Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Тяжкість в шлунку після їжі: причини, симптоми, лікування

Тяжкість в шлунку після їжі: причини, симптоми, лікування

Шлунок є невід’ємною частиною травної системи. У зв’язку з тим, що саме тут відбувається перетравлювання з’їденої нами їжі, внутрішня поверхня шлунка має міцну слизову поверхню. Це дає можливість витримувати руйнівну дію соляної кислоти, яка, поряд з ферментами, необхідна для розщеплення продуктів харчування.

Після процесу перетравлення, перероблені продукти, пересуваючись по шлунково-кишковому тракту зі шлунка потрапляють в кишечник, де відбувається всмоктування поживних речовин.

Розлади шлунка, симптоми яких варіюються, починаючи від незначного болю і дискомфорту, і закінчуючи нетравленням і відмовою від їжі, бувають різних типів. Вони можуть бути простими або складними в залежності від їх фундаментальної причини. Одним з поширених розладів шлунково-кишкового тракту є Тяжкість в шлунку після їжі.

Тяжкість в шлунку — причини виникнення

Тяжкість в шлунку може вказувати на наявність газів в шлунково-кишковому тракті. Цей стан називається метеоризмом — болючим здуттям живота, яке може бути обумовлено декількома факторами, такими як:

Симптоми тяжкості в шлунку

Залежно від причин, що лежать в основі виникнення тяжкості в шлунку, симптоми можуть відрізнятися. Деякі з них перераховані нижче:

Тяжкість в шлунку — лікування

Тяжкість в шлунку не вважається серйозною проблемою, і може бути усунена за допомогою домашніх засобів. Трав’яні чаї з ромашкою, імбиром, м’ятою перцевої і базиліком, є ефективними домашніми засобами від тяжкості в шлунку.

Імбирний чай з лимоном і медом допомагає позбутися від тяжкості в шлунку після їжі

Розглянемо деякі з високоефективних засобів для лікування тяжкості в шлунку в домашніх умовах:

Рекомендації, щодо вашого раціону харчування

Деякі зміни у вашому раціоні харчування також можуть допомогти усунути важкість у животі. Вам можуть допомогти наступні рекомендації:

Крім цих змін, що відносяться до раціону харчування, вам також необхідно внести деякі зміни в спосіб життя.

Хоча тяжкість в шлунку досить легко лікується, якщо ви тривалий час не бачите ніяких поліпшень не дивлячись на лікування, вкрай важливо проконсультуватися з лікарем, тому що згодом, такі порушення можуть призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: