Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Три продукти бджільництва здатних поліпшити якість здоров’я

Три продукти бджільництва здатних поліпшити якість здоров'я

У зв’язку з постійним виснаженням ґрунтів, яке сприяє зниженню поживної цінності багатьох наших фруктів, овочів і злаків, все більше і більше людей починають шукати інші джерела, для задоволення своїх щоденних потреб у вітамінах і мінералах.

Дійсно, продажу маловідомих, але багатих поживними речовинами продуктів, таких як патока, моринга масляниста і корінь маки, продовжують рости. Те ж саме відноситься і до продуктів бджільництва, які славляться своїми надзвичайними і вражаючими властивостями і багатим складом. Продукти бджільництва, перераховані нижче, неймовірно корисні для здоров’я і перевершують більшість продаваних харчових добавок за своєю ефективністю і змістом корисних речовин.

Бджолиний пилок

Бджолиний пилок, також звана «бджолиним хлібом» — продукт бджільництва, який є квітковим пилком, ущільненої в гранули робочими бджолами, щоб допомогти прогодувати молодших бджіл у вулику. Не дивно, що бджолиний пилок містить всі необхідні компоненти для життя. Це «повноцінне харчування», подібне яйцям і сирому молоку.

В середньому, кулька бджолиного пилку містить приблизно 40 відсотків білка, що складається щонайменше з 18 амінокислот. Бджолиний пилок також містить вітаміни групи B, вітаміни C, E і D, важливі ферменти, які допомагають травленню, каротини, незамінні жирні кислоти, полісахариди і незліченна безліч мікроелементів, таких як залізо, цинк, магній і мідь. Бджолиний пилок також багата антиоксидантами, що допомагають в боротьбі з раковими захворюваннями. У тому числі в її складі присутній такий потужний антиоксидант, як рутин, який, за даними дослідників з Інституту Бджільництва в Росії, зміцнює наші капіляри. Читайте більше про корисні властивості і застосування бджолиного пилку.

Прополіс

Прополіс є липким, коричневою речовиною, що одержуються з бджолиної слини і смоли з кори дерев. Цей продукт бджільництва використовується бджолами для герметизації вуликів, захищаючи тим самим себе від холоду, негоди і загарбників. Хоча він може здатися не надто апетитним, прополіс просто фантастичний продукт, який користувався великою популярністю в Європі протягом багатьох століть, через своїх неймовірних цілющих властивостей.

Як і бджолиний пилок, прополіс містить в собі високу концентрацію поживних речовин. Він містить велику кількість вітамінів А, В, С і Е, а також багато амінокислот, антиоксидантів і більше 60 мікроелементів, від сурми до цинку. Всі ці поживні речовини працюють в тандемі, всебічно допомагаючи нашому організму.

Прополісу приділялося багато уваги і проводилося значна кількість досліджень. Останні дослідження показали, що прополіс має протипухлинну, протизапальну, антисептичну та імуностимулюючу дію. Інші дослідження також виявили, що прополіс уповільнює процес старіння організму і навіть усуває зубний наліт. Читайте більше про корисні властивості і застосування прополісу.

Маточне молочко

Маточне молочко — це густе, молочно-біла речовина, що виділяється з залоз робочих бджіл для годування личинок бджіл і їх королеви. Цей продукт бджільництва є повноцінним харчуванням, що володіє надзвичайними властивостями. У маточне молочко міститься вітаміни А, С, В і Е, антиоксиданти і білки, що містять всі 8 незамінних амінокислот. За змістом різних мікроелементів його можна порівняти з бджолиним пилком і прополісом.

Як і прополіс, маточне молочко було піддано незліченною досліджень. Дослідники виявили, що воно сприяє припиненню струму крові до пухлини, покращує резистентність до інсуліну, сприяє нормалізації кров’яного тиску і допомагає усунути патогенні бактерії з нашого організму. Крім того, маточне молочко також стимулює вироблення естрогену, який допомагає стабілізувати менструальний цикл у жінок і поліпшити морфологію сперматозоїдів у чоловіків. Дізнайтеся більше про корисні властивості і застосування маточного молочка.

На чому зупинити свій вибір?

Всі три продукти бджільництва, перераховані вище, схожі один з одним поживну цінність, так що не має значення, на якому з них ви зупините свій вибір. Якщо жоден з них вас не приваблює, то сирої мед, звичайно також є відмінним вибором. Читайте — ТОП-10 корисних властивостей меду. Незалежно від того, який продукт бджільництва ви вибираєте, упевніться, що ви купуєте натуральний, свіжий і необроблений продукт.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: