Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Сироїдіння: що їдять сироїди і їх табу

Сироїдіння: що їдять сироїди і їх табу

Для людини який бажає перейти на систему харчування сирою їжею часто буває каменем спотикання питання, які продукти включає в себе сироїдіння і що їдять сироїди? На цей дуже актуальний для новачка питання ми і постараємося відповісти в даному матеріалі.

Що відразу ж хочеться сказати, так це те, що продукти по можливості варто купувати не в супермаркетах і не у людей, які вирощують і продають продукти харчування масово. Де є масовість, як правило, не обходиться і без синтетичних добрив, негативно відбиваються на нашому здоров’ї. Зрозуміло, що від цього нікуди не піти і буває, немає можливості купити нормального якості продукти, але все ж по можливості шукайте перевірені джерела. І ще на замітку — найкориснішими для організму продуктами, є овочі, фрукти і горіхи, вирощені на території, де ви проживаєте, а не заморські дивини. Давайте розкладемо тепер все по поличках.

Що їдять сиромоноеди?

Сиромоноїдіння — ця окрема «гілка» сироїдіння, яка передбачає роздільне харчування того чи іншого фрукта, злаку, горіха або овоча, тобто якщо ви їсте яблуко, то потрібно їсти тільки його і ні в якому разі не змішувати з чим іншим. Це правило сиромоноедов. Сиромоноедам можна їсти будь-яку рослинну їжу, природно в сирому вигляді. Нижче ми розглянемо, що можна їсти, а що не можна.

Що їдять фруктоїди?

Фруктоеденіе — це ще одне відгалуження сироїдіння. Якщо судити з назви, то фруктоїди харчуються виключно фруктами і ягодами. Так і є, фруктоїди харчуються різними плодами, що містять в собі насіння. Дивіться нижче розділ «фрукти і ягоди» і ви зрозумієте, що необхідно їсти, будучи фруктоїди.

Що можна їсти

Фрукти і ягоди

Овочі та зелень

Злаки, бобові

Горіхи, насіння і сухофрукти

Природно, це не весь список і його можна ще поповнювати і поповнювати. Важливо одне — вживані продукти повинні бути сирими і не піддаватися всякого роду обробок.

Що не можна їсти

Визначити, що можна і що не можна можна дуже просто. Перед тим, як з’їсти що-небудь запитайте: А чи може вирости з цього фрукта, овоча, горіха та ін. Або його насіння нову рослину? Якщо відповідь позитивна, то їжте сміливо. В більшості своїй сироїдіння — це вегетаріанство, тобто їжа виключно рослинна. Бувають, звичайно, і винятки. Тут ми розглянемо продукти, які для сироїда є табу.

Сподіваюся, у вас відпало питання «Що їдять сироїди?». Насправді Можна багато і довго розмовляти з цього приводу. Вся інформація заснована на досвіді багатьох сироїдів, але найкращим порадником буде ваш організм. Він підкаже, які продукти підходять саме вам. Орієнтуйтеся на ваші відчуття, і ви не помилитеся.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: