Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Втратити телефон уві сні — до чого?

Втратити телефон уві сні - до чого?

Зміст:

Сонник втратити телефон

У давнину зв’язок була який здійснюють за допомогою численних гінців. Вони передавали повідомлення усно, або різними знаками, багаттями, факелами. Потім прийшли листи, і далі радіозв’язок. Зараз електрозв’язок надає послуги половині людства.

Символіка снів

Телефон, це безпрецедентна можливість по передачі, різного роду, інформації. Сучасну роль його складно переоцінити. Це не тільки засіб зв’язку. Це і архів ідей і думок, пам’ятних дат, помічник для тих, хто цінує свій час. Лишається його, значить перекрити доступ до потрібної інформації. Посил снів, де сталося втратити телефон, дізнаємося з сонників.

Альтернативне тлумачення

Класичні сонники не розглядають приватні ситуації з цим засобом зв’язку, але тлумачать причину появи у снах безпосередньо цього предмета. А логічно завершити роздуми надають зробити читачеві.

Якщо втратили телефон уві сні

Сонник Міллера

Телефон уві сні віщає про зустріч з людьми, які намагаються збити з пантелику сновидіння.

Телефонні повідомлення віщують втрату коханого в результаті злісних пліток заздрісників.

Сонник Фрейда

Старий Фрейд, як завжди, є оригінальним. Телефон, як об’єкт зв’язку, є уособленням пеніса. Сниться цей предмет, значить ви відчуваєте гордість, що маєте такі сексуальні можливості.

Справний апарат свідчить про вашому інтимному здоров’я. Безліч апаратів свідчить про численні статевих зв’язках сновидіння, вказує сонник. Несправний прилад сигналізує про проблеми в інтимній сфері.

Сонник Хассе

Медіум вважає, що образ телефону уві сні сигналізує про якісь речі, які навіюють сумніви в правильність процесу вашого бізнесу.

Сучасне тлумачення

Нинішні сонники сполучають образ телефону уві сні з різного роду розмовами, плітками, або з втратою доступу до чого-небудь, або до кого-небудь.

Сонник Лоффа

На думку пастора, цей апарат є сполучною ланкою між, недосяжними в фізичному плані, людьми. Він попереджає про ймовірність назрівання серйозних розмов, з’ясування питань.

Сонник Деніз Лінн

Якщо не можете відповісти на дзвінок

Відома цілителька вказує, що телефонний дзвінок, на який ви не бажаєте відповідати, або не можете відповісти, тому що апарат втрачений, означає існування будь-якої інформації. Цю інформацію ви, з якихось причин, боїтеся ворушити. Сонник також трактує, що це цілком можливо люди, перед якими у вас страх спілкування.

Сонник Дмитра та Надії Зима

Письменники публікують книги про Нострадамуса. Багато що, що стосується розшифровки снів, взято з його пророцтв і доповнено власними трактуваннями.

Письменники вважають, що сон, де сниться телефонний апарат, вказує на стан очікування чогось.

До чого сниться телефонна розмова? Це може вказувати на відчуженість між близькими людьми.

Неможливість додзвонитися або втрата апарату, закликають вийти на розмову з близькою людиною. Інакше назріє серйозно посварилися.

Інші сонники

Існує безліч видань різних сонників без певного автора. Це збірники, в яких відображена трактування снів в залежності від контексту жіночої, чоловічої психіки, різних психотипів і т. д.

Жіночий сонник

Втрата телефону означає позбавлення від нав’язливої ​​суперниці.

Якщо при розмові вам не вдається розчути того, хто на тому кінці дроту, значить велика ймовірність втрати судженого. Більш того, відновляться брудні чутки.

Сучасний універсальний сонник

Наснилося, що сновидицей втратила мобільний, значить вона позбулася доступу до конфіденційного інформування, ступінь секретності якого не мала. Виною всьому ви самі, тому як розносите цю інформацію стороннім особам.

Сюжети снів

Телефонні сни в своїй більшості віщують отримання новин, довгоочікуваних, або цікавих повідомлень. Сценарії таких снів можуть бути найрізноманітніші. Але ми конкретно розглянемо сни, в сценарії яких була закладена втрата, пропажа, знахідка цих апаратів. Різницею від стаціонарного апарату, трактування того, до чого сниться мобільний, пов’язана і зі спілкуванням, і з рухом. До чого сниться неможливість здійснити дзвінок, або навпаки з’явилася можливість це зробити, якщо:

Сон, де вдалося знайти мобільний, обіцяє вдале рішення тривалої проблеми, ключ до якої був в руках вашого доброго знайомого.

До чого сниться сюжет, де вам пощастило знайти чужий мобільний, і ви бажаєте повернути річ власникові. Сон свідчить про вашому прагненні бути за штурвалом. Ви вмієте впливати на хід подій. Але пам’ятайте, що ідея хороша, поки вона свіжа.

Якщо приснилося, як довелося шукати мобільний, це означає, що ви зайняті пошуком або ідеї для нового проекту, або партнера по сексу. Коли результатом пошуку буде знахідка, то і наяву пощастить.

Якщо знайшли загублений телефон

Що означає знахідка декількох телефонних апаратів уві сні, які перебували в режимі очікування? Це вказує на ваше зайве участь в житті оточуючих. Ви забуваєте про себе рідному.

Сон закликає стати самодостатнім, щоб не опинитися поруч з розбитим коритом.

Знахідка уві сні зламаних апаратів означає провал проекту. Причиною тому підступи заздрісників.

До чого наснилося, що мобільний вкрали у власника сну? Це попереджає про майбутній розчарування в людині, на якого не могли подумати погано. Він зробить вчинок, який не торкнеться ваших особистих почуттів, але чимало вас обурить.

До чого наснилося, що ви позбавлені можливості здійснювати дзвінки, зважаючи на втрату свого мобільного? Це заклик до того, щоб сновидец наяву зайнявся перестановкою кадрів в своєму оточенні. Мабуть серед колег, є ті, які глибоко заздрять вам. І шляхом недонесения інформації, потрібної в роботі, намагаються тим самим нашкодити, зіпсувати репутацію, зіпсувати відносини з оточуючими.

Могла наснитися пропажа мобільного в громадському місці. Це попереджає про отримання недостовірної інформації. Не виключено зіткнення з улесливими, нещирими, підлими людьми, які можуть дуже крупно підставити сновидіння. Тому сон закликає завжди бути на чеку.

До чого наснилося, що пропажа була виявлена ​​в момент бажання зробити дзвінок? При чому був загублений старий телефон. Сон віщує значущі зміни у вашому житті. Вони будуть на стільки вагомими, на стільки масштабними, що на перших порах викличуть у навколишніх подив.

До чого сниться пропажа мобільного, який однак був чужий? Значить наяву відбудеться ситуація, результатом якої стане відсів нещирих друзів, хоча вони тільки називали себе такими.

До чого сниться пропажа зламаного телефону? Сон викриває сновидіння в небажанні вирішувати проблеми самостійно. Він перекладає вирішення на плечі людей, які в цьому не зацікавлені. Тому і просування справ не здійснюється. Проблема накладається одна на іншу, і накопичується як сніжний ком.

Якщо це пов’язано з фінансовими питаннями в бізнесі, то при продовженні проведення такої тактики недовго до банкрутства.

Якщо приснилося, що ваш телефон був загублений, але його вдалося знайти сторонній людині, означає, що деякі ваші таємниці можливо стануть надбанням гласності, чому ви не зумієте перешкодити. Тому сон радить підстрахуватися заздалегідь, продумати варіанти, як цю інформацію викласти у вигідному світлі раніше, ніж це спробують зробити інші.

Сон читача

У цій рубриці можна знайти опис снів різних людей і трактування їх професіоналами. Серед цих описів є вельми цікаві сюжети.

Втрата — знахідка

Сниться сон про те, як сновидицей довго добирається на громадському транспорті до певного пункту призначення. Вийшовши на потрібній зупинці, підходить багатоповерхового житлового комплексу. Далі здійснює дзвінок, з кимось розмовляє, а після закінчення розмови забуває апарат на тумбі прибудові біля будинку. Далі уві сні за сюжетом, вона знову сідає на транспорт, їде додому. І тільки лише вдома, виявивши пропажу, вирішує повернутися на колишнє місце, де, за припущенням забута річ. Далі уві сні події розвиваються таким чином — з вікна автобуса сновидицей спостерігає картину, коли чоловік, який знайшов річ, кладе її в кишеню плаща і ховається в арці між будинками. Уві сні спляча все ж наздоганяє чоловіка, просить повернути річ. Але той, вдає, що нічого не розуміє. Однак, після оголошення сновідіци своєї поінформованості в тому, де знаходиться річ, чоловік ніяковіє і віддає мобільний. Власниця сну виявляє, що той уже відключений.

Коментар знавця

Такий сюжет сниться з певним посилом. Уві сні явний натяк на людей, нечистих на руку, які знаходяться у вашому оточенні, серед ваших колег. Вони можуть піти на крадіжку і підробку документів, на будь-яку іншу підлість подібного роду. Вам слід бути гранично уважним. Хоча уві сні є надихаючі нотки — це те що ви повернули річ і виявили підробку. Це свідчить, що ви будете йти чітко по слідах витівок недругів і зумієте виправити там, де вони наслідили.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: