Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Вихід з голодування — рекомендації

Вихід з голодування - рекомендації

Найважливішим етапом в лікувальному голодуванні є вихід з голодування. Під час самого процесу голодування відбувається очищення організму від шлаків, токсинів, паразитів, і відновлення його функцій, йдуть навіть такі проблеми хребта, як остеохондроз і радикуліт. Під час виходу же з голодування за деякими даними відбувається ще більш інтенсивне очищення організму, ніж при самому голодуванні. Вихід з голодування — це процес, який може принести велику користь організму або великої шкоди, все залежить від того, як ви поставитеся до нього і наскільки правильно витримаєте вихід і не зірветеся. Але якщо будете строго дотримуватися рекомендацій описаних нижче, результат буде тільки позитивним.

Яким повинен бути вихід з голодування?

Перше, на що необхідно налаштуватися, це те, що тривалість виходу повинна бути дорівнює тривалості самого голодування. Це правило і його необхідно строго дотримуватися. Наприклад, якщо ви голодували 7 діб, то повинні наступні 7 діб пити виключно свіжовичавлені соки розбавляючи їх 50/50 водою. У ці дні не можна нічого їсти.

Соки слід віджимати з таких фруктів і овочів:

З перших днів виходу з голодування

З першого дня не рекомендується

Все, звичайно ж індивідуально, і якщо одній людині з самого початку виходу апельсиновий сік підходить, то іншому може не підійти.

Після періоду виходу на соках варто підключити салат зі свіжих, дрібно нарізану овочів і фруктів: капуста, морква, буряк, яблуко без додавання масла і солі. Ми розбирали приклад семиденного голодування. Період виходу з голодування на овочах і фруктах повинен проходити ще протягом 7 днів після періоду на соках, але досить і 3 — 4 днів.

Після періоду на овочах, підключайте в раціон варені крупи і овочі. Що ж стосується м’яса, жирів і борошняних продуктів, то цю радість найкраще починати вживати в їжу, як можна пізніше.

Важливість правильного виходу з голодування

Правильний вихід з голодування — це успіх всього процесу голодування. Важливо на цьому етапі не нашкодити організму. Шлунково-кишковий тракт довгий час не працював, тому ні в якому разі не варто його навантажувати. Неправильні дії з вашого боку можуть негативно позначитися на вашому здоров’ї. І навіть якщо ви в якійсь мірі трохи перебрали зайвого або з’їли, не втримавшись не те, що належить, перейдіть в колишній режим харчування і закінчите правильно вихід.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: