Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Втома очей. Як зняти і що допоможе?

Втома очей. Як зняти і що допоможе?

Кожен день наш орган зору — очі, відчуває величезні навантаження. Не дивно, що ближче до вечора ми можемо відчувати втому очей, що виражається як правило в палінні, почутті сухості очей, зниженні гостроти зору і головного болю. За допомогою спеціальних нехитрих щоденних вправ, спрямованих на розслаблення, можна не тільки зняти напругу очей, але і посилити гостроту зору. Варто тільки виробити звичку приділяти їм кілька хвилин в день, і ви помітите позитивні зміни.

Як зняти втому очей накладенням рук

Це простий і в той же час дуже дієвий спосіб зняття втоми з очей дає вражаючі результати. Рекомендуємо!

Перше що необхідно зробити, так це закрити очі і накрити їх долонями таким чином, щоб очі були по центру долонь, а пальці тим часом будуть перехрещуватися між собою в районі перенісся і чола. По можливості прикладайте долоні так, щоб світло не проникало до очей. Під час вправи слід тримати спину і шию рівно. Після того, як це зроблено, забудьте про ваших очах і про ваш зір, як ніби їх і зовсім не існує. По максимуму розслабте долоні, пальці, плечі і шию, але не забувайте про поставу. Нам необхідно досягти стану, коли колір перед очима стане чорним або хоча б темно-фіолетовим. Тепер побудьте в цьому стані 2 — 3 хвилини (можна і довше). Швидше за все в перші дні проробляє цієї вправи у вас не вийде отримати перед очима такі кольори, але це і не страшно. Через кілька тижнів занять ви отримаєте ці кольори, і це того варто. Чому? Дивіться нижче.

Як працює ця вправа?

Вправи для очей — лікувальна гімнастика

Примітка: наведені нижче вправи необхідно виконувати сидячи на стільці за столом.

Читайте також про продукти, які покращують зір:

— Антиоксиданти і вітаміни для зору Форевер Віжн

— Гінкго білоба — застосування і властивості

— Годжі. Цілющі властивості і застосування ягоди годжі

Причиною роздратування очей, їх сухості та інших дискомфортних і больових проявів може бути не тільки перенапруження протягом дня, але і інфекція, сигаретний дим, косметика та ін. Так що якщо вправи довгий час не допомагають і не знімають втому з очей, то зверніть увагу на те, що може послужити причиною негативних проявів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: