Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Скільки людей помирає від хіміотерапії, а не від раку?

Скільки людей помирає від хіміотерапії, а не від раку?

Якщо ви скалічили свій імунітет, що станеться? Якщо ви знищите всю корисну мікрофлору в вашому кишечнику, що залишиться у вас?

Чи знаєте ви, що якщо протягом п’яти років боротьби з раком за допомогою хіміотерапії ви вижили, статистично ви увійшли в «книгу раку» як що живемо й зостались, навіть якщо ви впали мертвими на наступний день через перевантаження хіміотерапією, странгуляции органів або повного відсутність імунітету?

Під час хіміотерапії і променевої терапії, проста застуда або грип можуть стати причиною смерті. Чому? Та тому що у вас більше немає білих кров’яних клітин для боротьби з інфекціями.

Звичайно, ми не можемо обчислити всі смерті, викликані хіміотерапією, тому що лікарні та онкологи завжди можуть сказати, що «рак поширився», і це стало причиною летального результату. Це те, що ми можемо побачити в звітах.

Якщо ви проходите хіміотерапію і у вас вже немає імунітету, тому що хіміотерапія знищує його (навіть лікарі це визнають), будь-яка поширена інфекція може вбити вас. Звичайний грип може стати кінцем для вас. Наприклад, інфікування стафілококом при обробці сирої курятини може стати початком кінця для ракового хворого, який продовжує проходити курс хіміотерапії. Підхопите кишкову паличку або сальмонелу і це вб’є вас. Просте харчове отруєння фаст-фудом обернеться для вас летальним результатом. Де ці статистичні дані? Їх немає — тому неможливо нічого довести.

Підхопити супермикроб в лікарні, тобто вірус і/або бактерію, стійкі до антибіотиків, досить легко і в даний час це не рідкість. Так що ваша палата в лікарні цілком може бути розсадником інфекційних патогенів, і саме там ви може підчепити щось небезпечне для життя. Часто саме так і відбувається. Але статистичних даних з цього приводу знову немає. Хіміотерапія вбиває людей страждають на рак швидше, ніж відсутність лікування.

Як може хтось померти від хіміотерапії?

Це просто. Перш за все, багато людей, які борються з раком насправді не хворіють на рак. Лікарі, рентгенологи і онкологи ставлять невірний діагноз (навмисно або випадково) і люди йдуть під ніж, проходять хіміотерапію і опромінення БЕЗ причини, щоб набити кишені цієї прогнилої системи мільярдами доларів. По-друге, багато людей, які борються з раком слабкі, і останнє, що потрібно для того, щоб вбити їх — хороші бактерії і отруєння шишкоподібної залози в їхньому мозку. Потім, в лікарні, їх годують ГМО токсичними продуктами харчування (див. Про брехню біотехнологічних компаній просувають ГМО), отруйними напоями, токсичної солодкою газованою водою і токсичним глютеном, глутамат натрію і аспартамом в лікарняній їдальні. «Оброблені» жертви раку навіть не здогадуються, що хіміотерапія була придумана і вперше використана нацистами.

Люди вмирають від хіміотерапії, тому що вони і без того слабкі і вживають в їжу неправильну їжу. Рак може бути звернений назад. Органічна сірка, конопляну олію, гриб чага, гриби рейши, харчова сода, 35% перекис водню, конопля, органічне сире кокосове масло, алое і джерельна вода можуть стати вашим квитком в життя без раку, але хто вам про це розповість? Лікарі розкажуть вам про це? НІ! Вони не можуть. Вони просто не зможуть таким чином заробити грошей.

Ви можете відчувати передозування хіміотерапії, але результати аналізів не покажуть цього. Кожна клітина в вашому організмі буде кричати про це, але зіпсована система охорони здоров’я, якою управляють фармацевтичні корпорації, ніколи не дозволить, щоб про це говорилося в медичних журналах, які говорять тільки те, що вигідно системі.

Наведемо статистику з ракових захворювань

Пропонуємо вашій увазі статистику ракових захворювань в Америці, як провідну причину смерті серед людей у ​​віці до 85 років. У нашій країні статистика буде не краще, думаємо, навіть навпаки. Задумайтеся про це хоч на секунду. Приблизно у 40% чоловіків і жінок буде діагностована яка-небудь форма раку. За оцінками, з 13 мільйонів людей, які страждають на рак зараз в США, приблизно 66% живе більше п’яти років з діагнозом «рак». Це оцінка за 2015 рік — створена на основі аналогічної статистики 2014 року.

І наостанок, цікавий факт: 75% всіх лікарів в світі відмовляються від хіміотерапії для себе! Придивіться до природних засобів і ніколи більше не дозволяйте фармацевтичної промисловості заробляти на вашому горі. Адже ви не хочете померти від хіміотерапії?!

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: