Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як лікувати аутоімунний тиреоїдит без гормонів

Як лікувати аутоімунний тиреоїдит без гормонів

Як лікувати аутоімунний тиреоїдит, коли сучасна медицина говорить нам про те, що це захворювання не піддається лікуванню і людина змушена все своє життя приймати синтетичні гормони щитовидної залози. Насправді не все так погано. Лікарі інтегративної медицини та дієтологи мають великий успіх у лікуванні аутоімунного тиреоїдиту та гіпотиреозу за допомогою зміни раціону харчування і прийому харчових добавок, спрямованих на зцілення кишечника, усунення запалення в організмі і зниження рівня стресу.

Лікарі кажуть, що ви повинні просто жити з вашим аутоімунний тиреоїдит всю решту вашого життя тому що вони просто не знають про природні методи лікування, які допомагають перенавчити імунну систему жити в гармонії з щитовидною залозою. Адже їх не навчають цьому в медичних університетах.

Якщо ви не знаєте, що таке аутоімунний тиреоїдит, перед прочитанням цього матеріалу рекомендуємо вам ознайомитися з тим, що являє собою це захворювання. Про це ви можете дізнатися на цій сторінці — Аутоімунний тиреоїдит: причини, симптоми, лікування в домашніх умовах.

При розгляді питання про лікування цього захворювання важливо оцінити всі фактори, які можуть пояснити, чому імунна система атакує щитовидну залозу. До основних причин аутоімунного тиреоїдиту відносяться: погане харчування, хронічний стрес, запалення, інфекція, синдром дірявого кишечника, порушення функції печінки, порушення травлення, а також вплив на організм токсинів навколишнього середовища. Крім того, при прийомі гормональних препаратів ви тільки замаскуєте проблему, але ніяк не вирішите її кардинальним чином.

Приведіть у порядок ваш раціон харчування і ваша імунна система зможе відпочити

За допомогою дієтичних змін ви зможете усунути зі свого раціону харчування ті продукти, які призводять до запалення і дисфункції кишечника, а також порушення балансу поживних речовин. Важливо розглянути протизапальну дієту, яка допоможе зняти напругу імунної системи, зцілити кишечник і щитовидну залозу. Життєво важливо усунути всі продукти, що містять клейковину (глютен) і перехресну реактивність (список продуктів, що викликають перехресні реакції, ви можете знайти тут — Дієта при аутоімунному тиреоїдиті щитовидної залози), так як вони пригнічують належне функціонування щитовидної залози.

Протизапальна дієта дозволить організму нормалізувати вироблення гормонів щитовидної залози, а також рівень цукру в крові, що призведе до збільшення рівня енергії, поліпшення ясності мислення і нормалізує метаболічні процеси. Протизапальні дієта повинна складатися з:

Екологічні фактори можуть пригнічувати функцію щитовидної залози. До токсинів, які шкодять щитовидній залозі відносяться: важкі метали, пестициди, речовини, що входять до складу пластика (діоксини, ПХБ і т. д.), і лікарські препарати (антибіотики, НПЗЗ та протизапальні препарати, діабетичні препарати, статини, що знижують рівень холестерину препарати і т. д.). Усі абоненти цих препаратів повинен бути практично повністю припинено, а вплив несприятливих факторів будинку, на роботі, і на вулиці повинні бути зведені до мінімуму.

Як лікувати аутоімунний тиреоїдит природними засобами:

Харчові добавки для щитовидної залози та імунної системи

Якщо рівень гормонів щитовидної залози знижений, ваш лікар може призначити вам синтетичні гормони щитовидної залози (див. Препарати для лікування аутоімунного тиреоїдиту), щоб ваш організм не відчував дефіциту, і ви відчували себе краще. Це може бути зроблено в період виявлення глибинних причин, які привели до розвитку аутоімунного тиреоїдиту.

Аутоімунний тиреоїдит часто призводить до погіршення функції травного тракту, що призводить до недостатнього засвоєнню поживних речовин. Якщо у вас спостерігається дефіцит поживних речовин, деякі дієтичні і/або харчові добавки вкрай необхідні, щоб гарантувати надходження мікро — і макроелементів, вітамінів та інших необхідних речовин, серед яких: омега-3 жирні кислоти, вітамін D, залізо, селен, цинк, мідь, вітаміни А, В2, В3, В6, B12, С, Е, йод, амінокислоти і L-тирозин. Жирні кислоти і холестерин причетні до утворення та функціонування прогормонов, тому життєво важливо насичувати організм корисними і натуральними жирами. Дізнатися більше про корисні жирах при аутоімунному тиреоїдиті ви можете на цій сторінці — Аутоімунний тиреоїдит: лікування народними засобами.

Зниження рівня стресу

У той час як коригування раціону харчування і прийом харчових добавок дають вам можливість почати йти по шляху відновлення організму, вкрай важливим моментом є питання зниження рівня стресу, наприклад, поліпшення психічного і емоційного стану, вирішення фінансових та сімейних проблем, і іншого. Щитовидна залоза виключно чутлива до тривалих періодів стресу. Саме тому так необхідно почати контролювати ваш емоційний стан за допомогою різних методик і засобів, так як це допоможе вам вилікувати щитовидну залозу і весь організм. Наднирники працюють рука об руку з щитовидною залозою. У зв’язку з хронічним стресом вони приймають найбільший удар на себе, і часто відновлення роботи наднирників покращує стан щитовидної залози. Для усунення стресу і депресивних станів ви можете використовувати глибоке дихання, медитацію, візуалізацію, афірмації, йогу, ходьбу, Рейкі, хиропрактику, і багато іншого. Детально про те, як позбутися від стресу ви можете дізнатися тут — Як позбутися від стресу — 10 кращих способів.

Підведемо підсумок

Аутоімунний тиреоїдит є захворюванням, викликаним неправильною роботою імунної системи, яка помилково атакує тканини щитовидної залози. До симптомів і ознак аутоімунного тиреоїдиту відносяться: втома, збільшення ваги, набрякле обличчя, набряки, запор, сухість і стоншування волосся, і інше. Ваш лікар інтегративної медицини може розробити комплексний підхід до лікування, який (1) заспокоїть імунну систему, (2) знизить антитіла, і (3) поліпшить ваше самопочуття на постійній основі. Коли вироблення гормонів щитовидної залози відновиться, це призведе до позитивних фізичним і біохімічних змін в рівнях енергії, метаболічних і когнітивних функціях і репродуктивної функції. Якщо ваші лікарі кажуть вам, що ваше захворювання не лікується, значить вони просто не знають, як лікувати аутоімунний тиреоїдит.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: