Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Собача при гіпертонії — призначення і рецепти

Собача при гіпертонії - призначення і рецепти

Як відомо пустирник широко застосовують в якості заспокійливого, що знімає судоми і запалення кошти. Собача при гіпертонії використовується в лікувальних цілях виключно 1 і 2 стадії захворювання, тобто в початкових стадіях гіпертонічної хвороби.

Собача пятілопастний широко використовується в народній медицині у вигляді настоїв, відварів і настоянок, як самостійно, так і в поєднанні з іншими травами. Він містить безліч речовин допомагають регулювати серцеву діяльність, серед яких особливо хочеться відзначити солі кальцію і калію. Корисні властивості і дія пустирника дуже схожі на корисні властивості і дію препаратів валеріани.

Собача — призначення

Препарати, створені на основі пустирника, мають заспокійливу дію, знімають запальні процеси, усувають судоми, уповільнюють частоту серцевих скорочень, сила яких завдяки пустирнику зростає. Вони дозволяють ефективно лікувати 1 стадію гіпертонії, а в поєднанні з іншими препаратами також 2 стадію даного захворювання. Особливо ефективний пустирник при підвищеному тиску, пов’язаному з надмірним нервовим напруженням.

Людям з гіпертонією рекомендуємо до прочитання також наступні матеріали:

— Секрет довголіття — очищення організму водою

— Користь часнику. Часник ваше — здоров’я і довголіття

— Масло авокадо. Застосування масла авокадо в лікуванні захворювань

Собача при гіпертонії — способи лікування і рецепти

І пам’ятайте, пустирник при гіпертонії дає хороші результати на початкових стадіях захворювання, в іншому випадку необхідно підходити до вирішення проблеми комплексно.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: