті, деякі телефони виробляють більш сильні ЕМП, ніж інші.

Використання мобільного телефону збільшує ризик виникнення раку мозку та інших проблем зі здоров’ям

Двохсторінковий документ, озаглавлений «Стільникові телефони і здоров’я», узагальнює наукові дослідження, в яких йдеться про те, що довгострокове використання мобільних телефонів може збільшити ризик розвитку раку мозку і викликати проблеми з фертильністю серед інших проблем зі здоров’ям. Результати досліджень показують, що часте використання ЕМП-випромінюючих стільникових телефонів, утримуваних поруч з головою і тілом, може негативно впливати на прилеглі клітини і тканини.

В інформаційному листі державні посадові обличчя охорони здоров’я інформують громадськість про те, як зменшити вплив випромінювання, випромінюваного мобільними телефонами. Вони пропонують збільшити відстань між вами і вашим телефоном за допомогою гарнітури, функції телефону динаміка і передачі текстових повідомлень. Вони також рекомендують тримати телефони подалі від вашого спального місця і не носити їх у кишенях або поруч з вашим тілом, за винятком відключених пристроїв.

Крім того, вони відзначають, що ЕМП можуть проникати глибше в мозок дитини, ніж в мозок дорослої людини, підкреслюючи важливість обмеження використання мобільних телефонів дітьми до абсолютного мінімуму. Вагітні жінки і їх ненароджені діти також піддаються підвищеному ризику.

Що я можу зробити, щоб зменшити вплив ЕМП мобільного телефону на організм?

Щоб мінімізувати можливі перешкоди ЕМП мобільного телефону збільште відстань між вами і вашим телефоном:

Обмежте використання свого стільникового телефону при слабкому сигналі або збільште відстань між вами і телефоном. Коли ваш телефон показує тільки одну або дві смужки рівня сигналу, він випромінює більш сильні ЕМП, ніж, коли показуються три, чотири або п’ять смуг.

Скоротіть час розмов по мобільному телефону.

Дротяні телефони виробляють дуже слабкі ЕМП. Знімайте гарнітуру, коли вам не дзвонять. Доступні у провідній гарнітури випромінюють електромагнітні перешкоди, навіть якщо ви не користуєтеся телефоном.

Не покладайтеся на пристрої, виробники яких стверджують, що вони екранують або нейтралізують ЕМП мобільних телефонів. Було встановлено, що ці пристрої не зменшують вплив на організм людини.

Мобільні телефони і здоров’я дітей

Шкода мобільного телефону для дітей полягає в тому, що ЕМП можуть проникати глибше в головний мозок дитини, ніж в мозок дорослої людини. Крім того, мозок все ще розвивається в підлітковому віці, що може зробити дітей і підлітків більш чутливими до впливу ЕМП. З цих причин батькам необхідно обмежити використання дітьми мобільного телефону текстовими повідомленнями, важливими викликами і надзвичайними ситуаціями. Вагітні жінки, діти і підлітки можуть також слідувати порадам щодо зниження впливу, перерахованим вище.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: