Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Випадання брів у жінок: причини і лікування

Випадання брів у жінок: причини і лікування

Причини | лікування | діагностика | Коли звертатися до лікаря | висновки

Випадання брів у жінок можуть викликати багато факторів, такі як гормональний дисбаланс, раціон харчування і деякі шкірні захворювання. Визначення причини випадіння брів може допомогти вам знайти найкраще лікування.

Випадання брів, медична назва якого звучить як гіпотрихоз брів, або мадароз брів, може привести до того, що людина помічає витончення або випадання брів. Цей стан може спостерігатися як у чоловіків, так і у жінок.

Ви можете помітити випадання брів з однієї або обох сторін. До інших симптомів можуть ставитися свербіж, сухість шкіри і випадання або витончення волосся на інших частинах тіла.

Як правило, випадання волосся в області брів не є серйозним станом. У цій статті ми обговорюємо різні причини і методи лікування, а також діагностику.

Причини випадання брів у жінок

У цьому розділі розглядаються можливі причини випадіння брів у жінок.

Нормальний процес старіння

Коли люди стають старше, вони можуть помітити витончення або випадання волосся, що зачіпає голову, брови, вії і інші області.

Згодом деякі волосяні фолікули перестають виробляти волосся, і стрижні волосся стають більш тонкими. Волосся також починають втрачати колір, стаючи білими або сірими.

Цей тип випадіння волосся є нормальною частиною старіння.

Гормональний дисбаланс

Дисбаланс гормонів щитовидної залози може викликати випадання брів. Це пов’язано з наступними захворюваннями:

Обидва захворювання пов’язані з випаданням брів. Зокрема, при гіпотиреозі жінка може помітити випадання волосся в зовнішній третині брови, яка є найтоншою частиною, що вказує на вуха.

Ось інші симптоми захворювань щитовидної залози:

Пов’язане з щитовидною залозою випадання волосся зазвичай носить тимчасовий характер, і волосся повинні почати нормально рости, як тільки рівень гормонів щитовидної залози повернеться до норми.

Щоб збалансувати рівень гормонів щитовидної залози, лікарі можуть призначати ліки.

Аутоімунні захворювання

Аутоімунні захворювання розвиваються, коли імунна система помилково атакує клітини власного організму. Імунна система може атакувати здорові клітини, які сприяють росту волосся. Це може привести до витончення волосся і їх випадання.

Ось аутоімунні захворювання, які можуть викликати випадання волосся:

Захворювання шкіри

Для здорового волосся важлива здорова шкіра. Це пов’язано з тим, що волосся росте прямо з фолікулів в шкірі.

Певні шкірні захворювання можуть викликати свербіж і лущення на шкірі. Ви можете втратити волосся в області брів в результаті запалення шкіри, сухості шкіри, а також розчісування в області брів.

Ось найпоширеніші шкірні захворювання, які можуть викликати сверблячі висипання і випадання брів:

Недолік поживних речовин

Їжа, яку їсть жінка, робить істотний вплив на здоров’я її шкіри і волосся. Щоб створювати здорове волосся, організм потребує певних поживних речовинах.

Дефіцит таких поживних речовин може викликати випадання брів у жінок:

Побічні ефекти лікарських засобів

Деякі ліки викликають випадання волосся в якості потенційного побічного ефекту, який також може вплинути на брови. До таких ліків відносяться:

Генетичні захворювання

Хоча це зустрічається не так часто, деякі генетичні захворювання можуть привести до випадання брів. До захворювань належать:

Інші причини

Ось менш поширені причини випадіння брів у жінок:

Лікування та засоби

Першим кроком в боротьбі з випаданням брів є консультація лікаря, щоб визначити причину виникнення. У наступних розділах обговорюються загальні методи лікування випадіння брів у жінок.

Біматопрост (0,03%) зовнішньо

Отримавши схвалення FDA для надання допомоги у відновленні вій, біматопрост є зовнішнім засобом, яке наноситься безпосередньо на вії. Кілька досліджень показали, що застосування біматопрост один раз в день може принести дуже багатообіцяючі результати.

В одному тематичному дослідженні описана жінка, яка досягла «відмінного та сталого зростання брів» після щоденного застосування 0,03% розчину біматопрост.

Біматопрост 0,03% може викликати такі побічні ефекти:

Кортикостероїди

Застосування стероїдних кремів або мазей може уповільнити випадання волосся. За даними NAAF, дослідження показали поліпшення росту на 25% при використанні сильних кортикостероїдів зовнішнього застосування.

Щоб стимулювати ріст волосся, ви можете також отримати ін’єкції кортикостероїдів. Лікарі часто призначають ці ін’єкції для лікування осередкової алопеції. NAAF кажуть, що люди зазвичай бачать ріст волосся протягом 4 тижнів після цього лікування.

Миноксидил

Для лікування осередкової алопеції часто використовується миноксидил і кортикостероїди.

При нанесенні 5% розчину міноксидилу двічі в день, це мінімально ефективно. Цей засіб може допомогти в поєднанні з кортикостероїдами для досягнення кращих результатів.

Пересадка волосся або мікроблейдінг

Інший варіант — пересадка волосся або мікроблейдінг. Цей варіант не допомагає відростити волосся, але може надати бровам більш повний вигляд.

Діагностика випадання брів

Щоб визначити, чому у вас відбувається випадання брів лікарі можуть використовувати ряд тестів.

Спочатку вони запитають про симптоми, тривалості симптомів і будь-якої сімейної історії випадіння волосся. Вони можуть також запитати про раціоні харчування і додаткових факторах.

Тріхоскопія, під час якої лікар уважно вивчить волосся на бровах, допомагає діагностувати очаговую алопецію і фронтальну фіброзну алопецію. Точне стан волосся може допомогти лікарю визначити, чи є у людини алопеція. При фронтальній фіброзної алопеції можуть бути також білі плями.

Лікарі також можуть використовувати аналіз крові для визначення рівнів гормонів щитовидної залози T3 і T4, який покаже будь-який гормональний дисбаланс, який може викликати втрату брів.

Коли звернутися до лікаря

Ви можете захотіти звернутися до лікаря, якщо помітите раптове або незрозуміле випадання волосся в області брів або де-небудь ще на тілі.

Лікарі можуть діагностувати причину випадання волосся, перевірити наявність потенційних захворювань і станів, таких як гормональний дисбаланс, і запропонувати поради про кращих методах лікування.

Підведемо підсумок

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: