Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Вправи при болях в спині і попереку при артриті

Вправи при болях в спині і попереку при артриті

Крім болю в суглобах, артрит може давати про себе знати болем в спині. Фактично, спина є найбільш поширеним джерелом болю у всіх людей. На відміну від гострої або короткочасного болю в спині, артрит може викликати довгостроковий хронічний дискомфорт. У цьому матеріалі ми покажемо вам дієві вправи при болях в спині і попереку.

До симптомів, які можуть супроводжувати болі в спині відносяться:

Ваші симптоми можуть бути настільки серйозними, що ви не відчуваєте, як рухаєтеся. Але за згодою вашого лікаря, ви можете виявити, що фізичні вправи можуть бути одним з кращих способів зменшення болю в спині при артриті.

Працюйте над вашою поставою

Коли вас вражає біль, спричинений артритом, ви, швидше за все, будете намагатися щоб ваші суглоби більше відпочивали. Але тільки тому, що ви відпочиваєте не означає, що ви не можете активно полегшувати біль в спині. Всякий раз, коли ви сидите або стоїте, переконайтеся, що ви тренуєте гарну поставу. Це допомагає вирівняти хребет і може полегшити біль в суглобах.

Гарна постава чинить менший тиск на суглоби, завдяки чому зменшується їх знос. Коли мова йде про гарну поставу, скажіть собі: «Уявний вінець на голові піднімається до стелі і природним чином вирівнює мій хребет». Підніміть плечі вгору, відведіть назад і опустіть вниз кілька разів. А потім розслабте їх з опущеними з боків руками.

Бічні нахили

М’язи спини допомагають захистити хребет, в зв’язку з чим, дуже важливо зберігати ці м’язи сильними і підтримувати їх тонус. Для цього вам знадобиться проробляти легкі вправи для силового тренування. Прості бічні нахили з незначним навантаженням будуть тренувати м’язи спини, не піддаючи занадто великому навантаженні скуті суглоби.

Візьміть невелику гантель в руку. Стоячи на місці, робіть нахил в сторону наскільки ви можете без болю. Потім повільно повертайтеся у вихідну позицію. Виконайте цю вправу 10 разів. Потім візьміть гантель в іншу руку, і робіть нахил в іншу сторону. Ви також можете виконувати цю вправу без гантелей.

«Ф» розтягування

«Ф» розтягування — це легке вправу, яке дуже корисно при артриті. По-перше, покладіть руки на талію таким чином, щоб лікті були розведені в сторони. Така позиція з руками на талії і розведеними ліктями в сторони повинна нагадувати букву «Ф».

Потім відведіть лікті злегка назад, поки не відчуєте, що ваші лопатки об’єдналися разом. Фонд боротьби з артритом рекомендує утримувати відведені назад лікті протягом 3 секунд, після чого їх необхідно повернути до первісної позицію і повторити. Не забудьте зберігати гарну поставу, завдяки чому ви отримаєте максимальну віддачу від цієї вправи.

Прогулянка від болю в спині

Незважаючи на всі доступні техніки тренування спини, ходьба залишається перевіреним способом усунення болю в спині при артриті. Ходьба є малоинтенсивним вправою для розминки хворих суглобів, і дуже корисна для серцево-судинної системи.

При розгляді питання про усунення болю в спині при артриті, щоб отримати максимальну віддачу від вашої прогулянки, дотримуйтеся кількох простих правил:

Тайцзіцюань (тайчи) замість йоги

Оздоровчі техніки, такі як йога, як відомо, спрямовані на розвиток сили, гнучкості та відновлення внутрішньої гармонії і балансу. Однак для полегшення болю в спині при артриті, Тайцзицюань (тайчи) може стати найкращим вибором. Тайцзицюань виник як бойового мистецтва, але перетворився в м’яку, безупинно рухливу оздоровчу гімнастику. Багато позицій в тайчи працюють від талії, що підвищує розтягування і опрацювання м’язів хребта.

На відміну від йоги, тайцзіюань надає мале навантаження на суглоби і допомагає поліпшити баланс. Якщо ви до цих пір не практикували цю гімнастику, розгляньте питання про те, щоб записатися в школу тайцзіцюань. Ці вправи також можуть бути модифіковані для усунення сильного болю в спині при артриті.

Трансформуйте роботу по дому в тренування

Якщо ви в подиві щодо того, які вправи при болях в спині і поясниці вам підійдуть і з чого почати, спробуйте для початку трансформувати звичайну роботу по дому в тренування. Звичайні повсякденні справи можуть перетворитися в можливості для лікування болю в спині при артриті.

Ключем тут є цілеспрямоване залучення основних м’язів спини. Тримайте спину прямо і акуратно скорочуйте м’язи живота, щоб отримати максимальну віддачу від ваших рухів. Піднімайте предмети з підлоги не за рахунок м’язів спини, а за рахунок м’язів ніг (для цього вам необхідно сісти з рівною спиною, взяти предмет і піднятися за рахунок м’язів ніг).

Ви можете практикувати цю техніку під час різних робіт по дому, таких як:

Фітнес для здоров’я спини

Фітнес при артриті може стати справжнім викликом, змушуючи багатьох людей відмовитися від цієї затії і в кінцевому підсумку це стане причиною набору надлишкової маси тіла. Але зайва вага створює ще більший тиск на болючі суглоби. Фізичні вправи, що використовуються в фітнесі, можуть допомогти вам позбавитися від зайвої ваги і зміцнити м’язи, захистивши і полегшивши біль у вашій хворій спині.

Починати тренування необхідно дуже акуратно і повільно. Спочатку необхідно приділяти цьому всього кілька хвилин в день і збільшувати тривалість у міру того, як ви стаєте сильнішими. Ніколи не здавайтеся на тренуваннях, адже від цього залежить здоров’я вашої спини і загальний стан здоров’я.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: