Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Собача кропива — його властивості, показання та рецепти

Собача кропива - його властивості, показання та рецепти

У народі пустирник серцевий за його властивості називають одним серця і порятунком від нервових захворювань і ці назви він отримав не з проста. Адже пустирник має воістину чудодійним дією відносно нервової і серцево-судинної системи і про це ми поговоримо нижче.

Часто також можна почути такі назви, як пустирник волохатий, глуха кропива і сердечник. На території СНД виростає 11 різних видів пустирника і лише собача кропива має чудодійні цілющі властивості.

Собача — його властивості та показання

Властивості:

Собача кропива показаний при:

Собача надає як профілактичну дію запобігаючи перераховані вище захворювання, так і при тривалому і системному його застосуванні він надає стійке лікувальну дію.

Для лікування пустирником беруть за основу траву, яку збирають під час його цвітіння. Термін її зберігання у висушеному вигляді становить — 3 роки з моменту збору.

— Собача при гіпертонії — призначення і рецепти

— Користь часнику. Часник — ваше здоров’я і довголіття

Рецепт приготування настою пустирника

Візьміть 4 столові ложки сухого подрібненого пустирника і помістіть їх в емальований посуд, після чого залийте 200 мл окропу і витримайте на водяній бані протягом 15 хвилин. Після цього дайте настою охолонути, процідіть його і долийте кип’яченої води, щоб довести кількість настою до початкового об’єму. Приймається даний настій двічі на день за 1 годину до вживання їжі по 70 мл за прийом.

Рецепт — пустирник при стенокардії (грудної жабі)

Необхідно взяти 3 столові ложки пустирника серцевого, 2 столові ложки квітів глоду, 1 столову ложку сухоцвіту болотної, 1 столову ложку м’яти перцевої, 1 столову ложку листя липи, 1 столову ложку листа шипшини. Ці інгредієнти необхідно ретельно перемішати. Після цього візьміть 1 столову ложку отриманої суміші, залийте 200 мл окропу, накрийте кришкою, укутайте теплим рушником і дайте настоятися протягом 3 годин. Отриманий настій необхідно процідити, після чого він готовий до вживання. Приймається він тричі в день по ⅓ склянки за 20 хвилин до прийняття їжі.

Даний настій знижує тиск і якщо у вас воно в нормі, пийте його 1 день в тиждень. Собача кропива в комплексі з перерахованими вище травами дає можливість без застосування синтетичних препаратів усунути захворювання.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: