Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як лікувати цистит у домашніх умовах швидко

Як лікувати цистит у домашніх умовах швидко

Цистит є досить неприємним і часом болючим захворюванням, яке в більшості випадків проходить самостійно протягом декількох днів.

Повинно бути вам не хочеться терпіти неприємні симптоми циститу, і ви хотіли б позбутися їх якомога швидше і по можливості без відвідування лікаря? Давайте поговоримо про те, як лікувати цистит в домашніх умовах швидко? Є багато ефективних засобів, здатних допомогти вам досить просто позбутися від циститу в домашніх умовах. Але в серйозних випадках циститу домашні засоби можуть не справлятися зі своїм завданням, і в цьому випадку все ж доведеться вдатися до використання антибіотиків, а домашні засоби будуть працювати в якості доповнення до основного лікування.

Застосування правильних засобів і дієти для запобігання і лікування інфекцій сечового міхура може допомогти в значній мірі знизити ризик виникнення повторних епізодів хвороби, особливо у жінок, які часто страждають від рецидивуючих інфекцій сечового міхура. Читайте докладно про рецидивуючому циститі у жінок.

Альтернативні методи лікування циститу, що прискорюють одужання

Ваш раціон харчування відіграє важливу роль в лікуванні циститу. Інфекції сечового міхура часто викликані кишковою паличкою та інших патогенних мікроорганізмів, тому вживання великої кількості рідини протягом дня допомагає організму позбавитися від бактерій і боротися з інфекцією.

Що слід зробити для швидкого зцілення:

Це дозволить вам лікувати цистит в домашніх умовах швидко і запобігти його рецидив. Після того, як симптоми пройшли, вам необхідно продовжувати пити багато рідини ще протягом 2 — 3 днів. Природні засоби також можуть бути використані для профілактики циститу, тому що вони підтримують вашу імунну систему. Ваш лікар може також порадити вам найкращі засоби і дієти для профілактики інфекції сечового міхура, наприклад, антимікробні рослини і трави, такі як часник, петрушка, гідрастіс або мучниця.

Правильна гігієна прискорює одужання

Для полегшення стану прийміть теплу ванну

Переконайтеся, що ви мочіться так часто, як це необхідно. При циститі ні в якому разі не можна допускати застою сечі в сечовому міхурі, так як це дозволяє бактеріям розмножуватися. Пийте багато рідини, щоб завдяки утворення великої кількості сечі, бактерії з легкістю вимивалися з сечового міхура і уретри. Намагайтеся спорожняти сечовий міхур повністю кожен раз, коли ви мочіться. Коли ходите в туалет «по великому», намагайтеся витиратися таким чином, щоб частинки калу не потрапляли на статеві органи, тому що кал містить в собі бактерії, здатні викликати цистит.

Для того, щоб полегшити біль при циститі, ви можете прикладати до живота або між стегнами грілку або теплу пляшку. Крім того, щоб полегшити біль, ви можете прийняти теплу ванну. Але не варто додавати в ванну ніяких запашних, синтетичних засобів і не варто використовувати парфюмированное мило.

Профілактичні засоби

Не забувайте пити багато рідини щодня — не тільки при циститі. Також ви можете використовувати японську водну дієту, здатну творити чудеса. Позбавтеся від занадто облягає одягу і найкраще носите вільний, бавовняну нижню білизну. Якщо у вас це не перший випадок виникнення циститу, такі рекомендації дуже важливі, якщо ви хочете запобігти рецидив хвороби. Уникайте використання запашного мила або дезодорантів в області геніталій, тому що синтетичні складові в них руйнують природне середовище і дозволяє деяким бактеріям розмножуватися. Після прийняття душу або ванни, спробуйте давати висихати геніталій і анальної області, а не витирати їх. Не тріть ці області, так як це може дратувати шкіру.

Після статевого акту, дуже важливо відразу помочитися для того, щоб позбутися від будь-яких бактерій, занесених під час нього. Нарешті, лікуєте будь-яку інфекцію, що передається статевим шляхом (ІПСШ) або вагінальні інфекції якомога раніше, перш ніж вони зможуть привести до виникнення циститу, наприклад, молочниця або трихомоніаз.

Що робити, якщо домашні засоби не працюють

Якщо біль триває більше одного або двох днів, ви повинні звернутися до лікаря. Ви можете прийняти знеболюючі засоби, до того, як вам призначать курс лікування. При болях в сечовому тракті часто використовується знеболююче Уропірін (Феназопірідін). Стандартний курс антибіотиків при неускладненому циститі становить три дні. Важливо дотримуватися всіх вказівок лікаря навіть після того, як симптоми циститу зникли.

Всі ці рекомендації дають можливість лікувати цистит в домашніх умовах швидко, але все ж якщо ви не впевнені, що це саме цистит, зверніться до лікаря, щоб поставити правильний діагноз, тому що існує безліч інфекцій сечовивідних шляхів (ІМП), в тому числі і досить небезпечних.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: