Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як лікувати розтяжки на шкірі домашніми засобами

Як лікувати розтяжки на шкірі домашніми засобами

Незважаючи на нешкідливість розтяжок, все ж неприємно мати їх на шкірі. Розтяжки — це білі або світло-фіолетові рубці, викликані швидким розтягненням шкіри, як правило, при наборі маси тіла і під час вагітності.

Найчастіше, навіть впевнені в собі люди комплексують займатися плаванням і іншими видами діяльності, де необхідно оголяти проблемні місця.

У той час як фармацевтичні корпорації ставлять на потік ряд шарлатанських методів для лікування розтяжок, починаючи від ретиноидов у вигляді крему зі складною інгредієнтами в його складі і закінчуючи ризикованими хірургічними процедурами, такими як дермабразія — найбезпечніші та ефективні методи лікування, як завжди, знайдені в природі. Давайте поглянемо на кращі з них.

Кращі домашні засоби від розтяжок

Отже, приступимо до розгляду того, як лікувати розтяжки на шкірі за допомогою того, що дарує нам природа.

Гель Алое Віра

Це класичний засіб при багатьох шкірних захворюваннях, в тому числі сонячних опіках і акне. Алое віра, мабуть, одне з найкращих природних засобів для лікування розтяжок на шкірі, в зв’язку з вражаючою кількістю вітамінів С і Е в його складі. Просто наносите трохи гелю алое вера на постраждалі райони шкіри щоранку і чекайте, поки він вбереться в неї. Цілющі властивості гелю допоможуть знебарвити розтяжки, а згодом, можливо взагалі видалити їх.

Тепле оливкова олія

В оливковій олії міститься досить велика кількість вітамінів A, K і D, що зробило його популярним засобом для лікування розтяжок, так як недолік цих поживних речовин може зробити колір розтяжок яскравіше. У зв’язку з тим, що алое вера містить два вітаміну, відсутні в оливковій олії (вітаміни С і Е), деякі люди змішують гель алое вера з теплим оливковою олією. Це дає можливість створити посилене натуральний засіб, багате необхідними вітамінами для лікування розтяжок прискореними темпами. Але будьте пильні — 70% продається оливкового масла є підробкою. Про те, як відрізнити справжнє оливкова олія від підробки читайте тут — Оливкова олія — ​​підробка в 70% випадків. Як відрізнити справжнє від підробки?

Какао-масло

Це масло цінується за свої перешкоджають старінню шкіри властивості. Масло какао ефективно використовується як для усунення зморшок, так і для лікування розтяжок, так як його здатність зволожувати шкіру допомагає поліпшити циркуляцію крові, тим самим підвищуючи рівень природної еластичності шкіри. На відміну від гелю алое вера, який може бути застосований один раз в день, какао-масло слід застосовувати на уражених областях шкіри принаймні два рази на день. В ідеалі його необхідно наносити один раз вранці і один раз у вечірній час. Ефективність какао-масла значно підвищується, якщо його застосовувати після теплого душу.

Мигдальне масло

Як лікувати розтяжки на шкірі мигдальним маслом? Мигдальне масло багате поліненасичені жирні кислоти Омега-3, яка просто чудово впливає на шкіру. Щоб цілющий ефект від застосування мигдалевого масла був максимальним, наносите його на уражені ділянки шкіри два або три рази на день.

Масло чайного дерева

Ще одним ефективним засобом від розтяжок є масло, що отримується з листя чайного дерева, ароматного чагарнику, що росте в Новій Зеландії і південній Австралії. Ефірна олія чайного дерева містить сильний антибіотик, має противірусну та протизапальну дію, що робить його ефективним засобом для лікування шкірних ран, наривів і запалень. Це дуже потужний масло, в зв’язку з чим, вам необхідно наносити його на уражені ділянки тільки один раз в день. Майте на увазі, що масло чайного дерева має сильний лікарський запах і у деяких людей воно може викликати алергічну реакцію у вигляді почервоніння.

Лимонний сік

У зв’язку з тим, що лимонний сік збільшує вироблення колагену в шкірі, він є відмінним вибором для знебарвлення розтяжок. Це просто універсальний засіб, тому що лимонний сік може бути змішаний з будь-яким з перерахованих вище компонентів, які не мають в своєму складі вітаміну С. Це сприяє посиленню їх позитивного впливу на шкіру.

Фізичні вправи

Як лікувати розтяжки і що ми можемо зробити ще, крім втирання вищеназваних засобів? У зв’язку з тим, що розтяжки викликані швидким розтягуванням шкіри, будь-які вправи (наприклад, плавання, присідання і вправи для пресу) допоможуть їм зникнути. При фізичних навантаженнях, м’язи, що знаходяться під проблемними ділянками шкіри, приходять в тонус, що сприятливо позначається на стані шкіри. Крім того, вживання великої кількості води (в ідеалі 8 — 12 склянок води в день, в залежності від вашого зростання і ваги) допоможе підвищити пружність шкіри, посилюючи дію засобів, на яких ви зупинили свій вибір.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: