Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Уретрит у жінок: симптоми і лікування природними засобами

Уретрит у жінок: симптоми і лікування природними засобами

Уретрит — це запалення сечовипускального каналу (уретри), яке виникає внаслідок бактеріального, грибкового і в деяких випадках вірусного ураження. Уретрит у жінок проявляється переважно дизурією, яка характеризується болючим і утрудненим сечовипусканням. Тут ви дізнаєтеся, що представляє собою уретрит у жінок, симптоми і лікування цього захворювання, причини його виникнення, а також ми розглянемо природні засоби для лікування цього стану.

Чому уретрит найчастіше виникає у жінок, ніж чоловіків

Уретрит частіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків, у зв’язку з тим, що сечовипускальний канал жінки дуже близько розташований до ануса. Сечовипускальний канал у чоловіка розташований досить далеко від анального отвору, в зв’язку з чим потрапляння калових частинок в уретру практично зведено нанівець. Так як уретра жінки значно коротше уретри чоловіки, жінки з уретритом значно частіше ніж чоловіки страждають циститом.

Причини виникнення уретриту у жінок

Уретрит найчастіше виникає в результаті бактеріального ураження, проте в деяких випадках причиною його розвитку можуть стати також грибки і в деяких випадках віруси, наприклад, вірус простого герпесу. Крім того, хоча уретрит є запаленням сечівника, в деяких випадках можуть бути також порушені піхву, фаллопієві труби, матка і яєчники. Всім відомі грамнегативні паличкоподібні бактерії під назвою «кишкова паличка», що викликають інфекції сечових шляхів (ІМП), також можуть викликати у жінок уретрит.

Наступні ситуації або захворювання здатні викликати цю проблему:

Симптоми уретриту у жінок

Як у чоловіків, так і у жінок з уретритом, поширеним симптомом є біль під час сечовипускання і часті позиви до сечовипускання. Час від часу, ці симптоми можуть зникати. У чоловіків, в зв’язку з гонореєю або хламідіоз, можуть бути жовтувато-зелені виділення, але цей симптом у жінок зустрічається не так часто.

Біль при проходженні сечі у жінок також може бути пов’язана з вагінітом, який виникає в результаті бактеріального ураження, а також з-за роздратування вульви і слизової оболонки піхви кислої сечею або калом.

Діагностика уретриту у жінок

Як уже згадувалося вище, хвороботворні бактерії, що передаються статевим шляхом, є основною причиною розвитку уретриту у жінок. Для постановки правильного діагнозу лікарі візьмуть зразок виділень, вставивши м’який кінчик тампона в отвір сечовипускального каналу. Уретральний мазок відправляється в лабораторію для аналізу з метою з’ясування типу патогена, що викликав інфекцію.

Профілактика і лікування уретриту у жінок

Лікування уретриту залежить від причини виникнення цього захворювання. Зазвичай жінкам призначаються ті ж самі препарати, які рекомендують приймати для лікування циститу. До деяких з препаратів, які призначають в залежності від типу збудника інфекції, ставляться:

Противірусні препарати, такі як «Ацикловір» можуть бути призначені жінкам, якщо вони страждають від вірусу простого герпесу.

Для профілактики уретриту, жінкам необхідно утриматися сексуальної активності під час лікування. Уникайте хімічних речовин, які можуть дратувати уретру, наприклад, сильно пахнуть гелі для душу, мило, лосьйони і т. д.

Лікування уретриту у жінок природними засобами

Якщо у вас болить уретра, але лікар не може нічого виявити, ви не самотні. Багато жінок мовчки страждають від хворобливих статевих актів, сподіваючись на швидке їх завершення. Болісний секс не повинен керувати вашим життям, особливо якщо його причиною є неспецифічний уретрит. Ви можете лікувати це захворювання народними засобами, зробивши деякі зміни в раціоні харчування і спосіб життя, а також використовуючи природні засоби в якості натуральних ліків.

Уретрит, аутоімунні захворювання і синдром Аспергера

Жінки з будь-яким типом хронічного або аутоімунного захворювання (особливо ті, які стосуються кишечника, такі як целіакія або виразковий коліт) мають підвищений ризик розвитку неспецифічного уретриту.

Це відбувається тому, що практично всі хвороби починаються в кишечнику. Порушення травлення і харчова алергія пов’язані з хронічним запаленням і порушенням засвоєння поживних речовин. Якщо ваш організм не в змозі успішно перетравлювати їжу і засвоювати живильні речовини, це може викликати запалення в інших частинах вашого тіла (не тільки в шлунку і кишечнику). Багато жінок з хронічним запаленням травного тракту також відчувають вульводініі (хронічні болі в області вульви) і дискомфорт.

Погане травлення і нездатність до метаболізму окислювальних з’єднань, таких як оксалати, можуть внести свій вклад в розвиток болю в області вульви. Нездатність правильно метаболизировать оксалати часто асоціюється з розладами аутистичного спектру.

Очищайте ваші зовнішні статеві органи натуральними засобами

Якщо ви живете з болем в уретрі, і у вас немає інфекцій сечовивідних шляхів або захворювань, що передаються статевим шляхом, ваше роздратування може бути викликано засобами особистої гігієни, такими як мило, гелі для душу та ін. Замість того щоб використовувати сильно пахне мило, куплене в магазині, використовуйте натуральне мило. Однією з кращих альтернатив хімічним милу є всім відоме Кастильское мило. Чи не спринцюйтеся і не використовуйте запашні спреї — це тільки погіршить ваш стан.

Використання тампонів і прокладок може також погіршити симптоми уретриту, оскільки вони містять похідні хлорного вапна і синтетичні хімічні речовини. Замість цього ви можете почати використовувати натуральні альтернативи, такі як натуральні бавовняні тампони і прокладки Natracare.

Використовуйте ефірні масла для швидкого полегшення болю

Ефірні масла можуть допомогти вам в полегшенні болю і дискомфорту при хронічному уретриті. Ефірна олія гвоздики і евкаліпта діють як природні анальгетики, які можуть викликати незначне оніміння під час статевого акту, забезпечуючи при цьому антибактеріальну, антиоксидантну і противірусний захист.

Суміш масел сосни, чебрецю і евкаліпта змішані разом в теплій воді в маленькій ванні можуть також полегшити симптоми. Ефірна олія ромашки є природним протизапальним засобом, яке може бути нанесено безпосередньо на турбує вас область геніталій, так як воно заспокоює і знімає біль.

Важливе зауваження: Ефірні олії дуже швидко випаровуються і можуть подразнювати шкіру, тому вам необхідно наносити на цю делікатну область тільки одну краплю. Ви можете спробувати нанести одну краплю гвоздикового масла на ватяну паличку і помістити її безпосередньо в сечовипускальний канал. Тримайте її там протягом 60 секунд, щоб знеболити область. Якщо цього недостатньо, спробуйте дві краплі. Якщо цього виявиться занадто багато, використовуйте трохи кокосового масла, щоб миттєво полегшити печіння. Припиніть використання, якщо ця процедура призводить до подальшого подразнення або алергічної реакції.

Досягнете природного балансу рН

Коли ваш організм занадто закислен, це може привести до розвитку уретриту. Для визначення pH вашого організму ви можете придбати візуальні тест-смужки «pH-тест» в вашому місцевому магазині з продажу дієтичних продуктів або придбати їх в інтернеті. Якщо ви виявили, що ваш рН занадто зрушать в кислу сторону, ви можете знизити кількість нездорової їжі у вашому раціоні і включити в свій щоденний раціон корисні продукти харчування. Органічні овочі сімейства хрестоцвітих (капуста, редис, ріпа, бруква та ін.), Авокадо, огірки, паростки квасолі, кокос і кайенский перець подщелачивают pH вашого організму природним чином.

Спробуйте нізкооксалатную дієту

Оксалати є високо реактивними молекулами, багатими в рослинній їжі і людських клітинах. Якщо вони присутні у великій кількості, вони можуть привести до окислювального пошкодження і активують імунну систему, яка в результаті цього викликає запальну біль та інші симптоми уретриту. Уретрит часто буває викликаний утворенням кристалів оксалату, який недостатньо добре метаболізується вашим організмом під час процесу травлення. Якщо ваш кишечник не здоровий, і жири потрапляючи в організм погано перетравлюються, в товстій кишці може накопичуватися надлишок оксалатів, а в сечівнику вони можуть кристалізуватися, викликаючи біль.

Однак слід враховувати той факт, що нізкооксалатная дієта може бути досить клопіткою, особливо, якщо у вас вже є маса харчових обмежень. Тому ви можете спочатку спробувати приймати деякі добавки, які здатні зменшити рівень оксалатів у вашому організмі.

До цих добавок відносяться:

Крім того, якщо ваше травлення порушено і/або ви живете з симптомами аутоімунного захворювання, безглютенова дієта може бути вашим кращим вибором в ослабленні запалення. Спробуйте протягом 6-8 тижнів дотримуватися раціону харчування, в якому повністю відсутні продукти, що містять глютен, щоб перевірити, зменшаться ваші симптоми.

Ви не повинні просто страждати від болю в сечівнику. Якщо у вас вже є якесь аутоімунне або хронічне захворювання, яке безпосередньо зачіпає здоров’я вашого кишечника і обмін речовин, це може бути причиною вашого дискомфорту. Ці поради можуть допомогти лікувати уретрит у жінок, зменшити його симптоми і запалення, поліпшити травлення, повернувши повноцінне сексуальне життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: