Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Сонник змія нападає

Сонник змія нападає

Зміст:

Сонник змія нападає

Змія по праву є одним з найбільш неоднозначних символів. Які асоціації виникають при згадці про неї? У багатьох виявляється почуття неприязні, холоду і створюється в цілому відразливе враження. Але не варто забувати, що дана рептилія також є символом нового життя. Тому сонник не дає однозначного трактування, адже нам сниться втілення підступності і мудрості в одній особі.

Зовнішній вигляд

У реальному житті ми впадаємо в шок, коли по відношенню до нас здійснюється напад. В такому стані складно запам’ятати деталі і відмінні риси. Події уві сні можуть викликати протилежні емоції, тому згадати особливості зовнішнього вигляду не складе особливих труднощів.

Колір змії

Слід приділити особливу увагу кольором рептилії, яка нам сниться. Колірна гамма може багато розповісти про майбутню долю.

Жовтий

Якщо нападала жовта змія

Жовте забарвлення сниться до зради. А ось напад говорить про те, що незабаром Вам доведеться зіткнутися віч-на-віч з завзятим ворогом. Це може бути як з’ясування відносин, так і реальна сутичка. В даному випадку необхідно звернути увагу на наявність отрути. Якщо тварина була отруйною, то ворог здобуде над Вами перемогу. У зворотному випадку Вам пощастить опинитися переможцем.

Наснилося, що Ви робите вбивство рептилії великих розмірів після укусу? Це сигнал до того, що незабаром настане ситуація, що вимагає від Вас великої сили волі і рішучості. Якщо вдасться проявити свої сильні сторони, то Ви заслужите повагу і добре ставлення з боку колег і близького оточення.

До чого наснилося величезна кількість жовтих гадюк під ногами, але які не поспішають вступати в бій? Вам слід менше приділяти уваги деталям і потроху викорінювати свою недовірливість. На даний момент думки спрямовані в негативне русло, що може спричинити недобрі наслідки.

Чорний

Якщо нападала чорна змія

Темний колір чи асоціюється з чимось світлим і добрим. Винятком не є і траурна забарвлення уві сні. Якщо подібна подія все ж наснилося, слід приготуватися до життєвих негараздів. Життя приготувала численні втрати, важкі уроки, які потрібно буде пережити.

Але це не єдина трактування подібних явищ. Вони сняться ще й до публічних скандалів. Важливо займати нейтральну сторону, бути терплячим, щоб не опинитися в епіцентрі гучного конфлікту.

Сонник Міллера в даному випадку вказує на слабкість характеру. Одного разу Вами заволоділи комплекси, низька самооцінка і слабка воля. Але не варто миритися з поточним станом справ, адже працювати над собою ніколи не пізно.

Білий

Ця панель хоч і здається чистою, світлою і непорочної, але уві сні її трактування не є такою однозначною. Сонник робить акцент не тільки на неймовірній удачі, але і на можливих недугах в хронічній формі.

Так про що говорить укус рептилії? Він сниться до зради, обману і захворювань. Слід звернути пильну увагу на своє оточення. Не виключено, що під масками близьких людей таяться брехливі друзі, які готові своїми вчинками або лихослів’ям зіпсувати Вам репутацію. Також не завадить плановий візит до лікаря. Терапевт допоможе виявити джерела хвороб, якщо такі є.

Для молодої дівчини укуси вужа найбільш значущі. Вони сняться до появи нового життя, що говорить про можливу вагітність.

Вид змії

Важливий і вид того, що Вам приснилося. Плазуни можуть розділятися по різних групах, де кожна з них має своє тлумачення.

Розміри змії

Про що ж говорять розміри того, хто Вас кусає або здійснює якимось іншим чином напад? Уві сні кожна деталь дуже важлива і може змінити його результат.

Велика

До чого сняться змії великих розмірів? Вони готують Вас до важким життєвим моментам. Слід зазначити, що нелегку ситуацію підготує для Вас близька людина. Для вирішення даної проблеми знадобиться багато душевних сил і часу, проте результат буде коштувати витрачених зусиль. Вам не тільки пощастить мати високим соціальним статусом і матеріальним достатком, а й велика ймовірність виявлення в собі дару ясновидіння.

Маленька

Досить несприятливий прогноз дає сонник щодо маленьких розмірів. Вам слід бути акуратним в спілкуванні з колегами. Ймовірно, Ви досягли певних успіхів у діловій сфері, тому їх гризе заздрість. Щоб убезпечити себе від наклепу, інтриг і чуток, що псують Вашу репутацію, необхідно проявити максимум обережності в словах.

Езотеричний сонник стверджує, що величезні, неймовірні розміри таять в собі важливу місію, яка тепер покладено на Ваші плечі.

Обставини уві сні

Щоб тлумачення було максимально вірним, часом недостатньо знати лише забарвлення і вид змії. Настільки неоднозначний символ залежить ще і від деяких обставин уві сні.

Укус рептилії

Чи нам хотілося бути кимось укушеним в реальному житті. Але також неприємно отримати травму і уві сні. Яка частина тіла виявилася мішенню плазуна?

Хто жертва?

Буває і так, що жертвою можете стати не тільки Ви самі, а й хтось із оточення. Хто постраждав від нападу крім Вас?

Чи була змія отруйна

Наявність отрути

Важливим фактором є наявність отрути. Чи відчували Ви сильний біль або нападник опинився нешкідливим вужем?

Отруйна

Ви перебуваєте в конфлікті з людиною, яка хоч фізично і програє Вам, але морально набагато сильніше. Якщо Ви все ж зважилися вступити у відкритий бій характерів, спробуйте бути більш витонченим у своїх діях. У будь-якому випадку будьте душею готові до тимчасового програшу.

Невинна

Напад не може бути нешкідливим, так як все одно несе шкоду, але відсутність отрути набагато полегшує долю. В даному випадку Ви без праці впораєтеся з життєвими труднощами, а також здолаєте тих людей, до яких давно відчували неприязнь і антипатію.

Тлумачі радять остерігатися тих років, в яких фігурує ця рептилія. Вони можуть призвести до банкрутства і втрати житлового будинку.

Інші тлумачення

До чого наснилося настільки екзотичну тварину згідно з іншими джерелами? Провідні провісники і знамениті психологи допоможуть відповісти на це питання.

Сонник Цветкова

Сама поява змії є символом нечистих помислів, хитрості і зради. Яким чином зазнала нападу уві сні? Якщо Ви отримали прихований, несподіваний удар, то це говорить про наявність недоброзичливців. Зараз вони нейтральні по відношенню до Вас, однак чекають слушного моменту, щоб завдати Вам удар. А ось явне напад обіцяє хвороби і погане самопочуття. Не варто чекати явних симптомів, а слід звернутися до перевіреного лікаря з метою профілактики захворювань.

Сонник Міллера

Якщо замість волосся змії

Психолог не рахував рептилію передвісником добрих подій. Він вважав, що вона в будь-якому випадку несе зло і всілякі неприємності. Так, представниці прекрасної статі укус мертвої змії принесе страждання. Ви станете жертвою обману або зради з боку близького друга.

А що означає незвичайне явище, коли волосся перетворюються в змій і мають намір Вас вжалити? Це говорить про Вашу підозріливості та надмірну увагу до деталей. Ті речі, які у інших людей викликають спокійні емоції, приносять Вам тривогу і страждання.

Сонник Ванги

Ванга також не давала позитивних прогнозів. Згідно з її думку, подібна подія призведе до зради з боку найближчої людини. Ви будете відчувати крах в справах тривалий час, проте винні будете в цьому не ви.

Такі ж негативні наслідки несе удушення. Якщо Ви стали свідком настільки страшного явища, то можливо Вам належить дізнатися про серйозні проблеми родичів. Проявіть максимум підтримки і допомоги по відношенню до них.

Сезонний сонник

Важливим є і той факт, в яку пору року Вам довелося бачити холоднокровне істота.

Осінь

Це час року попереджає Вас про спокуси, які зустрінуться у Вас на шляху. В даному випадку постарайтеся не йти на поводу у почуттів, звертаючись за допомогою до розуму. Лише Вам вирішувати, піддатися спокусі або обійти його стороною.

Зима

Вам слід остерігатися сумнівних і авантюрних справ, які приведуть до безлічі проблем. Подібні ситуації можуть привести навіть до судових позовів і значущою втрати майна.

Весна

Ви заплуталися в собі і живете в протиріччі. Близькі люди допоможуть вирішити внутрішній конфлікт. Дозвольте їм проникнути в Ваші переживання.

Літо

Зверніть увагу на помисли кращої подруги. Характерні для неї такі риси як заздрість і лестощі? Позитивну відповідь закликає бути більш акуратним у словах і в разі профілактики не говорити секретів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: