Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Сонник небіжчик дає гроші?

Сонник небіжчик дає гроші?

Зміст:

Сонник небіжчик дає гроші

Небіжчик, який приходить уві сні — майже завжди на ранок залишає тяжке враження. Тому на ранок багато хто шукає тлумачення в сонник, щоб заспокоїтися і зрозуміти, до чого приходять подібні мрії.

Багато традиції вважають, що якщо уві сні приходить небіжчик, то він намагається попередити про швидкі зміни в житті сновидіння. І оскільки гроші є найпростішим для тлумачення символом, то саме їх використовує тонке тіло померлого, який намагається максимально доступно подати важливу інформацію.

Не варто лякатися і переживати, якщо наснилося, що гроші ви отримали з рук небіжчика. Вважається, що живому не можна брати уві сні ніяких речей у покійного — це своєрідний відкуп і не завжди можна зрозуміти, до чого він призведе. Але гроші є головним винятком з цього правила.

Щоб отримати найбільш точне тлумачення, важливо звернути увагу на два основні моменти:

Ідентифікація особистості небіжчика

Якщо отримали гроші від небіжчика

Дуже важливо згадати, хто саме пропонував уві сні гроші. Сприятливим знаком вважається прийняти великі купюри у родичів першого кровної лінії (це буквально означає «скоро»), і у другий (якщо гроші дає бабуся чи дідусь). А ось приймати дар у покійного незнайомця — це дуже поганий знак, ні до чого хорошого такий сон не приходить. Адже саме так незнайомі люди пропонують живому відкуп, натомість на його душу

Перша лінія кровного споріднення

До першої лінії кровного споріднення відносяться батьки: мама і батько. Якщо їх вже давно немає в живих, і до цього часу вони не снилися, важливо уважно тлумачити сон. Тому що просто так настільки близькі родичі не стануть турбувати живих. Як правило, якщо уві сні приходять саме вони, значить, зміни в житті настануть дуже швидко, буквально через пару днів.

Гроші дає батько

Якщо уві сні покійний батько з’явився здоровим і красивим, при цьому простягаючи купюри значним номіналом — це хороший знак. Дуже скоро ви зможете отримати практично все, про що мріяли.

Оскільки батько вважається моральним оплотом і базисом сім’ї, то ті гроші, які він простягає уві сні і просить взяти їх, доведеться заробити чесним способом. Це у вас вийде дуже скоро — обставини складуться сприятливо.

Якщо покійний виглядав погано, був худим і хворим, брати гроші у нього не варто. Можливо, він намагається передати вам свої борги, в тому числі кармічні. Якщо ви їх все-таки взяли, сходіть до церкви і поставте свічку за упокій.

Мама і фінанси

Бачити уві сні як покійна мама пропонує вам значну суму — зверніть увагу, якою рукою вона простягала купюри. Якщо мама давала гроші правою — значить, знайдете праве діло, зможете досягти фінансового благополуччя і передати накопичене дітям.

Якщо ж гроші вона тримала лівою рукою, можна очікувати швидкого отримання спадщини. Чим більше були купюри, тим більше стан вийде накопичити.

У будь-якому випадку, покійна мама сниться перед значними змінами в житті, вона попереджає, що боятися нічого, і треба просто йти вперед. А паперові, особливо великі купюри означають, що це станеться як тільки ви приймете важливе рішення. Брати ці гроші — значить отримати зобов’язання моральної стійкості перед багатством.

Друга лінія спорідненості — гроші пропонує бабуся

Якщо сниться покійна бабуся, яка просить взяти у неї з рук значну суму — значить, ваш рід і все предки вважають на вас великі надії. Можливо, свого часу їм часто доводилося віддавати накопичене, тому виникають подібні образи.

Бабуся уві сні символізує традиції, що передаються з покоління в покоління. Значить, для отримання бажаного добробуту, зверніть увагу на заняття, що були основними для ваших предків. Саме про них хоче нагадати бабуся, тому ці заняття стануть основою для вашого нового прибуткового проекту.

Якщо гроші давав незнайомець

Коли гроші дає бабуся разом з дідусем, це означає, що вам належить подолати значні труднощі, які також були в минулих поколіннях, але нащадки з ними не впоралися. Будьте уважні, так небіжчик просить з честю продовжити славний рід.

Незнайомець

Коли сниться покійний незнайомець, що просить взяти у нього гроші, важливо точно пригадати його зовнішність. Якщо вона була привабливою, а гроші він давав паперові великим номіналом — значить, влаштуєтесь на нову роботу. Брати їх — отримати владу в свої руки.

Якщо ж він був немічним, старим і загальний вигляд його був відразливим, не варто приймати в дар. Таким чином він намагається відкупити свою душу, щоб отримати відпущення гріхів. А відпрацьовувати їх доведеться вам.

Паперові або металеві

Як правило, паперові гроші уві сні завжди несуть благо. Якщо сновидец запам’ятав цифри на купюрі, яку дає небіжчик, важливо застосувати її в реальному житті. Можливо, це дата, номер будинку або машини.

Металеві гроші обіцяють розчарування і сльози. Якщо небіжчик сипле срібними монетами на босі ноги сновидіння, значить його чекає серйозна хвороба, самотність і бідність.

Мідні монети в долоні небіжчика означають важку фізичну роботу. А ось золоті — спокуса.

Що кажуть авторитетні джерела

Отримати однозначне тлумачення таких снів складно. Кожен сонник додає деталі, і вони дуже впливають на кінцевий результат аналізу сновидінь. Так, стародавні вважали, що померлий, який з’явився уві сні, обов’язково попереджає, а якщо дає їх — потрібно бути обачним в торгових справах. Сучасні сонники кажуть про раптову фінансового прибутку. А ось езотерики попереджають про можливі проблеми.

Древній сонник Велеса

Цей древній сонник говорить про те, що бачити уві сні небіжчика з грошима — це попередження про можливі труднощі. Вони не обов’язково пов’язані з добробутом, але вирішити їх потрібно буде негайно.

Сонник Ванги

Створений за тлумаченням болгарської провидиці сонник говорить про те, що небіжчик сниться до зміни погоди або поганого самопочуття. Якщо він простягає гроші, значить потрібно готуватися до різких змін у долі.

Сонник Міллера

Дуже оптимістичне тлумачення дає сонник Міллера. Взяти у небіжчика гроші — поліпшити своє фінансове становище. Можливе отримання спадщини, виграш в казино або лотереї, чому ви сильно зрадієте.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: