Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як лікувати геморой в домашніх умовах швидко у дорослого чоловіка

Як лікувати геморой в домашніх умовах швидко у дорослого чоловіка

Геморой — це розширені (роздуті) вени в вашому анусі і прямій кишці. До поширених симптомів геморою можна віднести біль, свербіння і ректальні кровотеча. Це захворювання може розвиватися всередині прямої кишки (внутрішній геморой) або зовні ануса (зовнішній геморой). Воно є надзвичайно поширеною проблемою і за оцінками експертів зачіпає 75% людей, що проживають в розвинених країнах в якийсь момент їхнього життя. У той час як цей стан зазвичай проходить через кілька тижнів самостійно, воно може викликати як незначний, так і серйозний дискомфорт. Нижче ми поговоримо від тому, як лікувати геморой в домашніх умовах швидко у дорослого чоловіка.

Симптоми і ознаки геморою у чоловіків

Симптоми геморою можуть відрізнятися в залежності від типу захворювання.

Які ознаки і симптоми внутрішньої або випадає геморою?

Найчастіше внутрішній геморой не викликає симптомів, але виявляється тільки при кровотечах, викликаних випорожненням кишечника або при випаданні геморою, коли він починає відчуватися поза прямої кишки в анус. Це може привести до свербіння і болю, а також до кровотечі.

Пролапс внутрішнього геморою виникає, коли внутрішній геморой здувається і починає виступати з прямої кишки через задній прохід. Пролапсірованний внутрішній геморой:

Геморой може також викликати анальний свербіж і постійні помилкові позиви до дефекації (тенезми).

Внутрішній випадає, геморой можна розділити на чотири класи:

Які ознаки і симптоми зовнішнього або тромбірованного геморою?

Тромбірованний зовнішній геморой — хворобливий стан. Воно виникає, коли в розширеному і запаленій гемороїдальному посудині утворюється згусток крові.

Тромбірованний зовнішній геморой може пройти сам по собі, однак цей стан часто потребує медичної допомоги. Кровотеча під час спорожнення кишечника ніколи не буває нормальним і повинно спонукати до проходження огляду у лікаря. Хоча геморой є найбільш поширеною причиною кровотечі під час дефекації, існують також й інші причини виникнення кровотеч, включаючи запальне захворювання кишечника (ВЗК), інфекцію і пухлини.

Засоби для лікування геморою у чоловіків

Ось добірка з восьми кращих засобів і способів лікування зовнішнього та внутрішнього геморою у чоловіків в домашніх умовах.

1. Гамамелис (Hamamelis, Witch hazel)

Гамамеліс може зменшити як свербіж, так і біль, які є двома основними симптомами геморою. Це природне протизапальний засіб, тому воно також може зменшити припухлість. Гамамеліс можна купити в рідкій формі і нанести безпосередньо на гемороїдальні вузли. Його також можна знайти в таких засобах, як серветки і мило проти свербіння.

2. Алое віра

Як лікувати геморой у чоловіків в домашніх умовах за допомогою алое вера? Дуже просто. Його необхідно наносити в чистому вигляді на опухлі гемороїдальні вузли. Гель алое вера можна виявити в аптечних засобах від геморою. Його можна також отримати безпосередньо з листя рослини алое.

Згідно Клівленда клініці, алое вера має протизапальні властивості, що робить його ефективним засобом у лікуванні запальних захворювань шкіри. Однак варто пам’ятати, що наносити на гемороїдальні вузли необхідно виключно натуральний гель алое вера. У деяких людей на алое вера може бути алергія, особливо у тих, у кого є алергія на часник або цибулю. Перед нанесенням алое на геморой, перевірте себе на алергічну реакцію, завдавши невелику кількість гелю на передпліччя. Зачекайте від 24 до 48 годин. Якщо реакція не відбувається, його можна безпечно використовувати.

3. Тепла ванна з сіллю Епсома

Лікування геморою в домашніх умовах у чоловіків можна проводити також за допомогою теплих ванн, які можуть допомогти заспокоїти місцеве подразнення, що виникає при геморої. Ви можете використовувати сидячу ванну, яка представляє собою невелику пластикову ванну, що поміщається на сидінні для унітазу або прийняти звичайну ванну, наповнену теплою водою приблизно на 10 см. Згідно Harvard Health, теплу ванну необхідно приймати протягом 20 хвилин після кожного спорожнення кишечника — це найбільш ефективно і швидко сприятиме лікуванню вашого геморою. Додавання солі Епсома в ванну може забезпечити додаткове полегшення за рахунок зменшення болю. Ви можете зустріти сіль Епсома і під іншими назвами, такими як гептагідрат сульфату магнію, англійська сіль, Магнезія, Гірка сіль, епсомской сіль.

4. Мазі і свічки від геморою

Для лікування зовнішнього геморою у чоловіків використовують переважно мазі і креми. Для лікування внутрішнього геморою використовуються свічки і мазі. Такі ефективні препарати, як Препарейшн Ейч (Preparation H), можна знайти майже в кожній аптеці в формі мазі або свічок. Вони можуть надати негайну допомогу. Деякі можуть навіть зменшити пухлину і допомогти вашому геморою швидше гоїтися. Однак, якщо ви використовуєте крем з гідрокортизоном, не використовуйте його більше тижня поспіль.

5. Серветки

Використання туалетного паперу після дефекації може погіршити існуючий геморой. Замість цього використання серветок очистити анальний отвір може допомогти вам, не викликаючи подальшого роздратування. Щоб додатково сприяти прискоренню одужання, ви можете використовувати серветки з заспокійливими інгредієнтами від геморою, такими як гамамелис або алое вера. Переконайтеся, що серветки, які ви вибрали, не містять в собі спирту, синтетичних ароматизаторів або інших подразників. Ці речовини можуть погіршити симптоми, а не полегшити їх.

6. Холодні компреси

Серед способів лікування геморою у чоловіків слід також відзначити прикладання пакетів з льодом або холодних компресів до заднього проходу на 15 хвилин. Це допомагає зменшити здуття вен і запалення. Для великого, хворобливого геморою цей спосіб лікування може бути надзвичайно ефективним. Завжди завертайте лід в тканину або паперовий рушник і ніколи безпосередньо не торкайтеся до шкіри чимось замороженим.

7. Пом’якшувачі стільця

За даними National Institute of Diabetes and Digestive and Kidney Diseases, пом’якшувачі стільця (калових мас) або добавки клітковини, такі як лушпиння насіння подорожника, можуть допомогти зменшити запор, зробити калові маси м’якими, полегшити, прискорити і знеболити спорожнення кишечника. Багато з цих добавок, включаючи лушпиння насіння подорожника, мають форму порошку, капсул і рідини, які ви приймаєте перорально один-три рази на день.

8. Вільна бавовняний одяг

Як лікувати зовнішній геморой у чоловіків, щоб полегшити біль і зменшити запалення швидко? У цьому може допомогти заміна обтягуючого нижньої білизни, зробленого з поліестеру на ультра-дихаючий бавовна (особливо бавовняну білизну). Це допомагає зберегти анальну область як чистої, так і сухий, тим самим усуваючи можливість посилення симптомів захворювання. Уникайте використання ароматизованих порошків для прання або смягчителей тканини для зменшення подразнення.

Профілактика геморою у чоловіків

Спосіб життя і зміни в раціоні харчування — кращий спосіб запобігти геморой. Вживання великої кількості продуктів з високим вмістом клітковини (особливо овочі і фрукти) і вживання великої кількості води мають важливе значення для профілактики геморою, оскільки вони підтримують в нормі процес травлення і запобігають запор.

Регулярні фізичні навантаження і уникнення сидіння протягом тривалого періоду часу також може допомогти запобігти геморой. Найефективніший спосіб уникнути запорів — це йти в туалет, коли ви вперше відчуваєте позиви до дефекації. Відстрочка спорожнення кишечника дозволяє товстій кишці реабсорбіровать воду з калових мас. Це робить стілець твердіше і масивніше, що сприяє розвитку геморою і погіршує його симптоми.

Коли потрібно звернутися до лікаря

Геморой, як правило, легко лікувати самостійно в домашніх умовах. У дуже рідкісних випадках геморой може викликати ускладнення. Хронічна втрата крові, пов’язана з гемороєм, може викликати анемію, яка по суті є дефіцитом еритроцитів (червоних кров’яних клітин). Внутрішній геморой також може переривати кровопостачання, що призводить до ущемленому геморою, який може викликати сильний біль.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: