Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Співати уві сні — до чого сниться?

Співати уві сні - до чого сниться?

Зміст:

Сонник Співати уві сні

Часто уві сні доводиться робити незвичайні для себе дії. Якщо пісні для вас — справа звичайна, то і сонник для тлумачення не буде потрібно. А ось для тих, хто подібне заняття вважає марною тратою часу, важливо правильно зрозуміти, до чого сниться співати.

Якщо уві сні вам довелося красиво співати пісні на сцені в мікрофон — чекайте слави і надзвичайною удачі. Виконувати гімн — відстоювати свої переконання. А співати дуетом з суперзіркою — відмінний і надійний партнер, який володіє всіма необхідними знаннями та досвідом, щоб допомогти розвинути розпочатий проект.

Різні джерела вважають за краще по-різному тлумачити подібні сни, аж до самих протилежних. Найбільш древні джерела кажуть, що це сни-перевертні. Радів і співав пісні уві сні — в реальності будеш кричати і плакати.

А ось більш сучасні, навпаки, вважають, що співати пісні уві сні — отримати визнання у оточуючих і випробувати приголомшливий успіх. А якщо це відбувалося на сцені, та ще й в мікрофон — здійснення задуманого.

Якщо співали уві сні

Для того, щоб отримати найбільш достовірне тлумачення, до чого сниться співати, важливо згадати, хто вдавався до цього дійства, чи були у вас партнери в цій справі (чи виконувалася пісня дуетом, а може виконавця було три).

Що саме виповнювалося

Сама мелодія, яка снилася, також має значення для тлумачення пісенних видінь. Так, якщо ти співав пісню в караоке в нетверезому стані, то можна очікувати невдач і викриття нехай в дрібному, але досить неприємний випадок. А ось чути, як це робив незнайомий чоловік — на радість і задоволення.

Красиво співати дуетом з одним в караоке — нова справа, партнерство, яке принесе більше шуму і уваги до вашої персони, ніж прибутку і користі.

Виконувати колискову для своєї дитини — близька енергетичний зв’язок з чадом. Якщо дитина чужий — серйозний проект, який вам доведеться почати і розвивати протягом дуже довгого часу. Але результат вас порадує.

Чути в сні гімн — серйозні новини про соціальну ситуацію. Виконувати гімн зі сльозами на очах — серйозна посада, через яку доведеться служити людям. Якщо гімн на незрозумілій мові співають зовсім чужі люди — варто прислухатися до своїх душевних поривів. Ви поки ще не зрозуміли свого призначення, вам потрібна велика робота над собою.

Якщо співали гімн

Гімн, який виконують військові на параді, закликає вас до прояву істинної громадянської позиції. Вам належить важке, але праве діло, і ти повинен проявити стійкість і силу.

Тлумачення, виходячи з особи співаючого

Значення також має і особа, яка співає уві сні. Гарне значення у снів, в яких співала дівчина або маленька дівчинка. І особливу увагу потрібно приділяти снам, в яких пісню виконує небіжчик.

Співаюча дівчинка

Юне створіння, яке гарно співає ліричну пісню уві сні — обіцяє здивування і приємні новини. Якщо це маленька дівчинка (років зо три), а цю пісню ти пам’ятаєш ще зі свого дитинства — будуть порушені найважливіші нотки душі, почуття з юності, і вони принесуть вам найприємніші моменти.

Про що співає небіжчик

Якщо снилася пісня, яку виконує небіжчик, не потрібно шукати фатальних прогнозів. Можливо, спів є вашим захопленням, або частиною життя, яку померлий чоловік дуже цінував. У тому випадку, коли небіжчик жив за рахунок того, що виступав не сцені, то дивуватися такому сну не потрібно.

Скільки книг — стільки думок

Оскільки кожен сонник розглядає це чудове заняття уві сні по-різному, то отримати однозначне тлумачення подібних нічних мрій, неможливо. Зрозуміло тільки те, що якщо те, що наснилося, принесло вам приємні емоції — значить можна очікувати на добрі новини або бажаних подій. А ось фальшивити в мікрофон і судорожно танцювати зі сцени — сниться до обману або короткому конфлікту.

Сонник Міллера — новини

Американський психоаналітик, який створив сонник на основі головних архетипних символів, і наділив їх в дуже зрозумілу для читачів форму. Але тлумачення Міллера про снах, в яких доводиться співати чи танцювати досить песимістично.

Стародавнє слов’янське (Велесов) сонник — смуток

Ось що говорить древній Велесов сонник: співати сумну пісню — віддатися смутку. Стародавні відносять такі нічні марення до снам-перевертнів, бо в той час радили уникати занадто яскравого прояву емоцій (в принципі, як позитивних, так і негативних).

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: