Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як позбутися від нежиті — способи і рецепти

Як позбутися від нежиті - способи і рецепти

Нежить — явище досить неприємне і набридливу. Повинно бути, ви відвідали цю сторінку неспроста і ставите питанням «Як позбутися від нежиті?».

Причин для нежиті безліч, з яких найпоширеніші — застуда, інфекції і алергія. На цьому ми не будемо загострювати увагу, а розглянемо різні способи вирішення цієї проблеми при застудах і інфекційних поразках. При перших проявах нежиті краще відразу почати вживати заходів щодо його усунення і недопущення можливості довгого протікання цієї недуги, адже звичайний нежить може запросто перерости в отит або гайморит, що вкрай небажано і навіть небезпечно. Тому давайте без довгих передмов приступимо до можливих варіантів вирішення цієї проблеми.

Краплі для носа — створюємо своїми руками

Тут ми покажемо прості способи створення крапель для носа в домашніх умовах. Природно вони не будуть працювати так, як синтетичні краплі та спреї звужують судини і практично моментально позбавляють від нежиті на нетривалий час, але на відміну від синтетики вони не завдають шкоди здоров’ю і не просто знімають симптом, а лікують.

Створюємо склад для промивання носа

Промивання носа — по праву визнаний найефективнішим способом позбавлення від нежиті.

Природно, що закопуючи і промиваючи ніс, ви виправили лише частина проблеми. Адже нежить — це один із симптомів ГРЗ або ГРВІ (не кажучи про інші причини, які ми не розглядаємо в даному матеріалі) і підходити до лікування захворювання необхідно комплексно. Так, наприклад, для прискорення одужання ми можемо порекомендувати вживати в їжу такі лікарські продукти, як ехінацея в різних формах, маточне молочко бджіл і прополіс, часник і цибулю в сирому вигляді. Користь цих продуктів перевірена віками і доведена науково. Приділивши небагато часу, вивчивши і застосувавши дані способи, ви зможете назавжди піти від питання — «як позбутися від нежиті».

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: