Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Сонник дохла риба

Сонник дохла риба

Зміст:

Природа піднесла людству багато найцінніших дарів, які ми можемо спостерігати не тільки на суші, але і в воді. Морські мешканці полонять своєю красою і вражають різноманітністю. Чого тільки варті риби, яких неодмінно можна виявити в будь-якій водоймі або акваріумі, а може бути ви любите їх ловити! Вода по праву вважається їх стихією, без якої вони не можуть жити, і в ній дивні і прекрасні.

Часом ці істоти стають нашими гостями уві сні. Яке буде тлумачення?

Для молодих пар, вагітної жінки вони є провісниками сімейного спокою і швидкого поповнення.

Але до чого сниться вмираюча, нежива риба? Незважаючи на трагізм ситуації, не варто робити поспішних висновків. Подібний символ не завжди є причиною життєвих невдач і горя. Провидці допоможуть розібратися в настільки неоднозначне сні.

Якщо наснилася дохла риба

Бути спостерігачем

Сама присутність дохлої риби, коли не доводилося її ловити або приймати в їжу, є недобрим знаком. Варто очікувати життєвих негараздів і фінансових проблем. Провісники допоможуть дати більш точне тлумачення, до чого сниться бачити її.

Де довелося бачити?

Водного звіра можна спостерігати як в звичному акваріумі, так і на обідньому столі. Постарайтеся згадати цю нічну деталь.

Зовнішній вигляд

Продовжуючи аналізувати, до чого сниться дана живність, зверніть увагу на її зовнішній вигляд. Що було примітного?

Розміри риби

Який розмір був у риб

Які ж були розміри головного героя нічних мрій? Незважаючи на те, що даний епізод в обох випадках несе неприємності, кінцеве тлумачення небагато чим відрізняється.

Так, якщо уві сні виходило ледь розгледіти її через маленьких розмірів, то і різні негаразди закінчаться незабаром. Більш того, Ви витратите в цей час не так багато душевних і фізичних сил. Продовжуйте так само гідно справлятися з осягати труднощами, які будуть лише загартовувати характер.

У разі, коли довелося бачити величезного, неосяжного тварини, то на деякий час доведеться змиритися з поточним станом справ. Хоч період безгрошів’я, депресії і занепаду затягнеться на тривалий термін, не варто впадати у відчай і забувати про те, що рано чи пізно всі негаразди закінчаться. На жаль, сонник зазначає, що пройдені часи не пройдуть для Вас безслідно і залишать в душі болючий слід.

Особливості зовнішності

Якщо наснилася кольорова риба

Тваринний світ наділений чарівним різноманіттям і звірі, що живуть у воді, не є винятком. Що ж ще запам’яталося в зовнішньому вигляді крім розмірів?

Обставини уві сні

У загадковому світі мрій можуть чекати різні обставини, про які наяву не могли б і подумати. Згадайте, що ще довелося бачити уві сні, і які почуття випробовувати.

Якщо наснилася дохла риба на дні

Вагітній жінці мертва риба, плаваюча в акваріумі, не обіцяє нічого хорошого. Можливі ускладнення в вагітності або хворобливі пологи.

Бути учасником

Часом доводиться не тільки спостерігати за будь-якими діями в мріях, а й самому впливати на кінцевий результат. Що ж довелося здійснювати?

Якщо купили дохлу рибу

Ловити рибу

Найчастіше в нічних мареннях доводиться ловити рибу, мертву чи живу. До чого сниться такий епізод, який наяву для багатьох людей став своєрідним хобі?

Цвєтков стверджував, що після подібних видінь необхідно звернути увагу на власне здоров’я. Вам слід берегти його і не наражати на небезпеку близьких людей.

Інші тлумачення

Отже, до чого сниться даний образ згідно з іншими джерелами? Психологи і провидці з готовністю дадуть відповідь на це питання.

Сонник Міллера

Хто бачив сон

Психолог стверджував, що нічний спосіб не віщує нічого

Хорошого і обіцяє розчарування і втрати. Він робив акцент на тому, кому доводилося бути свідком цієї картини.

Жінка

Представниць прекрасної статі очікують проблеми в стосунках з другою половинкою. Бути може, своїм вчинком він розчарує Вас або викличе або сильні почуття, внаслідок чого настане кризовий період. У разі, коли довелося самій ловити рибу, і лише потім Ви зрозуміли, що вона була мертвою, чекайте обману з боку близьких людей.

Чоловік

А ось молодим хлопцям і дорослим чоловікам слід побоюватися за свої грошові доходи. Зараз не найкращий час для того щоб втілювати ризиковані плани в життя. Також слід перестрахуватися і зберегти деякі кошти для фінансово нестабільних часів.

Сонник Нострадамуса

За даним джерелом, риба сама по собі є символом непостійності, якоїсь подвійності. Але якщо в обіймах Морфея Ви виявили її мертвою, слід проявити далекоглядність і обережність. За Вашою спиною затіваються недобрі плани, які можуть сильно нашкодити в становленні майбутньої кар’єри.

А ось вживати мертве істота в їжу — дуже хороший знак. Він є передвісником приємних змін і вдалих подій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: