Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Трави при жовчнокам’яній хворобі

Трави при жовчнокам'яній хворобі

Камені в жовчному міхурі є затверділими частинками, які утворюються або в жовчному міхурі — невеликому, грушоподібної, м’язовому мішку, розташованому нижче печінки в правій верхній частині живота, або в жовчних протоках.

В результаті, вони блокують надходження жовчі в дванадцятипалу кишку і кишечник. Жовч має важливе значення для організму людини. Вона важлива для абсорбції жирів і деяких жиророзчинних вітамінів, таких як вітамін D. Трави при жовчнокам’яній хворобі можуть бути корисними для розчинення каменів в жовчному міхурі, але не варто використовувати трави на свій розсуд. Перш ніж почати лікувати себе травами варто проконсультуватися з вашим лікарем.

Розторопша плямиста

Біологічно активні сполуки, знайдені в расторопше, допомагають розчинити камені в жовчному міхурі, а також запобігти їх утворенню. Силімарин, є головним лікарським інгредієнтом розторопші, поліпшує плинність жовчі, що є вкрай важливим моментом в зменшенні інтенсивності утворення жовчних каменів.

Зелений чай

Зелений чай є одним з кращих засобів для полегшення болю в жовчному міхурі при жовчнокам’яній хворобі. Цей напій багатий на поліфеноли і кофеїном, які можуть поліпшити плинність жовчі і знизити в ній концентрацію холестерину, тим самим усуваючи камені або полегшуючи захворювання жовчного міхура. Проте, необхідні додаткові дослідження, щоб підтвердити ефективність цього рослинного засобу.

Артишок

Це давнє рослина широко використовується в сучасній європейській медицині, головним чином, як сечогінний засіб для поліпшення плинності жовчі і полегшення станів, таких як біль в жовчному міхурі при жовчних каменях. Лікувальна дія надають листя артишоку, багаті антиоксидантними сполуками.

Андрографіс волотистий

Використовується для збільшення вироблення жовчі. Приймається у вигляді рідкого екстракту або в таблетованій формі.

Кульбаба

Ця рослина дуже корисно для жовчного міхура. У поєднанні з крес-салатом його дія посилюється. Приймайте його в якості харчової добавки у вигляді екстракту або чаю.

Цикорій

Ця рослина надзвичайно корисно при захворюваннях жовчного міхура. Візьміть відвар, приготований з квітів, насіння або коріння цієї рослини і вживайте його три рази на день. Цикорій допомагає секреції жовчі і підтримує здоров’я печінку і жовчного міхура.

Пеумус больдо

Приймайте настій для стимулювання вироблення жовчі. Не приймайте пеумус больдо якщо ваш жовчний міхур занадто забитий каменями.

Лаванда

Приймайте настій лаванди, щоб поліпшити плинність жовчі. Настоюйте 2 — 3 грама висушених квіток лаванди в 1 склянці окропу протягом 5 хвилин, процідіть і пийте по 1 склянці на день.

Люцерна

Ця рослина є хорошим засобом для жовчного міхура, завдяки великій кількості поживних речовин. Люцерна доступна у вигляді таблеток, капсул або її можна приймати в якості чаю або екстракту.

Аніс

Насіння цієї трав’янистої рослини можуть допомогти усунути камені з жовчного міхура і вивести їх з організму.

М’ята перцева

Приймайте капсули з м’ятою перцевої або випивайте чашку м’ятного чаю 3 рази на день, щоб допомогти організму очистити жовчний міхур.

Розмарин

Приймайте в вигляді настою або рідкого екстракту і це допоможе вам поліпшити плинність жовчі.

Куркума

Ця рослина може допомогти зменшити ризик розвитку жовчнокам’яної хвороби.

Детально про корисні властивості куркуми читайте тут — 10 корисних властивостей куркуми і куркумина доведених наукою.

Чистотіл

Чай з чистотілу може допомогти знизити рівень холестерину в жовчі і запобігти утворенню каменів в жовчному міхурі. Його можна поєднувати з куркумою, артишоком, кульбабою або розторопшею.

Трави при жовчнокам’яній хворобі можуть допомогти лікувати це захворювання і запобігти його розвиток, але все ж, перш, ніж почати самолікування, настійно рекомендуємо вам проконсультуватися з лікарем.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: